Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Citroën představil C4 X a ë-C4 X. Zajímavý crossover se začne prodávat na podzim

Citroën odhalil nový model, který je dokonalou ukázkou moderního crossoveru.
Zpět na článek
30. 6. 2022 13:31
30. 6. 2022 13:42
30. 6. 2022 16:05
30. 6. 2022 19:46
30. 6. 2022 13:31
Pěkný zadek
Proti té divočině u standardní C4, se mi u tohoto modelu líbí zadní část mnohem více. Nejde jen o samotný tvar zádi, ale taky o spojler horizontálně dělící zadní okno a především o zadní světla. U krátké verze jakoby se u těch zadních světel nemohli rozhodnout mezi dvěma tvarovými návrhy a tak je tam pro jistotu plácli rovnou oba.
Ostatně tak to vypadá i zepředu, ale takhle už to má Citroen pár let, takže tam to tak nebije do očí :-)
Ale dost mě vzhledem k tvaru zádi zklamalo, že to není liftback.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
30. 6. 2022 14:14
Re: Pěkný zadek
S tym liftbackom suhlas.... sedanovity kufor tu ani mne nepasuje ... clovek si povie ze hmm aky zaujimavy zadok... ze pekny lift... potom si kuknes viac fotiek a ... a do pr.ele... ono je to nakoniec offroadove sedanokupatko... 8-s
30. 6. 2022 13:42
Tvl sedan…
Nechápu… To si dělají srandu, nepoužitelný typ karoserie :no:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Roland Von Wagen
30. 6. 2022 13:45
Re: Tvl sedan…
V tomto případě je to asi jedno.
Avatar - 3_diamanty
30. 6. 2022 14:02
Re: Tvl sedan…
Uz automobilky nevedia s cim by prisli.... ved preco si kupit klasicky sedan alebo klasicke suv ked mozes mat takehoto "krasneho" kockopsa ktory v pripade potreby vie byt "na papieri" aj kupatkom offroadom sedanom limuzinou hatchom ... proste vsetkym co len chces .... akurat nicim nevie byt poriadne...

Inak ten otvor do kufra je velky asi ako v 20 rocnej fabii sedan predpokladam... cize strasne prakticke fakt .... otazka znie preco to nema otvaratelne cele 5te dvere aj so zadnym oknom ked je to cele na zadok take liftbackoidne .... asi by tej praktickosti potom uz bolo na citrona az az moc .... a ako dobre vieme... praktickost sa dnes uz nenosi...
30. 6. 2022 14:20
Re: Tvl sedan…
A čím by akože mal byť nepoužiteľný? Má trochu atypický tvar, ale rozvrhnutím priestoru je to proste sedan. Nič neobvyklého.
30. 6. 2022 16:05
Re: Tvl sedan…
Tak kdyby to byl alespoň Liftback, aby se to do toho kufru dalo v klidu naložit přes velký otvor. Takhle to tam budeš malým otvorem soukat dovniř. Natož tam dát něco většího. Dost nepraktické řešení :no:

To už pak raději koupit klasickou C4, i přes menší objem kufru, variabilita se počítá ;-)
30. 6. 2022 22:56
Re: Tvl sedan…
Nemôže byť každé auto Octavia. Každý nepotrebuje voziť plný kufor alebo rozmerné veci. Ako si napísal, kto chce, vezme obyčajnú C4. Pri dnešnej automobilovej biede je každý možnosť výberu vítaná.
(Tým netvrdím, že to auto nevyzerá divne a že sa mi páči. Je hnusné jak cesta do roboty)
30. 6. 2022 19:48
Re: Tvl sedan…
Kdysi tohle zkoušelo Volvo s modelem S60 CrossCountry. No nechytlo se to, dneska je z toho rarita.

P.S. redakce s tou reklamou o tom, že za Babiše bylo líp děte do haj.lu, tohle je moje na dlouho poslední návštěva tohohle webu, kterej jde soustavně do kytek
Avatar - 3_diamanty
30. 6. 2022 13:58
Zadne partie
Zadne partie su na oko paradne navzdory tomu uzkemu otvoru ktory vznikne pri otvoreni veka kufra .. co mi vsak neladi absolutne ( a to aj na C4 ) su tie predne podivne zaoblene partie... pritom mensia C3 ci vacsie suv C5 aircross su aj na predok vcelku kukatelne a ladi im to .. obecne mi ale tento sucasny look na citronoch fakt nevonia... pritom ani tie ceny u nas nemaju prehnane ( napr ako pezot ) ... este ze aspon renault s cliom capturom ci novym kangoo su z fr produkcie stale este kukatelne a kupitelne.... ale aj tam uvidime dokedy....
Rozbalit vlákno
0
Avatar - honzaHK
30. 6. 2022 19:46
bujabéza
Sklíčkový HUD, zadek sedan, předek rozdvojená osobnost a to celé na štaflích, až si chudák chlapeček poranil koleno o práh, jak se soukal na zadní sedačku. Při seskoku z hrany kufru si ještě zláme nohu druhou.
Rozbalit vlákno
0