Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 1 Cabrio: nové fotografie a oficiální informace

Po první sadě fotografií nového BMW 1 Cabrio automobilka vypustila další sérii fotek nového modelu a přidala také oficiální informace a nabídce modelů a použitých pohonných jednotkách.
Zpět na článek
1. 10. 2007 13:31
neregistrovaný "dCi"
1. 10. 2007 14:45
neregistrovaný "žilkyn"
1. 10. 2007 15:19
2. 10. 2007 10:16
neregistrovaný "dCi"
1. 10. 2007 13:36
3. 10. 2007 08:05
2. 10. 2007 09:51
neregistrovaný "navi23"
2. 10. 2007 23:51
neregistrovaný "DS"
neregistrovaný "dCi"
1. 10. 2007 13:31
děs běs
Bohužel, stejně jako všechna nová BMW, i tohle vypadá naprosto příšerně. Banglův styl zabil Styl. Naivní a nijak neprogresivní detaily aktuálních sranda modelů ukazují sílu původních žraloků. Navíc už to začíná být nudné až otravné, předvídatelně nepovedené jako v případě Audi. :no: Nemám nic proti BMW technice, je to špička, ale Bangleho proklínám pokaždé, když nějaké BMW potkám. Což je, uznávám, často. :-!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "žilkyn"
1. 10. 2007 14:45
Re: děs běs
myslím že jsi jeden z mála tohoto názoru... (soudě podle diskuzí a také podle počtu prodaných vozů)
Já Bangleho vynáším do nebes pokaždé, když mě mine šestka, sedmička, jednička, trojka, x5, x6, z4... Vážně! Miluju ten design a vsadím se, že například z nový Laguny si do trenek neucvrnknu nikdy. Promiň, ale vidím tvého nicka, tak mi to přišlo takový neobvyklý, fakt si myslím že Renault je jako téma pro diskuze o příšerném designu mnohem vhodnější :-) Třeba nový twingo, takový malá nevzhledná divně pomuchlaná krabice, nebo ta laguna, kterou snad malovali podle C6ky.. Ale ne, nebudu hanit na oplátku auta, která se ti asi líbí, ale tvůj příspěvek mi připadá opravdu hodně out, vždyť už jsi snad poslední, kdo ještě Bangelovi nepřišel na chuť :-)
Avatar - VDC
1. 10. 2007 15:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "dCi"
2. 10. 2007 10:16
Re: děs běs
Já ale neodsuzuji BMW, já odsuzuji designovou cestu, kterou razí. A protože design, jak jistě víš, je věcí opravdu subjektivní a neměřitelnou, nemusíš tady konfrontovat s Renaultem. Není o něm článek, já o něm pod článkem nepíši, Renault dokonce není ani konkurencí pro BMW. Navíc si všimni mé poslední věty. Já beru, že se BMW lidem líbí, hodně líbí. Nevidím na tom nic špatného, pouze to SUBJEKTIVNĚ nechápu. A k poslednímu, já nejsem poslední, kdo ještě nepřišel Banglovi na chuť. Já jsem jeho výsledky byl zpočátku (7er, 5er) uchvácený. Bohužel (klidně i pro mne), nevydrželo to dlouho a já prohlédl láci a bezvýraznost jeho práce (jen připomenu, bavíme se o designu, o vnímání designu, já jen abys mi to opět nezačal vyvracet). :-!
1. 10. 2007 13:36
FANTASTICKÉ
Cabrio je prostě... cabrio. Celta nad hlavou a svět je tvůj. Ten skloněný Bé sloupek, to je velká trefa. A vůbec... malé, finančně velmi dostupné auto, s dokonalým podvozkem, dokonalou karoserií a dokonalým motorem. A ten vnitřek... lahůdka. Tohle je trefa podzimu. Tohle bude brzy ikona. BRAVO BMW :yes:

P.S. Marně hledám důvod, proč by tohle auto člověk neměl chtít...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "navi23"
2. 10. 2007 09:51
Sikovne
Osobne nemozem dopustit na stare trojkove cabrio z konca 80 rokov. Aj dnes sa da najst par fakt peknych kuskov. Dnesne trojkove cabrio je velkostou uplne niekde inde. Prave tato jednotka mi tak pripomina stare trojkove coupe/cabrio, male, pekne, sikovne, vykonne.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "DS"
2. 10. 2007 23:51
parada
To auto e paradni, jen by si zaslouzilo trochu dravejsi predek.
youtube.com/watch?…
Rozbalit vlákno
0