Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Znáte? RoboCopovi sloužil služební prototyp 6000 SUX

Jednou z nejlepších vlastností filmu RoboCop není ani tak robotický strážce zákona jako jeho mimozemské auto. Nadpozemský typ 6000 SUX zesměšňoval americký automobilový průmysl.
Zpět na článek
15. 10. 2022 19:40
16. 10. 2022 17:19
15. 10. 2022 15:01
6000 SUX jako sluzebni vozidlo?
TAk to teda ani nahodou. Robocop jezdil ve fordu taunus. 6000SUX mel padouch, a druhe SUX mel padouchuv kamarad. Ale jen chvilku nez ho na ulici znicili
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Roland Von Wagen
15. 10. 2022 17:57
Za mě ok.
Je to prostě tuning tehdejšího vozu. Směšně na mě působí spíš auta v total recall. Hlavně ten taxík vyrobený z krabice od lednice.
Jinak moc nerozumím větě: "Ironické komentáře zmiňují také extrémní spotřebu filmového vozidla reflektující posedlost Američanů velkoprostorovými kabinami." Jak souvisí velikost kabiny se spotřebou?
Rozbalit vlákno
1
15. 10. 2022 19:40
ehm?
Přišlo mi to divné, protože jsem film už nějakou dobu neviděl, tak jsem trochu googloval a vypadá to, že v téhle příšeře Robocop opravdu nejezdil. Šlo hlavně o tu fejkovou reklamu a jednu scénu, obojí je ve videu v článku. A předělaný Ford Taurus byl hlavními policejními auty už od prvního filmu, takže ta zmínka o mladší generaci taky moc nesedí.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Katikakus
16. 10. 2022 17:19
To zas...
...psal nejakej jouda, ktery tento kultovni film nejenom, ze nepochopil, ale nejspis ani nevidel. Neuveritelna snuska nesmyslu a blabolu. Evidentne je to velmi spatna vykradacka tohoto uz tak dost spatneho clanku:
https://www.hotcars.com/…000-sux-details/
Rozbalit vlákno
0