Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Kia Sportage odhaluje české ceny. Dáte za ni 600.000 tisíc, i přes 1,2 milionu Kč

Sportage v nové generaci vsadila na různorodou paletu motorů. Díky tomu za ni můžete dát 600.000 korun, nebo klidně i dvojnásobek.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
3. 1. 2022 17:56
Mno
Rozhodně zajímavější než T-roc, Karoq nebo Ateca 1.0 za stejné peníze. HEV 4x4 bude asi top. :yes:
3. 1. 2022 17:55
A pak
Že nejde překonat nového Hnusona. Korejci se rozhodli, ze po létech opět přivedou k životu asijský design svých vozů. Největší eklhaft je ale spolehlivě SS Tivoli Grand při pohledu zezadu...
3. 1. 2022 17:56
Re: Sportage
Ado jdi se bodnout s posranou naftou :no: :no: :no:
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2022 05:54
Tak asi nejsem sám,
kterému se hlavně ta příď nelíbí. To guláš zdrogovaného kuchaře s marcipánem.
4. 1. 2022 14:10
Re: Sportage
Zajímavý, ani jednu z těchto věcí bych nechtěl. Teda kromě 4x4, ale tu bych stejně využil málokdy. Pro mě jasná volba HEV + automat + 4x2 + autohold
4. 1. 2022 14:07
Re: Bez překvapení
jo, cena je opět vyšší... ale na rozdíl od koncernu, který s navýšením ceny nenabízí skoro nic, maximálně částečně odpustí předražené příplatky, tak tady vidím velký mezigenerační posun. S předchozí generací nemá nic společného. Já bych volil verzi HEV Exclusive, tam už je vše podstatné včetně třízonové klimazace a adaptivního tempomatu. Co jsem viděl testovací videa, tak vypadá asi na nejlepší způsob elektrifikace - hladké rozjezdy, zrychlení, ticho a bez nutnosti nabíjet. Jediným konkurentem se jeví Tucosn.
Avatar - MS-sport
4. 1. 2022 08:09
Bez překvapení
Čím hůře funguje Škoda díky globalistické VW, tím se lépe daří Hyundai/Kia. Auta mají hned a svoji kvalitu, akorát začínám mít pocit, že ta cena přestává být zajímavá.....
4. 1. 2022 07:49
HEV a PHEV
Jazdil som na - HEV ma 230 koni a - PHEV 263 koni... a jazdi to velmi velmi dobre.
Avatar - Jaros71
4. 1. 2022 01:04
Další nehezký korejec
Že se dá vyrovnat v ošklivosti nový Hyundai , jsem netušil.. :no:
Tento asijský design JE PRO MNE NESTRAVITELNÝ.. :-O
Interier ujde , jen se mi zdá středový tunel mooc široký , to bude tlačit do kolene!
Snad tam zbyly nějaká tlačítka.. ;-)
3. 1. 2022 22:35
Re: Mno
A to je zvlastne, lebo Hnujdaj Tusom nie je nijak zvlast dobre auto.
Motor zere, slaby, dvere papundeklove, je to hlucne, podvozok priemerny. Aspon ze miesta je vnutri dost a dizajn interieru sa im podaril. Ale to je na kupu velmi malo.
Avatar - Plautus
3. 1. 2022 18:20
Re: Mno
Tiež si myslím. Som zvedavý na ten pohonný reťazec so 6-stupňovým automatom, keďže ich 7-stupňová dvojspojka má svoje muchy a manuál tiež. Takže aj z toho pohľadu by mohla byť HEV verzia najlepšia voľba.
Avatar - Stejsn
4. 1. 2022 15:18
Re: Bez překvapení
Jistě si všichni vzpomínáte, jak Vošického reklamy vykřikovaly o "takhle malinkém sousedovi z Boleslavi". Bohužel se to začíná naplňovat.
3. 1. 2022 18:28
Re: Mno
Inak na Slovensku už Sportage predbehol v predajoch Karoq (Tucson je z SUV prvý), ale tak bude to zrejme dopredajom predošlej generácie.
Avatar - hugino
3. 1. 2022 16:22
Sportage
Akože ponuka motorov,prevodoviek alebo pohonov 4x2 alebo 4x4 super tak by to malo byť aby si mohol záujemca vybrať :yes: .Aj ceny sú + /- adekvátne dobe.Ale za mňa je táto generácia Sportage najškaredšia hlavne spredu tu podľa mňa platí že menej je niekedy viac.
Avatar - Ada je zase tady
3. 1. 2022 17:47
Re: Sportage
Když to má takové různorodé verze, je mezi nimi diesel + manuál + 4x4 + ruční brzda?

A proč je to tak obludné? :no: :no: :no:
Avatar - white label
4. 1. 2022 19:36
Re: A pak
Měl bych taky nějaké výhrady k "předesignovanému" vzhledu exteriéru, ale toho tvého "Hnusona" to "nepřekoná" určitě, spíš naopak, ale na to už jsem u designu Hyundai vs KIA zvyklý delší dobu.
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2022 16:53
Re: Sportage
Ta roznorodost verzii je ozaj paradna ... :yes:
Avatar - hugino
3. 1. 2022 17:17
Re: Sportage
Je evidentné že korejci za posledných povedzme 10 rokov urobili obrovský kus roboty aby boli úspešný a za to majú :yes: .Aj s tými čipmi to vidno že nemajú s nimi až taký problém ako ostatný.Ja osobne by som si síce korejské auto nikdy nekúpil ale jednoznačne uznávam že vedia čo ludia chcú a preto im prispôsobili ponuku motorov / dokonca ponechali aj diesel / a aj prevodoviek a tak by to malo byť.Nie ako niektoré Európske automobilky ktoré chcú predávať len čisto elektroautá.Tak tie sú podľa mňa odsúdené na zánik.