Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: IAA 2021: Prohlédněte si velkou galerii mnichovského autosalonu. Zas taková bída to nebyla

Neměl jsem od nového autosalonu v Mnichově žádná velká očekávání. Možná právě proto jsem nakonec neodjížděl vůbec zklamaný.
Zpět na článek
10. 9. 2021 08:53
Progresivní název
Mikromobilita na autosalonu. Tak ať to přejmenujou na bikesalon. Stejně tam (i sem) už chodí jen odpůrci automobilismu.
9. 9. 2021 21:23
Dobry
Tak já si zajdu pro mínusy, mě to taky nepřišlo blbý, ale i u mě za to určitě částečně může ten pocit první “normální” masové akce. Co se týče aut samotných, tak s tím, že většina byla na elektřinu, problém nemám - ale na můj vkus příliš mnoho konceptů vypadalo zevnitř spíš jako Playstation než jako auto (bohužel nejen konceptů, tímto zdravím do Daimleru, jejich EQy nebo nové C mě nelákají ani trochu).

I to rozšíření na ostatní druhy mobility není špatné, i když to nakonec znamenalo především plné haly e-biků. Osobně ale musím říct, že až s ebikem jezdim fakt v podstatě od dubna do října skoro každý den do práce na kole - ráno bezpracně a bez potu (to mi dřív vadilo hodně), odpoledne naopak bez přípomoci zpátky. :) Jako sportovní nástroj trochu podvod, jako dopravní prostředek ale parádní.