Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zůstane Audi u označení TT? Takto by mohl vypadat elektrický nástupce!

Éra tradičního Audi TT se blíží po čtvrtstoletí ke konci. Udrží automobilka koncept tohoto vozu včetně názvu i v elektrifikované budoucnosti?
Zpět na článek
13. 10. 2022 08:10
12. 10. 2022 23:03
A koho to zajímá?
Vždyť ten nástupce má být zkratomobil! :-O :-O :-O :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - chalan66
13. 10. 2022 08:10
HAHAHA
:D :no: Ten ako že dizajnér teda nemá zmysel pre proporcie :-))) a ten predok , fakt amatérske.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - .StenLi.
13. 10. 2022 12:42
Buducnost sportovych aut.
ICE sportiaky nemozu zrychlenim konkurovat BEV sportiakom, casto ani elektrickym SUV alebo MPV, ale osobne by som chcel mat v sportiaku ICE, iba kvoli zvuku, ktory je neporovnatelny s masovymi spalovakmi.
Sportiaky tvoria asi menej ako 2% aut a zaroven maju vyrazne nizsie najazdy a teda nie su ziadnou hrozbou pre klimu a teda realne nie je dovod tlacit ich nasilu do full EV, ti co chcu dychberuce a tiche zrychlenie, si ich kupia aj bez obmedzovania spalovakov. PHEV sportiaky so zbytocne tazkou baterkou a nabijackou, su uz uplnym nezmyslom, to je alibisticka hra na ekologiu na nespravnom mieste, radsej by mali pracovat na kratkodobej rekuperacii s velkym vykonom do kondenzatorov, tu zaspala aj F1 :( .
Osobne ma vobec neoslovuje to nudne nedotacave spravanie TT, radsej by som siel do Boxteru, 1M/M2 alebo aj GT86...
Rozbalit vlákno
0