Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - WinDiesel
Utrácejí peníze za nesmysly
| 5. 9. 2007 17:39
Prodají tady pár Priusů, vysloveně jednotky, Lexus také nemá nárůst, ale naopak pokles prodeje - a oni utrácejí peníze za pitomosti.
Kdyby radši prodávali v ČR to co je žádané - např. chybí Toyota Previa, Hiace a hlavně Hilux - tady je možné prodat přibližně stovky kusů. Oni si myslí, že Evropu nějak zhypnotizují, ale to nefunguje. Manažerská třída vozů stejně jezdí hlavně po dálnici a tam je hybrid k ničemu. Je dobrý leda tak jako hračka... :no:
Utrácejí peníze za nesmysly
neregistrovaný "Level5"
| 5. 9. 2007 20:46
No já nevim podle mě je to docela slušná reklama v podstatě tim pomůžou zoo a maj zajištěný místo s reklamou kde projdou denně stovky ne-li tisíce lidí ;-)
Avatar - WinDiesel
Utrácejí peníze za nesmysly
| 6. 9. 2007 07:53
Level5: to jsem nezpochybnil! Udělali by lépe, kdyby tam ale vystavili normální auta. Již se chytají stébla. Hybridy nejsou takový zázrak jak jsou čas od času vyzdvihovány. V USA se prodávají proto, že tam ke žravým benzínům neexistuje žádná alternativa. V Evropě existuje, a tak prodej vázne. A ZOO na tom nic nezmění.
Připomíná mi to situaci se systémy vstřikování nafty PD - někdo ve VW držel za každou cenu své milované dítě, dokuď nevyšlo najevo, že nemá nižší spotřebu než common rail a je hlučnější. No a dnes se bez velkého humbuku začíná přecházet na common rail. Toyota má jedinou možnost - přijít co nejdříve (než to udělá někdo jiný) s dieselovým hybridem. A potom může být v Evropě skutečným kingem. Ale jestli bude váhat, Prius a hybridy v Lexusu budou utlučeny diesely v kombinaci se systémy start-stop (lehký hybrid) - které posunou diesel zase daleko dopředu před Prius. A to nemluvím o plném dieselovém hybridu či kombinaci turbobenzín/start-stop. Jednodušší, levnější a přitom účinná řešení.
Utrácejí peníze za nesmysly
anonym
| 6. 9. 2007 07:57
a dalsi pan "odbornik" >:-[] a co viem lexy maju riadny narast predaja.. vzdy si tak mimo ci len dnes mas taky problem:)))
Avatar - WinDiesel
Utrácejí peníze za nesmysly
| 6. 9. 2007 21:25
Na rozdíl od Tebe kritiku, jsem se podepsal. :no:
Utrácejí peníze za nesmysly
anonym
| 6. 9. 2007 12:27
Jak Hiace tak Hilux v pohodě koupíš - Hilux dokonce u oficiálního "importéra " - čož je pro Hilux firma DAJBYCH s.r.o v Plzni. Myslím, že i Previu ti prodají, nově nabízí také nabízí model Toyota Dyna.
Avatar - WinDiesel
Utrácejí peníze za nesmysly
| 6. 9. 2007 21:29
Díky za info, to ale vím. K Dajbychovi si z celé republiky všichni nepojedou. Pražáci si dokonce mohou koupit Isuzu D-Max a Ti ostatní mají k dispozici desítky dealerů s nabídkou Rangerů, Navar, L200 a dokonce i Actyon Sport je k dispozici asi u 10 dealerů. A to je rozdíl.
Celý ten tyjátr kvůli 33 Priusům, které navíc musí Toyota dotovat...
Ohrožený druh
neregistrovaný "x---"
| 5. 9. 2007 20:04
Že by do zoo přibyl další ohrožený druh? >:D
Avatar - WinDiesel
Ohrožený druh
| 5. 9. 2007 20:31
>:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku