Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mercedes-Benz V 300 d Exclusive 4Matic – V roli panského kočího

Třída V je skutečný prémiový všeuměl, který najde uplatnění v celé řadě rolí. Ostatně poslední testovaný kousek by mohl šlapat na paty i vrcholné třídě S.
Zpět na článek
Avatar - Alf1k
4. 5. 2022 14:43
Re: 1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
Tak jasně, ale jen v rámci téhle pro mě nesmyslné konfigurace.
Moje ideální Véčko do rodiny, kde šoupnu + spací paket na nějakej delší bussines trip a jiné nečekáné výlety, nějakou tu komfortní výbavu, světla, nezávislé topení atp. je cena hluboko pod základním Sclass :-)
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:30
1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
Prostě s tímhle autem můžeš jezdit skoro všude, pokud neparkuješ někde v uličkách města. Na dovču nejlepší, na cestování nejlepší a nemusíš přemýšlet jestli můžeš koupit tu velkou věc v Hornbachu v akci. Dobře, ta cena je ujetá.
Avatar - Barry Lyndon
4. 5. 2022 14:51
3.275.527 Kč
Za ty peníze bych pod kapotou čekal fúzní reaktor a ne čtyřválcového smradlavého chcípáčka. :D
Avatar - Machýrek
4. 5. 2022 21:30
Re: 3. Tak jakou to má konkurenci?
Staria má nesrovnatelně horší interier. Neřídil jsem ji, mám to jen jako pasažér a byl jsem zklamán. Na obrázku to vypadá, ale ta levnota a humpolec z toho trčí. Jinak odhlučnení ok, ale drncá stejně jak Traveller.
4. 5. 2022 16:49
Re: 2. Na co taková kráva - po elektricku
Podle me je EQV dost mozna EV co ma nejvetsi smysl vubec ze vsech EV na trhu. Samozrejme jen pro nektera vyuziti, ne na dlouhy cesty.
4. 5. 2022 14:35
Re: 1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
ne nechci, za tydle penize si muzes koupit Sko a ne jezdit v dodavce se ctyrvalcem
Avatar - Dzakobo
4. 5. 2022 14:39
Re: 3. Tak jakou to má konkurenci?
Multivan jde hodit do LPG a pojede levněji než toto Véčko, samozřejmě míra komfortu je věc jiná.
Avatar - Ada je zase tady
4. 5. 2022 14:34
Renault je na prodej
za jeden rubl. Konečně! Rusové zase budou dělat pořádná auta a evropský rendlík koupí VW. Budou se tam dělat motory TDI :-[]
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:37
3. Tak jakou to má konkurenci?
VW slabý nebo benzinový motor, Stelantis ujede na elektriku 150km v dálničním tempu, Trafic není kvůli emisím, Ford se na dálnici třepe na listech vzadu. Takže Proace, ta má motor, převodovku i komfort na vysoké úrovni i když palubka je fakt jen plast. Jedině Staria se trochu vyrovná.
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:32
2. Na co taková kráva - po elektricku
Stejně většinou jezdíš sám, kolikrát jedeš na dovču 2x za rok? To si to můžeš půjčit s proprděnýma sedačkama a přece i do Chorvatska se lítá.