Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Kia Stonic 1.0 T-GDI 7DCT MHEV – Vydařený crossover

Stylový crossover Kia Stonic prošel v minulém roce na první pohled nenápadnou modernizací, která přinesla řadu technických a technologických inovací.
Zpět na článek
5. 9. 2021 06:30
5. 9. 2021 08:38
6. 9. 2021 09:17
Avatar - hugino
5. 9. 2021 06:30
24 000 € ?
Táto malá kolotočárska hrkalka s trojvalcom v testovanej verzii stojí 24 000 € ?Tak to je velmi odvážna cena.Kolegov syn si ju kúpil takže občas na nej príde do práce ale to je iný low cost s totálne tvrdými materialmi a postriebrenkovanými plastíkmi ako by si to majiteľ dorabal sám so s sprejom z akciovej ponuky v Lidli pre kutilov. :no: Tý korejci už nevedia čo by za tie popelnice pýtali a už vóbec netuším odkiaľ autor zobral že sa to dobre predáva.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
5. 9. 2021 07:30
Re: 24 000 € ?
Mne stonic uz od zaciatku ako model vobec nereze.... hoc jeho uspech ma samozrejme neprekvapuje... nam kiu rad ale stonic mi nedava ziaden zmysel... ani cross ani suv ani nema 4kolku ( pritom kona ju ma ) .. akurat je to predrazeny bohapusty zvyseny hatch ... inak za 24 tisic ked uz tak je uz vacsi xceed a tiez uz slusne nadupany ...
5. 9. 2021 08:38
235 € ?
U nás se teď rojí nové Golfy, protože VW v ČR už delší dobu nabízí levný operativní leasing. Podlehla i moje sestřenice, která si ho pořídila v šedé barvě a nějaké lepší výbavě. Měsíční nájem za Golfa je 6000 kaček (235 euro). Teď by ještě mohli začít rozdávat ty nedodělané Oktávie z letiště v Hradci Králové, aby podpořili prodej koncernových aut ;-) .
Avatar - 3_diamanty
5. 9. 2021 07:20
V tejto kombinacii nekupitelne
Urcite fajn auticko ( stejne ale stonic povazujem za najzbytocnejsiu a najmenej zmysluplnu kiu v portfoliu znacky ... ) ... lenze v tejto cene nezmysel... to moze mat clovek o cislo vacsie suv a rovno uz v 4kolke ... povedzme S-cross od suzuki
Rozbalit vlákno
7
Avatar - xxc
5. 9. 2021 07:49
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Toto bude možno na rozdiel od suzuki odhlučnené :-) A načo väčšie auto, keď človek jazdí sám?
Avatar - 3_diamanty
5. 9. 2021 08:04
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
To sa opytaj tych v X5 .. q7 a pod .... zvacsa tiez jazdia s prazdnym autom ... nevidel som este 4 ci 5 clennu rodinu v nich... za to take fabie ci postarsie octavky chodia u nas pred optimu vzdy plne obsadene... popravde za stonic by som ani 15 litrov nedal ... strasne cudo... za 15 uz sa da pritom kupit seriozne suv ... povedzme juke ... alebo duster rovno v 4kolke a nie maly zvyseny hatch... a tato testivana plnja he uz uplne nekupitelna... za tu cenu je uz defakto auto strednej triedy
Avatar - fOE
5. 9. 2021 10:33
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Juke s litrem a taky FWD je seriozni SUV?
Avatar - SKAY
5. 9. 2021 10:52
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Dyť testovačky vesměs v plné za absurdní ceny.... A vždy vysoká výbavá je možno o segment jít výš do základu zaty peníze, neb někdo nechce větší.
Jinak Stonic celkem nezajímavé auto. .. v této vysoké výbavě siho možná i lze všimnout :-)
Avatar - xxc
5. 9. 2021 11:59
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Ved niektori ludia tu placu, ze nechcu suv, tak im kia ponukla stonic
5. 9. 2021 13:12
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Sss … to nic
5. 9. 2021 18:28
Re: V tejto kombinacii nekupitelne
Přesně tak. S...to nic je dosti nezajímavé auto a za tu cenu a v hybridoverzi už je tuplem nekoupitelné... :-( :no:
6. 9. 2021 09:17
Drahota
Korejske auta mimoriadne zdrazili.

V minulosti ponukali vyhodny pomer cena / vykon, ale v sucasnosti nevidim ziaden model, ktory by bol vyhodnejsi ako napr. Seat alebo VW.

Napriek tomu sa vsak predavaju zjavne dobre (co ma celkom prekvapuje).

Aj tento Stonic, je IMHO velmi cenovo nadhodnoteny. Vnutorne spracovanie je pod urovnou starej Fabie. Asistenti v nedohladne. Papierove dvere a pocit papundeklu.

IMHO je to VELMI podpriemerne auto.
Rozbalit vlákno
0
6. 9. 2021 15:45
Úvodní fotografie (!)
- to je velká anti-reklama! A v článku ponecháno jen tak?
Rozbalit vlákno
0