Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český designér navrhl moderní podobu legendárního BMW. Jak se vám líbí?

Neue Klasse byla řada automobilů, která v šedesátých letech zachránila automobilku BMW a definovala ji jako výrobce sportovních sedanů. Český designér Tom Kvapil přichází s návrhem možného nástupce.
Zpět na článek
9. 12. 2021 08:20
9. 12. 2021 09:00
9. 12. 2021 09:17
Avatar - sorpersa
9. 12. 2021 08:20
Super
Nádherný dizajn, mne to pripomína odkaz na E30 - podľa mňa top BMW všetkých čias v dizajne /a ešte kabrio ála Košťál :D / Veľmi sa mi páčia konečne úzke ľadvinky a nie tie oľúca čo robia teraz. Výsmech podľa mňa je 3-ka, ktorá tak kopíruje Alfu, že to až nie je pekné, len miesto jedného Cuore, dáva dva...
Rozbalit vlákno
0
9. 12. 2021 09:00
Horor
Nechápu, že je někdo schopnej udělat něco tak hnusnýho. To je snad ještě hnusnější, než to co teď BMW produkuje.
Rozbalit vlákno
1
9. 12. 2021 09:17
Re: Horor
Exteriér sa ešte dá, aj keď si tiež viem predstaviť niekoľko aj výraznejších retuší. Interiér je des. Nechápem, ako môže niekto aj tak nie veľký priestor tak totálne zabiť a posádke vyhradiť dve úzke rakvy, kam sa majú nasúkať. Na to, aby bol niekto dizajnérom, holt nestačí vedieť kresliť.
4. 12. 2023 13:40
Oční kontakt BMW
Nejsem muž… jsem žena BMW obdivuji dá se říct od mala… je to má srdcová záležitost.Píši jen svůj osobní názor , který nikomu nevnucuju …BMW je jidiný automobil na světě , který Vám poskytuje oční kontakt..Jedete na dalnici ve zpětném zrcátku v dálce stačí vidět ten pohled jeho oci a víte že se blíží dravá, hravá elegance ….BMW…. Prosím neberte mu jeho dokonalý pohled ..BMW👑
Rozbalit vlákno
0