Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hammond (zase) boural. Odnesla to historická česká formule

Že Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond natáčejí ve střední Evropě novou epizodu pořadu The Grand Tour, už jistě víte. Vše ale nejde zcela podle plánu.
Zpět na článek
29. 6. 2022 09:01
Re: To je sranda
A čo je srandovného na tom, že nejaký retard rozbije historické auto? Je choré počítať všetko na peniaze
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2022 13:28
Re: To je sranda
No a TOHLE nikdo nezpochybňuje ;-)

JÁ jsem napsal = že kdysi mi přišli vtipnější. Že to je spíš víc zábavný pořad než info o autech. A že říkat REATARD a CHABÉHO ROZUMU kdo z tohohle MASOVÉHO ZÁBAVNÉHO pořadu PRO NEJŠIRŠÍ PUBLIKUM nejsou až tak odvázaní jako ty = je (zcela) NEVHODNÉ

Když řeknu že RETARD CHABÉHO ROZUMU je ten kdo nečte (nelíbí se mu) https://www.novinky.cz/…eli-sveta-335269 bude to blíž realitě. Ale nenapíšu to
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2022 11:39
Re: To je sranda
nejdřív plus = dík za souhlasný pohled na ruSSáky a jsem RÁD že v tak důležité věci MÁME SHODU :yes:

TY urážíš úplně nadoraz RETARDY a CHABÝm ROZUMem (když se někomu až tak jako tobě nelíbí zábavný pořad určený co nejširšímu publiku) = já sem magor? :*)
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2022 10:35
Re: To je sranda
To píšeš furt dokola = takže tohle není zábava pro NEJŠIŘŠÍ MASY = ale pro horních 20% (jsme rozděleni ca na 20% neretardovaných a smutných 80% co jim to až tak nemyslí)

Bývala to VÍC zábava a vždy to bylo spíš nic moc info o autech = plácání o RETARDECH je naprostý PLÁCÁNÍ

Vyhovuje TI tahle fakt nenáročná ZÁBAVA? No problem. Ale vymýšlet o CHABÉM ROZUMU kdo nehýká nadšením (jako ty) ten je retard chabého rozumu.. :-O :*) :D :-! :-[]
29. 6. 2022 07:57
To je sranda
Nahodou to je sranda. Ja bych taky chtel aby auta, se kterymi nabouram, stoupla na sve cene.

Bohuzel jsem obycejny smrtelnik, ale zase mam vetsi motivaci nikdy nehavarovat :-!
Avatar - Dinar
29. 6. 2022 10:37
Re: To je sranda
Roztočený motor se kousne, hnaná kola se nestopnou přes diferák rovnoměrně, takže u lehké formule s motorem uprostřed to v drtivé většině případů znamená roztočení, minimálně smyk, v každém případě ztrátu ovladatelnosti, takže výlet mimo trať a jak říkám, jen sleduješ, o co se zarazíš. Jestli to absolvuješ s vymáčknutou spojkou, je celkem jedno, na výsledku to nic nezmění.
29. 6. 2022 13:40
Re: To je sranda
Ja to nijak nerozporujem. Bola to "smola" a zrovna srandovné mi to teda nepríde. Tí chlapi veľa sympatií u mňa nemajú, sú to proste iba šoumeni. Úroveň o psí chlp vyššia, ako keď prišli na Slovensko Geissenovci.
Avatar - Dinar
29. 6. 2022 09:28
Re: To je sranda
Normální člověk si ten článek přečte, dozví se, že z motoru formule začal unikat olej, což vedlo k zadření motoru a havárii. Logické havárii, protože v momentu, kdy se motor zadře, hnaná kola se "hryznou" a ani pámbu s tím nic neudělá, jen se veze a čeká o co se zarazí.
Ale někdo si článek nepřečte, obecně ví o takových situacích kulový, a tak tu plácá o retardech. Otázka, kdo je v takovém případě tím retardem... ;-)
29. 6. 2022 10:24
Re: To je sranda
Takže nestačilo ji prostě sešlápnout?
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 12:57
Re: To je sranda
Napřed si přečti, kdo reaguje na Clarksona ve stylu, že neumí nic jiného než urážky a pak to porovnej s obsahem jejich příspěvků. 80% chápe i za tou urážkou vtip, zbytek to vídí pouze jako urážku. Dokončil jsem dialog.
Avatar - Dinar
29. 6. 2022 10:10
Re: To je sranda
Určitě má, proč se ptáš?
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 11:02
Re: To je sranda
Jdi už do háje, za rusáka máš u mě :yes: , ale jsi fakt magor. Zas jedeš na hate.
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 09:43
Re: To je sranda
Podle těch třech chlapíků se dají místní dobře rozretardovat. Kdo pouze rozumu chabého nabyl, moc těm třem nerozumí.