Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hammond (zase) boural. Odnesla to historická česká formule

Jan Zajíc
Diskuze (14)

Že Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond natáčejí ve střední Evropě novou epizodu pořadu The Grand Tour, už jistě víte. Vše ale nejde zcela podle plánu.

Nepříjemné problémy měl tým v Polsku. I když... potíže měl spíš Richard Hammond, který opět boural. K nehodě došlo na okruhu v Poznani, kde si trojice mohla vyzkoušet tři historické formule pocházející z Československa. Mělo jít o stroje Metalex.

Vozy do Polska dovezl jeden známý sběratel sportovních aut české výroby. A právě v jednom z nich Richard naboural. „Celý den jsem dělal mechanika Hammondovi, všichni byli hrozně milí, nicméně Richardovi začal z formule unikat olej a než si toho všiml, zadřel motor a v zatáčce havaroval. Nic se mu naštěstí nestalo, ale formulka je trochu pocuchaná,“ řekl webu CNN Prima News sběratel, který si nepřál být jmenován.

Ze vzniklé škody si prý těžkou hlavu nedělal. „Je to relativní. Když jsme sem přijeli, mohla mít formule hodnotu X, teď je sice poničená, ale díky tomu, že v ní havaroval Richard Hammond, je její cena vyšší než před nehodou,“ dodal.

Pro úplnost připomínáme, že podle dostupných informací ze sociálních sítí se štáb kromě Polska pohyboval také v Česku a na Slovensku a že v plánu by mělo být minimálně ještě Maďarsko.

Na Slovensku si Jeremy Clarkson vychutnal jízdu ve Škodě 1100 OHC z roku 1957. Kromě toho, že se pochlubil, že se do malého roadsteru vešel, také závodnímu stroji vysekl poklonu, když k jedné fotce přidal jasný komentář: "Skoda: absolutely fantastic." Vůz pochází ze Škoda Muzea.

Video se připravuje ...

A už také tušíme, jaká "hlavní" auta Angličané do nové epizody zvolili. Richard byl totiž viděn ve žlutém Chevroletu SSR, Jeremy v bizarním voze jménem Mitsuoka Le-Seyde (navíc s nějakými svícny na předních blatnících) a James v podivném fialovém hot rodu.

Jan Zajíc
Diskuze (14)

Doporučujeme

29. 6. 2022 13:40
Re: To je sranda
Ja to nijak nerozporujem. Bola to "smola" a zrovna srandovné mi to teda nepríde. Tí chlapi veľa sympatií u mňa nemajú, sú to proste iba šoumeni. Úroveň o psí chlp vyššia, ako keď prišli na Slovensko Geissenovci.
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2022 13:28
Re: To je sranda
No a TOHLE nikdo nezpochybňuje ;-)

JÁ jsem napsal = že kdysi mi přišli vtipnější. Že to je spíš víc zábavný pořad než info o autech. A že říkat REATARD a CHABÉHO ROZUMU kdo z tohohle MASOVÉHO ZÁBAVNÉHO pořadu PRO NEJŠIRŠÍ PUBLIKUM nejsou až tak odvázaní jako ty = je (zcela) NEVHODNÉ

Když řeknu že RETARD CHABÉHO ROZUMU je ten kdo nečte (nelíbí se mu) https://www.novinky.cz/…eli-sveta-335269 bude to blíž realitě. Ale nenapíšu to
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 12:57
Re: To je sranda
Napřed si přečti, kdo reaguje na Clarksona ve stylu, že neumí nic jiného než urážky a pak to porovnej s obsahem jejich příspěvků. 80% chápe i za tou urážkou vtip, zbytek to vídí pouze jako urážku. Dokončil jsem dialog.
Avatar - Hammunasakra
29. 6. 2022 11:39
Re: To je sranda
nejdřív plus = dík za souhlasný pohled na ruSSáky a jsem RÁD že v tak důležité věci MÁME SHODU :yes:

TY urážíš úplně nadoraz RETARDY a CHABÝm ROZUMem (když se někomu až tak jako tobě nelíbí zábavný pořad určený co nejširšímu publiku) = já sem magor? :*)
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 11:02
Re: To je sranda
Jdi už do háje, za rusáka máš u mě :yes: , ale jsi fakt magor. Zas jedeš na hate.