Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto roku 2021/2022 v ČR zná šest finalistů. Šanci na výhru mají normální auta

Po covidové odmlce se vrací anketa Auto roku v ČR, která letos spojuje dva ročníky v jeden. A nyní už víme, které modely si to rozdají o vítězství.
Zpět na článek
28. 3. 2022 14:13
Re: To jsou chudí finalisti
No akorát Outback nemá elektromotor :))
Avatar - Mikesus
28. 3. 2022 13:13
Re: Jogger
Jj určitě. Něco jako má yaris hybrid.
Avatar - KANKUNEN
28. 3. 2022 12:55
To jsou chudí finalisti
Z těch aut bych chtěl nejraději Outback, ale dynamikou bych si pohoršil i proti mé osobní dodávce.
Avatar - Mikesus
28. 3. 2022 12:55
Re: Jogger
Za mne stejně. Jogger jasná volba. Fabia jen za to, ze je česká, nic jiného.
28. 3. 2022 17:49
Re: To jsou chudí finalisti
Mnohem horší by bylo se shodnout s deseti nebo dvacetijediným stvořením, co tápajíce zda-li je ženou, mužem nebo jiným tvorem potřísní svými výkaly jakýkoliv náznak rozumné diskuze mezi normálními lidmi.

Zaklínej se kým chceš, někoho s kým bych rád diskutoval to z tebe stejně neudělá. Až se dovzděláš a získáš slušné chování, budeš vítán.

Do té doby si svoje výmysly a napadání schovej mezi podobně postižené.

Tenhle nick jsem neměl na HL, tak šup tam s tebou. ;-)

Stejně jako s tvými dalšími, ty Columbo, PHEV atd..,.
Avatar - Emel
28. 3. 2022 12:42
Jogger
Za mě Jogger, protože value/money.
Potom Fabia, protože komplexní malé auto v populární třídě + domácí produkt.
308 i Astra - z fotek mám zásadní výtky k interiéru, nadšený nejsem ani z motorizací... spíše ne.
Avatar - skejpa
28. 3. 2022 21:09
Komedie
Jako, že se Kia EV6 nedostane ani mezi top 6, to je fakt komedie, když se tam dostane i4. Čím si to zasloužilo BMW i4 ? Český zástupce evropského auta roku dal EV6 na první místo a pak čtu, že v Čechách máme jiné favority ? :D Aha.
A Fabia ? Za co ? Pochopím ještě ten Jogger protože nabízí dobrý poměr cena/užitná hodnota. Je to sice Dacia, takže to na silnici předjede i elektrokolo a za 3 roky bude pořád v servisu ale jako nové OK.
Z toho, co tam je nabídnuté mi přijde jediná zajímavá ta Astra. Za dobré peníze slušné auto. Ale celé je to fakt dost postavené na hlavu.
Avatar - Hammunasakra
28. 3. 2022 18:33
Re: To jsou chudí finalisti
Víš jak sem ti psal že klesnout na úroveň Ady je nic moc? Tak už si pod ním
28. 3. 2022 14:22
Re: To jsou chudí finalisti
no o těhle tvých znalostech aut mluvím = když máš rozporY s Culdou nebo Migem = co vím vždy se mýlíš vždy si mimo ty

ad PS já i Kylie tě máme za furt to samý = viz předchozí odstaveček;)

že MI redakce típla účet za PRO RUSKÝ DURAKy a je nechala dál denně opakovat další pro ruský dezinfo = to si machi(avelli) za rámeček v nebi nedá :-!

žádný megamulti není a nikdy nebylo = já se k sobě hlásím ŽE sem to JÁ (ale třeba to je pro někoho moc složitý;)

https://www.auto.cz/diskuse/84477/1?… to co si (nejen) ty převáděl pod (trochu slabším místní klasika) článkem s výborným tématem = je SMUTNÉ
To co Barik a MS-sport = je OSTUDA ale nejen jejich (sou to pro ruský hovada) ale redakce :no: :no:
28. 3. 2022 13:05
Re: Jogger
Souhlas s Joggerem, Fabia je výborné auto. Jen je škoda, že VAG nemá malý hybrid a spíš pracuje na EV. Sem by krásně pasoval.
28. 3. 2022 13:04
Re: To jsou chudí finalisti
V reálu to není úplná tragédie, pocitově mají dobře odladěnou pomoc od elektromotoru, kdy osa první pohyb pravé nohy auto až dychtivě zrychlí. Pak už to samozřejmě nepokračuje, ale aspoň při běžné jízdě fungují přednastavené virtuální stupně CVT. Líbí se mi to víc než u Toyoty.

P.S.: koukám, že Kylie se vrátila k megamultinickování a zase mě vzývá jako modlu. :D
Avatar - Mikesus
29. 3. 2022 13:47
Re: Jogger
Dnes už to úplně tak neplatí. Kdyz vezmu yaris, tak výbava hybrid vs nehybrid je totožná. Tam se maximálně liší jestli automat nebo manuál ( pro elektronické asistenty )
Avatar - petr petrumr
28. 3. 2022 19:57
Re: Jogger
spočítej si co má hybrid za výbavu, tych více peněz není jen za hybrid,
Avatar - Emel
28. 3. 2022 14:10
Re: Jogger
Ale ne... v hlavě jsem měl jen to, že je to CVT někde uprostřed mezi MT a H... zbytek jsem si dohledal pro jistotu.
Avatar - Emel
28. 3. 2022 14:02
Re: Jogger
Ale jo.
U toho Yarisu jsem to bral trošku přes peněženku... Yaris Executive je 465 1.5i MT, 500 1.5i CVT a 555 hybrid. Takže osobně pro sebe bych za hybrida 90t nepřiplatil, ale 55t oproti CVT s horší dynamikou už třeba jo.
28. 3. 2022 14:04
Re: Jogger
Máš to nastudované, tady se něco připravuje. :-)
28. 3. 2022 13:55
Re: Jogger
A auta do města je ten automat a hybrid úplně relevantní. :-! :*)
Avatar - Emel
28. 3. 2022 13:53
Re: Jogger
Je to výborné auto ve třídě, která často v anketách boduje... prostorné, pohledné, dobře jezdící, bez nějaké zásadní kaňky.
Já bych si i toho Yarisa koupil s 1.5 MT... ale manželka by se asi automatu nebránila a pak už je člověk na půli cesty k hybridu.
28. 3. 2022 14:19
Re: To jsou chudí finalisti
JJ, sorry. Vztahoval jsem k Foresteru, ten už ho má. Předpokládal jsem, že nová generace Outbacku taky.