Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Czech News Center ruší tradiční výstavu aut na pražských náplavkách. Povolenou akci zhatili pražští politici

Poslední prázdninový víkend v Praze měl už tradičně patřit milovníkům aut, ale i dalších zajímavostí a ikon z oblasti motorismu a moderní mobility. Plánovanou akci Město v pohybu, s původním názvem Auta na náplavce, však byl mediální dům nucený zrušit. Důvodem je nestandardní jednání části magistrátu tvořené Pirátskou stranou v čele s primátorem.
Zpět na článek
2. 8. 2022 16:35
3. 8. 2022 07:21
3. 8. 2022 08:38
Avatar - lordlord
2. 8. 2022 16:35
kup
Pirátská strana je dlouhodobě proti autům
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rohYpnol
2. 8. 2022 17:38
Opakuji to stále
Největší piráti momentálně sedí ve vládě A v Praze vládne ta stejná sebranka...
Pokud byly průtahy jen v podpisu po schválení nájmu v radě města, tak tozhodně je na místě náhrada škody. Jen je otázkou, jestli pokud ji budete požadovat, si ještě někdy něco v Praze pronajmete...
Každopádně mě toto nepřekvapuje, typická politika Pirátů.... :-!
Rozbalit vlákno
6
2. 8. 2022 18:34
Re: Opakuji to stále
Těžko řict, kdy kdao a jak cuknul. Na twitteru Janka Rubeše jsem narazil na verzi, že pořadatel (CNC) chtěl za pronájem Náplavky nadále platit formou bezplatné inzerce pro Prahu v médiích CNC. No a Praha chtěla peníze. Ale jestli město na poslední chvíli řeklo, že chce cash, nebo CNC nechtělo platit a trvalo na úhradě inzercí ví bůh.
Avatar - rohYpnol
2. 8. 2022 19:08
Re: Opakuji to stále
Předpokládám že rada města schválila vč smlouvy. Jestli ne tak to jsou diletanti.
3. 8. 2022 07:20
Re: Opakuji to stále
Já bych té verzi Janka Rubeše i věřil. Celé mi to připomíná nedávný sport O2 a Primy, kde O2 odmítlo přistoupit Primě na požadavek zamezení přetáčení reklam a tak si Prima ve zprávách odvysílala reportáž, jak chudáci diváci přijdou o skvělé pořady Primy kvůli neochotě O2 spolupracovat, což už Primě vytkla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, že šlo o neobjektivní a nevyváženou reportáž.
3. 8. 2022 16:25
Re: Opakuji to stále
No auto.cz to tu minimálně nerozporuje.

Takže co na tuhle variantu redakce? Můžete vyvrátit nebo potvrdit?
Re: Opakuji to stále
Dobrý den, pan Rubeš zjevně nemá přesné informace, proto jsme ho pozvali k nám, aby si mohl udělat kompletní pohled na celou kauzu. Ve finančních požadavcích problém rozhodně nebyl.
Martin
22. 8. 2022 16:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2022 18:29
jezděte na bicyklu
Dopadlo to v souladu s heslem pražské pirátské svoloče :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - rohYpnol
2. 8. 2022 19:22
Re: jezděte na bicyklu
Z druhé strany za mě žádná škoda... Škoda je BVV Autosalonu. Jenže chápu že u nás už nemá smysl protože tu je Škoda se svými prodeji firmám, pak Hyundai, a ostatní prodeje mimo firmy jsou dost nezajímavé z pohledu pořádání autosalonu.
2. 8. 2022 19:40
Tradičná...
Koľko tých výstav bolo, keď z nej už je tradícia?
Rozbalit vlákno
7
2. 8. 2022 19:48
Re: Tradičná...
Drive,toto mal byt piaty rocnik.
Da sa povedat,ze uz to malo nejaku tradiciu a velmi slušně navstevnost.
Skoda toho..
Avatar - rohYpnol
2. 8. 2022 20:41
Re: Tradičná...
V Praze je slušně navštěvovaný i meteo. To ještě neznamená že tam chceš :-!
3. 8. 2022 09:44
Re: Tradičná...
No, taká novšia tradícia, ale prečo nie. Teraz ďalších aspoň 5 rokov "Náplavka" nebude, a potom ju nazvú legendárnou a s veľkou pompou sa vráti. ;-)
3. 8. 2022 10:31
Re: Tradičná...
Volby na primatora Prahy maju Cesi uz 23-24.9 ,tak dufam a verim,ze to zmenia a toho Pirata poslu na smetisko dejin a Naplavka sa vrati uz na buduci rok a nebude treba cekat kym sa stane legendarnou ;-)
Avatar - rohYpnol
2. 8. 2022 20:44
Re: Tradičná...
Spíš jde o to kam to směřovali... Minulý ročník pokud si pamatuji už byl pod taktovkou eurohujerů. A tohle dle článku taky nevyznělo zrovna lákavě.
3. 8. 2022 10:59
Re: Tradičná...
Přesně tak - nový, progresivistický název celé akce i brutální programové ústupky současnému zelenorudému vedení pražské radnice nevěstily nic dobrého. To už je snad opravdu lepší nic takového nepořádat, alespoň do doby, než bude pirátská soldateska z pražské radnice vykopnuta po nejbližších volbách!
Avatar - chetoos
3. 8. 2022 07:21
To snad ne
Na tuto akci jsem se moc těšil. Máme objednaný hotel i vlak na tuto akci. Tak to mě teda moc štve, že je akce zrušená.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - martas2005
3. 8. 2022 08:38
Vyvazenost
Takhle dlouhou diskuzi pod PR clankem jsem tu jeste nevidel, bravo auto.cz.
Co dat prostor druhe strane? Treba bude diskuze jeste delsi…
Rozbalit vlákno
0