Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozdíly mezi Toyotou GR 86 a Subaru BRZ jsou vysvětleny prostřednictvím kari

Japonci zvolili originální způsob představení drobných odlišností mezi dvěma téměř totožnými vozy. Odkazy na předchůdce implementované do chování GR 86 i BRZ jsou servírované na jednom talíři.   
Zpět na článek
6. 12. 2021 11:50
Re: Já ovšem musím trvat na opakování ceremoniálu.
Větší než tvůj fotr? Když vytvořil takový poklad? ;-)
Avatar - KANKUNEN
6. 12. 2021 11:05
Re: Já ovšem musím trvat na opakování ceremoniálu.
No ty jsi Migu zdatný kokkot.
6. 12. 2021 10:13
Re: Já ovšem musím trvat na opakování ceremoniálu.
gratuluju gille. konečně taky jednou jsi nemusel stáhnout ocas a po anglicku z diskuse zmizet :yes:
6. 12. 2021 10:12
Re: Re: OMG
kari je koření
karí je jídlo
kari je žluté
https://en.wikipedia.org/…iki/Curry_powder
po kurkumě.
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 21:12
Re: Re: OMG
Kari koreni v nasem obchode to nejbeznejsi (v pytlicku) je zlute, ale kdyby sem sly vkldat fotky, poslu ti i jine barvy kari koreni, ale je to fuk, zkratka jak jsi se poucil, to je pravda a na to jsem narazel, kari je druh pokrmu - omacky vznikle z pasty ci sucheho koreni a muze byt ruznych barev a v indii radi pouzivaji i umela barviva, aby vysledek byl jeste barevnejsi :)
5. 12. 2021 19:55
Já ovšem musím trvat na opakování ceremoniálu.
https://www.youtube.com/watch?…
Já jsem vyhrál, nazdar. :-)
5. 12. 2021 19:23
Re: Re: OMG
Kari je kořeni žluté barvy
Kari pasta může mít více barev, protože jsou v ní i jine ingredience
Karí je pokrm konzistence naši omáčky
A to je ten zásadní rozdíl

Vůbec jsem to netušil, do dnešního dne. Podstatné ale je, že jsem měl pravdu.
Avatar - N6600
5. 12. 2021 19:04
Re: Re: Re: OMG
Takova Tikka Masala by hodne nesouhlasila...
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 18:29
Re: Re: OMG
Dobre, hele ze jsem to sem vytahl, to bylo ode mne osklive. Pokud nebudes hejtovat jine, budu se s tebou uz nadale bavit slusne a o autech a uz to vytahovat nebudu. Jestli me mas na HL je tvoje vec, ja se bavim a reaguji na vsechny. Mej se a pamatuj, ze druhu kari je mnoho vsech barev od zlute po hnedou gulasovou, doporucuji vyzkouset, je to dobry :)
5. 12. 2021 18:15
Re: Re: OMG
já se s tebou nechci bavit. jsi manipulátor. v té diskusi to bylo tak, že někdo napsal, že mu závidím nebo někomu závidím Kodiaq a já jsem mu napsal, že jestli to myslí vážně, že moje sbírka hodinek má větší cenu. a kripl manipulátor z toho vyrobí, že jsem trapně machroval... a vytahuje to po dvou měsících, výjimečně jsem si to přečetl bez přihlášení a vidím, že z toho pořád žiješ... stačí se podívat na tvůj profil, tam reješ zase do jiných nicků, prostě programový vysírač...
dej mi svátek, na HL si takové deb-ílky dávám kvůli tomu, abych se vyhnul flejmu, o který oni tolik stojí... protože to sem nepatří, tohle je o autech, ne o tvojich frustracích...
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 17:57
Re: Re: OMG
Co si pod tim mam predstavit ? Vyhrozujes mi ? Kolik ti proboha je ?:D
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 17:13
Re: A totok je čvô?
Kdyz je to tema o jidle, pak je v kuchyni vse povoleno ! :D
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 17:12
Re: Re: OMG
Mel by sis zamest pred vlastnim prahem, jak diskuzne vystupujes, trapne machrujes a mas blbe reci o vecech o kterych vis prd a mnohdy utocis na diskutery jako prvni, tak te preci nemuze rozhodit malé popíchnutí a pripomenuti tvych diskuznich excesů, protoze zrovna ty delas to stejne a na par diskuteru si utocil i v navazujicich diskuzi, coz te ukrutne vytaci, kdyz to udelam ja tobe ;) Neni to hezky, co ? Ja mam zivot v poradku, diky za starost :)
Avatar - speedfred
5. 12. 2021 16:04
A totok je čvô?
Vypadá to ako na kuchárskom webe keď sa hádajú Mišelinské kuchyne.
5. 12. 2021 15:27
Re: Re: OMG
ty ***. dal jsem si tě na HL, protože tvoje zaměření je provokovat konflikty, navážet se do jiných, utvářet s dalšíma aliance a verbálně potom někoho ve skupině napadat, upozorňovat na diskuse, které by si člověk třeba nevšimnul, žalovat, bonzovat, vytahovat staré věci, a to všechno pod zástěrkou diskuse o autech... dá se omluvit, když se někdo nechá vyprovokovat, ale když takové flejmy sám od sebe vyvolává, protože se nudí a jeho život stojí za ho... to je prostě k blití... jdi do hajzlu ty šmejde
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 14:55
Re: Re: OMG
Chudacku, tak promin, ze ti nekdo slapl na kuri oko ;) Nemas psat blbosti ..
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 14:53
Re: OMG
Retard jsi ty, kdyz to neznas…prestan urazet za svou zabednenost, ja za ni nemohu. Kari je smes koreni a i kdyz ve velke části smesi je kurkuma , tak barva pokrmu se muze lisit od zlute, zelene, cervene az po hnedou na obrazku, protoze druhu kari je bezpocet.
Avatar - Beefcake
5. 12. 2021 14:37
Re: Re: OMG
(wiki)Pôvodne to je tamilské označenie pokrmu, ktoré pripomína ragú, teda kúsky mäsa, ryby alebo zeleniny v omáčke; v tomto význame je pojem dnes rozšírený v celej Indii. Počas koloniálnej nadvlády však Briti začali tento pojem používať pre korenie, ktoré sa na prípravu tohto pokrmu používa. Keď sa toto korenie dostalo do Európy, ostalo toto nesprávne označenie. V Indii a celej juhovýchodnej Ázii sa dodnes týmto pojmom rozumie iba pokrm, korenie sa označuje ako masálá (ako kari sa vyrába len pre export).
A tak to odjakziva chapem tiez.
5. 12. 2021 14:19
Re: Re: OMG
dovolil jsem si říct, že to vypadá jako guláš. UHO. to bylo celé. přišel místní bonzák a začal z toho rozfoukávat flejmíček. další už nemá smysl komentovat...
5. 12. 2021 14:13
Re: Re: OMG
základem kari je kurkuma, ta je žlutá, čím se to potom dobarví jako pasta, to už je věc druhá...
Avatar - N6600
5. 12. 2021 14:07
Re: Re: OMG
Kari existuje zluty, zeleny a cerveny...
Avatar - Ozzman
5. 12. 2021 12:17
Re: OMG
Takhle se japonske kari běžně podává, ale pro světaznalého brňáka se sbírkou hodinek za cenu Kodiaqu je to asi novinka :)