Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo Tonale s naftou má české ceny. Nepatrně zdražila už po pár dnech

Nový italský crossover sází především na hybridy, nezanevřel ale ani na tradiční diesel. Ten se s drobným zpožděním objevuje v českém ceníku.
Zpět na článek
Avatar - Emel
5. 8. 2022 21:28
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Kdyby se lidem Tonale nelíbilo, asi by vesměs bez zkušební jízdy nevyplázli 900t+ za SUVko se stovkou za deset. A konec konců... Alfa potřebuje spíš prodejní úspěch než nějaké red doty. Nevím teda co je těch 15t za číslo...
5. 8. 2022 14:43
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Vidíte, a už je tady 15.000 zákazníků, které toto auto ani ne za 3 měsíce oslovilo. A to tady ještě není Plug-in hybrid který na západě má celkem slušnou základnu uživatelů.
Avatar - 3_diamanty
5. 8. 2022 19:50
Tak ono
.... zdrazelo vsecko.... recko i turecko ...

Zrovna dizel by som tu v alfe ani nechcel... bud hybrid alebo benzin..... auto inak pekne.... konecne pekna alfa a aj so sancou uz co to predat ... drzim palce :yes:
Avatar - Emel
7. 8. 2022 14:16
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
S tím právě nesouhlasím. Nemyslím si, že by byla nějak početná skupina lidí, co by to koupila / závazně objednala nebo co - jen protože Alfa. Proto se ptám, co je to těch 15t, jestli třeba závazné objednávky se zálohou a jestli za celý svět atd. Giulia vůbec není špatná a za poslední dva roky prodala 13t.
6. 8. 2022 20:25
Re: Tak ono
Já jsem asi divnej, ale tady mi nafta pořád smysl dává.
6. 8. 2022 08:33
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Ja som myslel precitat len jeho prispevok. Ved to znelo, ze tu alfu celkom obhajuje.

A na slovensku kalasnikov a borovicka mozno tak medzi 55+ rocnym vidieckym obyvatelstvom :D.

Aj tie medaky tu nie su az taky svaty gral a delia sa o popularitu s bmw a audi. A z lacnejsich asi kia, hyundai, dacia, skoda, seat.
5. 8. 2022 22:36
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Mnohým stačí, že je to Alfa. Napriek všetkému má stále u istej časti publika dobrý zvuk. Slabší dizajn sa prepáči alebo ani nevníma, je to predsa Alfa. Ja koniec-koncov nepíšem, že to auto je neprijateľné alebo nepredajné. Vyjadril som sa, že mňa jeho dizajn nijak neoslovil. Zvonka je to absolútna tuctovka, snáď predné svetlánie sú také zlé, ale zbytok auta by pokojne mohol byť Seat alebo čokoľvek iné.
Avatar - Ja Prvni 123
5. 8. 2022 18:34
Hmm, tak jo.
A ten automat, to je fakt automat nebo dvouspojka?

Porad mi ale jako lepsi volba vychazi ten hybrid.

Jeste jsem to nevidel zive, takze k designu se nebudu vyjadrovat.
5. 8. 2022 17:51
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Ako si na to prišiel? To je taká česká povera o tej borovičke - pretože ju zo slovenského alkoholu majú češi najradšej. A na Slovensku najviac borovičky vykúpia Češi na dovolenkách. :D :D :D
5. 8. 2022 17:59
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
A co se pije v Hornych Uhrách this days? ;-)
5. 8. 2022 15:52
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Z ktovieakeho kontextu vytrhnute cislo pochybneho povodu nikoho nepresvedci, ze si skarede auto upadajucej znacky kupuju nadsene davy 15 tisic jednotlivcov :D . A nicnehovoriace este bombastickejsie vestenie o "zivote na zapade" uz je potom len takou ceresnickou na tychto usmevnych fanusikovskych rozpravkach ;-) .
5. 8. 2022 13:59
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Skrátka je to škaredé. Bez nápadu, tuctovka bez akéhokoľvek znaku športovosti, či prémiovosti. Interiér je na tom o chlp lepšie.
Avatar - KANKUNEN
5. 8. 2022 13:36
Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
absencí jakýchkoliv hran to auto vypadá jako z roku 2005.
5. 8. 2022 15:48
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Čo to má spoločné s dizajnom? Ľudia kúpia aj kravský zadok na kolesácj, lebo autá skrátka nie sú... Keby na Alfu preznačkovali Citroena C5, šiel by tiež na dračku.
Avatar - speedfred
7. 8. 2022 23:50
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Tak s Giu to je pekná tragédia, na druhej strane bude pekná rarita už obyč verzia a nie QV 😋
6. 8. 2022 17:49
Re: Tak ono
Jenže tudy cesta nevede a to ani pro Alfu, dokud nepochopí, že dny slávy Alfy jsou pryč a není možné si účtovat prémiové ceny. Tonale bude úrovní DS, tedy i s prodeji. Udělali by líp, kdyby uvedli nejdřív hatchback s poladěnou koncernovou technikou a dali něco navíc a nastartovali to odspodu ;-)
6. 8. 2022 11:07
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
že by předběžné objednávky? To nejsou prodeje, ale zjištění zájmu. Tohle auto Alfu nespasí, bude paběrkovat stejně jako ostatní modely. Za ty peníze ani není moc šancí... :-(
5. 8. 2022 16:38
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Jako na Slovensku Mercedes, Kalasnikov a borovicka :-) :-) ;-)
Edit: to víš, rozkliknu si nick a už me tady budou osočovat ze špiclovani… to mi za to nestojí
5. 8. 2022 16:29
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Mozno by si si mohol precitat aj viac ako len jeho nick :D . Nezda sa, ze by nebol fanusikom alfy. Navyse, v Cechach je fanusikovska kombinacia "skoda, mazda, alfa" velmi bezna.
5. 8. 2022 16:09
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Škodovák fanouškem Alfy? :D
5. 8. 2022 16:08
Re: Podle mě to auto mohlo vypadat mnohem lépe
Design je přec čisté subjektivní záležitost. A kdo kupuje autu jen kvůli vzhiedu, taky to nemá v hlavě v pořádku.