Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Výstava Motocykl Praha: Nálož novinek, někdy s čínskou pachutí

Pět hal letňanského výstaviště PVA Expo hostilo minulý týden výstavu Motocykl Praha. K vidění byla řada novinek, byť se někteří velcí hráči nedostavili. Zaujaly i přestavby na souběžné akci Bohemian Custom.
Zpět na článek
5. 3. 2023 11:43
Avatar - Typhoon
3. 3. 2023 19:56
Co mě zaujalo
Na článku mě nejvíce zaujalo, že p. gen. v. v. je nadšený motorkář. Již dříve se ukázal jako hokejový fanoušek, až bude v Praze hudební festival, jako fanoušek do muziky se tam taky objeví a až bude v Praze zase Pochod hrdosti, stoupne si do čela maškarního průvodu. Je to opravdu renezanční člověk. :-!
Rozbalit vlákno
1
5. 3. 2023 10:53
Re: Co mě zaujalo
Podobného "machra" som poznal. Bol to nejakú dobu môj šéf v jednej pražskej firme. Tiež bol fanúšikom všetkého, čo bolo aktuálne, ľudia sa o tom bavii, alebo čohokoľvek, čo som spomenul, keď sa mi chcel dostať pod kožu a nasmerovať moje firemné aktivity a myslenie "správnym smerom".
Stačilo spomenúť, že som si do auta na počúvanie vzal Miku, tak jeho automatická reakcia bola "Miluju Miku!" A na druhý deň mu to hralo v aute tiež. Keď som tohto spevka spomenul v rozhovore asi pol roka po tom, pozeral jak puk a nechápal, o kom to pletiem, že takého speváka nepozná. V tej dobe už samozrejme "miloval" niečo celkom iného, čo sa mu hodilo, aby mohol podliezať a manipulovať niekým iným.
myslím, že vám do kabáta nasadili riadneho parazita. Mali by ste si dať na neho pozor. Lepšie ako dávame my na toho nášho.
5. 3. 2023 11:43
Pachuť
Indická pachuť nevadí?
Rozbalit vlákno
0