Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Fiat Stilo 2.4 20V Abarth – Vyvíječ adrenalinu (10/2002)

V nabité kompaktní třídě, která je kontrolována veličinami kalibru Golf, Astra či Peugeot 307, se odehrává nejtvrdší válka o každou ovečku. Každý výrobce se snaží použít jakýkoliv trik k nahnání zákazníků do svého stáda.
Zpět na článek
13. 11. 2022 08:24
13. 11. 2022 12:10
14. 11. 2022 07:58
14. 11. 2022 07:03
13. 11. 2022 12:33
Avatar - 3_diamanty
13. 11. 2022 08:24
Suhlas
Boli to este zlate casy... a pritom akoby to bolo este len vcera.... ten cas leti (ne)skutocne rychlo.... zrovna na stilo si pamatam velmi dobre... a niekolko v okoli ich vidim dodnes na rozdiel napriklad od sucasneho tipa..... nic vsak netrva vecne.... a ta automobilova era takisto ma to najlepsie uz za sebou... ale som rad ze tu jej najlepsiu cas som zazil na vlastnej kozi.... :yes:

V tom case sa stilo kludne mohlo rovnat golfu ci astre... to tipo dnes uz pri vsetkej ucte fakt nedokaze.... ale verim ze fiat sa este nadychne a jeho najuspesnu eru ( 1995 - 2005 ) si este niekedy zopakuje... tato znacka na to ma.... lenze s 3 modelmi ( aj korejska kia uz dnes v eu ponuka viac modelov ako legendarny domaci fiat ) to fakt nepojde.... tak drzim palce... tesim sa uz na nove punto aj pandu... aj nastupcu 500X... fiat drz sa :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - pradeda777
13. 11. 2022 12:10
Re: Suhlas
Ano, zmínil jsi Korejce. Ti jsou v podstatě zodpovědní za úpadek Fiatu. Fiat zkrátka neodolal (z různých důvodů) útoku Korejců. Navíc nedávno ztratili nezávislost v rozhodování a tak to s Fiatem bohužel nevypadá vůbec dobře. :-(
Avatar - sorpersa
14. 11. 2022 07:58
Re: Suhlas
No nemyslím že za to môžu kórejci, oni si idú vlastnú cestu a ide im, majú drive a vo Fiate si pekne spinkajú doteraz, mohli by vyhrať titul najmeravejšia značka...Mali sme Stilo a bolo vidieť na ňom snaha dať na trh auto dobre vybavené, priestranné a bezpečné...to sa o Tipe súčasnom nedá povedať... Pád Fiatu začal Cromou... keď som videl prvý krát tohto mastodonta, myslel som že neverím vlastným očiam ... a stačilo im pokračovať v úspešnej karosérii Croma 1, lift a mohli zatápať slušne Octavii, či Passatom.... nie, hrbatého mastodonta bolo treba...a tučnučkým Bravom II to nevytrhli, máme ho a to auto nie je nič moc...úplný priemer, ja by som ho radil pod Stilo... myslím kvalitou, vlastná skúsenosť. S tou 500L to tiež vyhrali... ako fakt ten dizajn. spolu s Fabiou 2 combi - to najškaredšie čo je momentálne na ceste a Living... joooj. Panda sa predáva len preto, lebo si taliani zarezali punto,,, gratulujem, jedine 500 drží Fiat nad vodou...pritom v Brazílí im ide karta, na EÚ sa vakašlali...
14. 11. 2022 07:03
Re: Suhlas
Stila se tu hodne rozsirila az jako bazarovky dotazene ze zahranici, zejmena kombiky JTD. Jako nove bylo pomerne drahe a vzhledove neatraktivni,naopak v bazacich se nabizelo za hodne slusne ceny (ja tenkrat kupoval ani ne ctyrlety kombik 1,9 JTD za 155tis.).
Naopak Tipa se prodavaji (zatim) hodne jako nova. Ne,ze by stala na kazdem rohu, ale potkat je v Praze neni zadna rarita. Jak model starne,tak se jimi brzy zacnou plnit bazary a bude jich v ulicich videt vic.
13. 11. 2022 09:39
Za cenu 3izboveho bytu...
Toto boli casy kedy som studoval. Na taketo auta sme len zalubene pozerali...absolutne nedosiahnutelne pre drvivu vacsinu ludi, ktori nemali to stastie mat pracu syna uspesneho tatka...popravde to auto je dost drahe este aj optikou dnesnych cien...
Rozbalit vlákno
0
13. 11. 2022 12:33
Tvl
Hroznej kchar
Rozbalit vlákno
0