Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Co dělá Lewis Hamilton? Přestal sledovat F1 na Instagramu a prodal svůj hypersport

O sedminásobném šampionovi F1 není od závěrečného podniku letošní sezony, kde jen těsně přišel o titul, ani slechu.
Zpět na článek
23. 12. 2021 16:27
23. 12. 2021 16:51
23. 12. 2021 17:11
23. 12. 2021 18:26
22. 1. 2022 07:52
Avatar - hugino
23. 12. 2021 16:27
Hammertime
V posledných závodoch sa rozhodovalo o titule a ak sa pozrieme na tento konkrétny závod tak v celom závode bol Hamilton jasne rýchlejší a kontroloval situáciu.Po štarte predbehol Verstappena aj napriek tomu že už myslím v piatej zákrute ho chcel evidentne šialenec zostreliť / tým pádom by bol majstrom sveta/ na štastie sa stačil Hamilton uhnúť a nebolo to prvý raz v závodoch . Hamilton od začiatku kontroloval závod a neustále zvyšoval náskok.Ten zázrak ktorý Horner kričal do rádia a ktorý RB potreboval sa volá Latifi a Michael Masi.Už v predposlednom kole za Safety Car Verstappen predbehol Hamiltona za čo je 5 sekúnd penalizácia a ten reštart nebol podľa pravidiel.Hamiltona a aj Mercedes v tomto závode evidentne poškodili.Závody mohli kľudne skončiť za SC a nikto by nemohol povedať ani pol slova.Verstappen je rýchly ale je to šialenec ktorému je jedno či sa dokalíčí alebo niekoho dokaličí pretože je totálny magor.Bolo to vidno aj na VC Talianska kde Hemiltona šialený Max zostrelil a ostal na ňom vysieť.Jemu išlo v posledných 3-4 závodoch Hamiltona zostreliť keďže nebol dosť rýchly aby ho predbehol a keď sa mu to nepodarilo tak mu pomohlo riaďiteľstvo závodov , pretože pre F 1 by nebolo dobré keď by Hamilton znova vyhral šampionát a tak by prekonal legendárneho Schumiho.Američania proste potrebovali " SHOW " tak to naplánovali na posledné kolo.Ja sa vôbec nečudujem že je Hamilton po takýchto rozhodnutiach Masiho sklamaný.Bol to skvelý šampionát ale ten záver bol jedna čistá komédia na ktorú doplatil Hamilton s Mercedesom.
Rozbalit vlákno
3
23. 12. 2021 16:51
Re: Hammertime
To je iba tvoj nazor z pohladu fanusika lewisa. Prehrali preto, lebo sli konzervativnu strategiu a nemenili gumy co im bolo osudne. Red bullu prialo stastie a zariskovali. Naskok v f1 nic neznamena a pri safetycare vzdy strati veduci pretekar. Ak nadavas na masiho, mozes rovno aj na tota a hornera, lebo vsetci rovnym dielom prispeli k fraske v poslednych velkych cenach a ich handrkovanie cez vysielacky pocas pretekov dosiahlo dno f1. Nevyplakavaj a ber to ako chlap
Avatar - hugino
23. 12. 2021 17:11
Re: Hammertime
Však je to môj názor ináč by som ho tu nedával.Ja nevyplakávam len dávam svoj pohľad na poslednú VC kde Hemiltona evidentne poškodili.Verstappen bol prvý na štarte a keby bol tak dobrý tak vyhrá spôsobom štart cieľ ako to už mnohý vyhrali ale on evidentne nemal na to tak mu jednoducho museli pomôcť čo je holý fakt.Hamilton má 7 titulov a myslím že ešte nejaký pridá takže svet sa určite nezrúti.A prečo nemenili gumy ?Lebo aj na bielych tvrdších gumách bol v podstate rovnako rýchly ako šialenec na červených.Teraz som čítal na Šport.sk vyjadrenie legendy Waltera Rohrla a ten to povedal jednozanačne aj o šialencovi.Je pravda že som fanúšikom Hamiltona a hlavne Mercedesu a preto si myslím že ich nechutne oje..li.Latifi bojoval o ktoré 14,15 alebo 17 miesto ? Fraška.Masi mohol aj 4 kolá pred cielom zastaviť závod nech si všetci vymenia gumy zoradiť autá a poďme plné bomby na tri kolá to by bola show a nie toto fiasko.A garantujem ti že ak by nebol Verstappen v prvej zákrute prvý ale za Hamiltonom tak by sa ho snažil buď vytlačiť alebo zostreliť.
Avatar - speedfred
23. 12. 2021 18:26
Re: Hammertime
Keď spomenieš Monzu tak potom treba poukázať aj na Silverstone aby sme boli aspoň trošku objektívny.
Nevidím dôvod prečo volať Maxa šialenec. Jazdí špičkovo povedal by som až excelentne, to že využívať celú šírku trate je vec druhá a neneháva súperom moc miesta. V tom je ale to jeho kúzlo.
PS: dal som si s miestnymi chlapcami pár ostrých kôl pretekárskom režime a v pretekárskom aute. Garantujem ti že to posledné čo chceš je niekde alebo s niekým búrať a to sa jazdí v ďaleko menších rýchlostiach.
Avatar - skejpa
23. 12. 2021 20:19
Ham a dalsi pokracovani
Podle me si jen dava pauzu. V zivote i medialne. Vi moc dobre, ze kdyz nebude nic postovat bude mit chvili klid a hlavne tim jeste vic rozviri otazky ohledne zaveru sezony a jestli bude pokracovat. A on pokracovat bude, to jsem si celkem jisty. On ten osmy titul chce a je velka sance, ze ho s Mercedesem za rok udela. Tenhle mu vzali ale porad je velka sance, ze to urve za rok. A kdyz bude mit Mercedes auto naprd, tak skonci...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - MS-sport
22. 1. 2022 07:52
Sociopat.
Je to normální sociopat....a vůbec se nedivím jeho reakcím. :no:
Rozbalit vlákno
0