Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes pro třídu E zpřístupnil oblíbený designový paket Night Edition

Jelikož se blíží představení nové generace třídy E, u Mercedesu si řekli, že je na čase aktuální generaci doplnit novým paketem Night Edition.
Zpět na článek
8. 5. 2022 09:16
8. 5. 2022 09:16
Night Edition
Ja mam kombi ten pred faceliftem jako Night Edition.
Presne tento https://heycar.co.uk/mercedes_benz/e_class_estate

Oproti vybave pod ni to ma navic:
20” kola vypadaji super, ale proti zimnim 18” je precejen trochu kompromis v komfortu. Ale neni to jak se muze zdat, stale je to Mercedes. Davali tam ty na obrazku (kombinace stribrna cerna) a ty mi prijdou esteticky super. Ted vidim, ze tam davaji celocerne, me se cerna kola vetsinou nelibi (jsou vyjimky). V rozmeru 20” (245 vpredu a 275 vzadu) NELZE dat zimaky! (musis koupit jiny disku na zimu 17-19”, sel jsem do 245 18” a byla to dobra volba)
Je k tomu sklenena strecha, to je fajn.
Je k tomu sportovni adaptivni podvozek, velice dobre nalazeny (ten ma myslim i vybava pod night edition).
Je k tomu dost vybavy, nejvice si cenim matrix svetel a 360 kamera (ty jsou myslim i ve vybave pod) a audio Burmestr (to je bonus co fakt stoji za to).
Taky ptakoviny jako podsviceny prahy dveri, osvetlene kliky atd. Jeste je dobra 360 kamera, ale ta je st

Kupoval jsem 2020 kdyz prisel facelift a museli se jich rychle zbavit (predvadecky atd), byl za paradni cenu (pres 40% dolu z cenikove za 10 mesicni auto).

Celkove to auto vypada o tridu lepe nez bezna Ecka venku i vevnitr a jeste tam je vybava, ktere si cenim. Pokud sezenete za dobry penize (v dnesni dobe hodne stesti), urcite doporucuju Night Edition.
Rozbalit vlákno
0