Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mercedes-Benz V 300 d Exclusive 4Matic – V roli panského kočího

Třída V je skutečný prémiový všeuměl, který najde uplatnění v celé řadě rolí. Ostatně poslední testovaný kousek by mohl šlapat na paty i vrcholné třídě S.
Zpět na článek
4. 5. 2022 15:16
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:30
1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
Prostě s tímhle autem můžeš jezdit skoro všude, pokud neparkuješ někde v uličkách města. Na dovču nejlepší, na cestování nejlepší a nemusíš přemýšlet jestli můžeš koupit tu velkou věc v Hornbachu v akci. Dobře, ta cena je ujetá.
Rozbalit vlákno
2
4. 5. 2022 14:35
Re: 1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
ne nechci, za tydle penize si muzes koupit Sko a ne jezdit v dodavce se ctyrvalcem
Avatar - Alf1k
4. 5. 2022 14:43
Re: 1. Tímhle autem chceš cestovat - po autařsku
Tak jasně, ale jen v rámci téhle pro mě nesmyslné konfigurace.
Moje ideální Véčko do rodiny, kde šoupnu + spací paket na nějakej delší bussines trip a jiné nečekáné výlety, nějakou tu komfortní výbavu, světla, nezávislé topení atp. je cena hluboko pod základním Sclass :-)
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:32
2. Na co taková kráva - po elektricku
Stejně většinou jezdíš sám, kolikrát jedeš na dovču 2x za rok? To si to můžeš půjčit s proprděnýma sedačkama a přece i do Chorvatska se lítá.
Rozbalit vlákno
1
4. 5. 2022 16:49
Re: 2. Na co taková kráva - po elektricku
Podle me je EQV dost mozna EV co ma nejvetsi smysl vubec ze vsech EV na trhu. Samozrejme jen pro nektera vyuziti, ne na dlouhy cesty.
Avatar - KANKUNEN
4. 5. 2022 13:37
3. Tak jakou to má konkurenci?
VW slabý nebo benzinový motor, Stelantis ujede na elektriku 150km v dálničním tempu, Trafic není kvůli emisím, Ford se na dálnici třepe na listech vzadu. Takže Proace, ta má motor, převodovku i komfort na vysoké úrovni i když palubka je fakt jen plast. Jedině Staria se trochu vyrovná.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Dzakobo
4. 5. 2022 14:39
Re: 3. Tak jakou to má konkurenci?
Multivan jde hodit do LPG a pojede levněji než toto Véčko, samozřejmě míra komfortu je věc jiná.
Avatar - Machýrek
4. 5. 2022 21:30
Re: 3. Tak jakou to má konkurenci?
Staria má nesrovnatelně horší interier. Neřídil jsem ji, mám to jen jako pasažér a byl jsem zklamán. Na obrázku to vypadá, ale ta levnota a humpolec z toho trčí. Jinak odhlučnení ok, ale drncá stejně jak Traveller.
Avatar - Ada je zase tady
4. 5. 2022 14:34
Renault je na prodej
za jeden rubl. Konečně! Rusové zase budou dělat pořádná auta a evropský rendlík koupí VW. Budou se tam dělat motory TDI :-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barry Lyndon
4. 5. 2022 14:51
3.275.527 Kč
Za ty peníze bych pod kapotou čekal fúzní reaktor a ne čtyřválcového smradlavého chcípáčka. :D
Rozbalit vlákno
0
4. 5. 2022 15:16
Luxus!!!
Hmm luxusni auto!!!
Rozbalit vlákno
0