Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozhovor s šampionem UFC Jiřím Procházkou: Auto je zbraň!

V osmiúhelníkové kleci kosí jednoho soupeře za druhým. Je takhle dravý Jiří Procházka i za volantem? „V autě se řídím moskevskou školou,“ říká elitní český bojovník MMA a nově i šampion UFC. Co to ale znamená? „Všechno pečlivě vysvětlím,“ ujišťuje.
Zpět na článek
12. 6. 2022 11:11
Re: Redakcii
Protože Procházka před par hodinama získal titul v UFC :yes:
Avatar - rohYpnol
30. 1. 2022 13:23
Re: aj noz je zbran!!!
U některých je největší zbraní co napáchá nejvíc škod hlava, že :-!
Avatar - Mikesus
30. 1. 2022 13:17
Re: aj noz je zbran!!!
Kámen je taky zbraň a válí se všude kolem nás bez povšimnutí. Dokonce i klacek je zbraň :-[]
12. 6. 2022 10:38
Redakcii
Prečo nám dofrasa strkáte pod nos staré články, ktoré mimochodom nezaujali ani pôvodne? To už ste na tom tak zle, že niet o čom písať?
Avatar - xxc
30. 1. 2022 12:26
aj noz je zbran!!!
a noze su dostupne v obchode, bez akehokolvek obmedzenia
12. 6. 2022 21:40
Re: Redakcii
A pýtam sa znovu, lebo dôvod si síce napísal, ale pre motoristický web je nerelevantný.
A pýtam sa znovu, keďže pre redakciu to asi dôvod je (aj keď fakt neviem prečo), či im to nestálo za trochu viac námahy.
30. 1. 2022 17:22
Re: aj noz je zbran!!!
Nič z toho nie je zbraň - len ňou za istých okolností môže byť.
12. 6. 2022 14:46
Re: Redakcii
A čo to má spoločné s autami? :-O
Avatar - Mikesus
30. 1. 2022 22:33
Re: Nezaujal
:-[] :-[] :-[]
To uz je přehnané, ale jednou se mi stalo, že po dlouhé době jsme sedl do auta s klíčkem a dobrých pár vteřin jsem koukal na to zapalování a přemýšlel co s tím než mi to docvaklo. Prostě ten můj rituál s macknutim tlačítka power on chyběl.
Avatar - rohYpnol
30. 1. 2022 13:29
Nezaujal
Rozhovor mě nezaujal. Celková póza novináře uťápnutého strachem v koutě tomu nepřidala.

Btw. rituál před jízdou? Jo taky mám. Otevřu dveře, sednu, zavřu dveře, dam klíče do zapalování, zapnu bezpečnostní pás, nastartuji ... :-! Tímhle naštěstí končím a nemusím absolvovat rituál v podobě stop start off, normal režim, line assist off po probuzení infotsumnetu VW z klinické smrti :D :-!
Avatar - petr petrumr
30. 1. 2022 15:14
Re: Nezaujal
díky, že jsi to napsal, já jsem se chtěl zeptat. co to je klíč v zapalování a bál jsem se zeptat.
Avatar - Roman Horký
30. 1. 2022 14:44
Re: Nezaujal
A že ten rituál s VW tak dobře znáš, když ho nemusíš dělat. Já například ani netuším, o čem mluvíš, protože tohle dělat nemusím. Já nasednu, zmáčknu Power on a jedu.
Avatar - Mikesus
30. 1. 2022 22:29
Re: aj noz je zbran!!!
To je ale i ten nůž a auto, ne?
12. 6. 2022 18:10
Re: Redakcii
Ptal ses proč je to tu znovu ;-)
13. 6. 2022 09:57
Re: Redakcii
když vyhrála Ester Ledecká, vytáhli z archivu rozhovor s ní, o autech. teď to udělali o Procházkovi. Kdyby napsali "Procházka vyhrál titul" tak by to na webu o autech nemělo co dělat, to zajisté uznáš. Takže to udělali takto, Kdo hledá problém, najde ho ;-)
Avatar - Mokrous
13. 6. 2022 01:35
Re: Nezaujal
Hele, já sice musím dát S&S off na samostatném tlačítku, ale zase nemusím lovit klíče a někam je strkat, takže se to srovnává, možná spíš zrychluje :-)
On tvůj Karaoke nemá ani S&S? Minule jsi překvapil, že nemá povinný Lane assist, ale, že ani S&S...???

Jinak ty rituály jsou komický. Já mám zase rituál se před jízdou podívat, kterej cocot mi to zase odřel, kolik ptačích hoven mám ve výhledu a jak moc mi budou žrát lak. A občas si ještě v klidu najdu zajímavou muziku v Tidalu. To je moje bušidó :D
Avatar - wakantanka
12. 6. 2022 15:37
Re: Re: Re: Nezaujal
Hm, ja som jazdil chvíľu s F127 a ten sa štartoval tlacitkom :) preto ma to napadlo ako prvé. Mercedes z tej doby ma minul a ten veterán dupľom.
12. 6. 2022 13:04
Re: Re: Nezaujal
Zatažením knoflíku k sobě Mercedes w115 240D (Fiat 127??? ten se vždy startoval otočením klíčku), páčka mezi sedadly Fiat 500F, spínač na podlaze Impéria - Liege 11/22 HP r.v.1922 - motor se šoupátkovým rozvodem systému Knight.
Avatar - wakantanka
12. 6. 2022 11:29
Re: Re: Nezaujal
Tipujem že knoflík na palubke bol Fiat 127, páčka medzi sedadlami Fiat 126P Maluch ? Čo malo gombík štartovania na podlahe? Ja mal tiež taký, ale s tým som púšťal podtlakovku :)
Avatar - Roman Horký
31. 1. 2022 07:40
Re: Nezaujal
Jistěže, ale to by nevyznělo tak dramaticky :-). Taky nohu na brzdu.
Avatar - Mikesus
31. 1. 2022 07:12
Re: Nezaujal
Dokud jsem to střídal pravidelně, nebyl problém. Ale to první usednuti po cca 8 letech, tak to byl šok.
Avatar - Mikesus
31. 1. 2022 07:10
Re: aj noz je zbran!!!
Jsme pochopil že myslíš jen mnou vyjmenované
31. 1. 2022 01:07
Re: Nezaujal
Jeden čas jsem měl najednou auta, co se startovala jedno zatažením knoflíku na palubce, druhé páčkou mezi sedadly, třetí sešlápnutím spínače na podlaze a ostatní otočením klíčku. Nikdy jsem netápal jak které nastartovat ani trochu. No, ale bylo mi míň, asi o 40 let. :-)
Avatar - Mikesus
30. 1. 2022 23:07
Re: Nezaujal
No já už mám taky automatiku, vezmu za kliku, otevřu dveře, sednu, seslapnu brzdu, stisknutím tlacitko, pripoutam, zařadím, zkontroluju obě zrcátka a jedu. Problém nastal, kdyz jsem mel po dlouhé době vyměnit místo stisku tlacitka otočit klíčkem, byl jsem chvíli rozhozen a přemýšlel co s tím. Dokud jsem to nezažil, nevěřil bych jak taková samozřejmá věc najednou dokáže být složitá.
Avatar - Roman Horký
31. 1. 2022 07:44
Re: Nezaujal
Tuším, že se mi to taky jednou stalo.