Novinky
Dufam, ze to bude mat pevne napravy s listovymi pruzinami a motor OHV. V interieri lacne nelicujuce plasty a trojstupnovu automatiku.
Co sa tyka interieru s tym suhlasim. Sedel som vo Vectre OPC a Astre OPC a ten interier bol priserny .... lacne cinske nelicujuce plasty .. blee 8-s
😄 no, možná sis tak leda přečetl nějaký echtovní článek z vydavatelství Axelspringer, protože jedině tam tři čtvrtě dojmu z auta dělají plasty... Mimochodem, v obou autech je z tvrdého plastu pouze část středové konzoly, takže jaksi to ani nepadá na úrodnou půdu 😉
Dej PageDn a podívej se na poslední řádek jakékoliv stránky zde na serveru ;-\ 😉
plasty mě opravdu netrápí, možná by se hodně lidí mohlo více soustředit na nebývale vysokou spolehlivost, jíž Opel v posledních letech vládne (viz Meriva atd). Pokud by kvalita auta závisela na měkčených plastech, to by bylo dost vratké měřítko... Věřím, že drtivou většinu veřejnosti takové hovadiny ani nezajímají, stejně jako tvar výfuku, nebo barva kabelů ke svíčkám. To jenom redaktoři musí hledat dokud nenajdou nějakou nepodstatnou kravinu, aby vůbec vůbec vykázali nějakou činost... Život je jinde 😉
Nepochopil jsi mě 😄 Mluvím o Axel Springer.. takže si zaroluj dolů na stránce 😉
Mas absolutnu pravdu :yes: :yes: :yes: :yes: A stych vsetkych chytrakov co tu pisu si tristvrte ludi nevie ani otvorit viecko na nadrz. Jazdia na starych 120 a boli by stasrtny keby mohli mat aspon len opel.Kto z vas ma lepsie auto napr . Audi a8 alebo lexus ls 460
tak mna tie plasty celkom zaujimaju a nevidim dovod, preco nekupit cokolvek od OPLU. Tie plasty nema Opel o nic horsie ako ina mainstreamova konkurencia. Az na Antaru su to vsetci krasavci.
SIGNUM dokonca povazujem za skvele, dizajnovo velmi vydarene ale nepochopene auto.
SIGNUM dokonca povazujem za skvele, dizajnovo velmi vydarene ale nepochopene auto.
Zde pozor... ty to vykresluješ jako z dob kolem 1980, tedy místo přístrojovky plech, na něm tři čudle a budík... Dnes snad jsou i tací co umí udělat vnitřek auta vemi přívětivým. A o to setsakra jde. Tím nechci ovšem sdělit, že Opel to neumí.
Vím kam míříš, chceš si ohřát VW polívčičku. Když už došla na přetřes kvalita interiéru rozveďme to trochu: Ano, VW sice umí udělat dokonalé slícování a měkčené plasty, ale například taková zdánlivá drobnost jako materiál z něhož je obšitý volant, nebo ten pytlík kolem řadičky, to zrovna není jeho parketa. Oboje je už za krátkou dobu olezené až běda, volant u minulých generací Golfu vypadá jako by ho někdo chytal rukama od kyseliny a manžeta řadící páky jako by si s ní hrál pitbulteriér... To vše po takových pěti letech provozu, materiál koženého volantu je stejný jako u našich minulých Octávií, které tím trpí taky. Každý má možnost se o tom v bazarech přesvědčit. Není všechno zlato co se třpytí. Taky netvrdím, že Opel umí všechno lépe, jenom nechápu, že se z tvrdých plastů (zde navíc použitých jen na malém kousku interiéru) dělá taková kauza. V tomto světle by třeba Chrysler 300C potom málem neměl dostat ani evropskou homologaci, o Dodge už ani nemluvě. Každá značka, každý model má svá silná a slabá místa. Záleží už jenom na tom, kolik práce si kdo dá s tím, aby to náležitě rozmazával a rochnil se v tom. Můžeme tady vést debaty na téma jaká je ta správná tloušťka nitě na obšití volantu Bentleye, ale venku na nás čeká konfekce, a my- vědomi si toho- musíme sestoupit z nebe na zem, a s jistou dávkou shovívavosti k ní také tak přistupovat.
:yes: :yes: :yes: mari zna, mari vi, to s tema volantama a radickama je velka pravda. Nakonec to ostatni taky! :yes: :yes:
Znám ten problém materiálu kůže. To ale není problém jen VW, podívej se třeba na sedadla Peugeotu... v 407. Ale tys mě asi špatně pochopil, já vůbec nekritizuji Opel za přístrojovky, ostatně po revoluci mě posadili do Vectry a já si připadal jak v ráji. Já jen nahoře psal, že dnes musíme být nároční na přistrojovky a i na materiály (nikoliv jen tedy na pohmat, ale i na čich atd) a nechtěl jsem vyvyšovat VW nad Opel. Já to vnímám jako obecný požadavek - prostě přístrojovka musí být "udělaná" tak aby se mi v autě líbilo... a tomu měkčené plasty velmi napomáhají.
To je fakt, ak mam rad auta, tak to preto ze v nich rad jazdim a nie sa na ne pozeram z okna bytovky. Preto je interier dolezity. Oplacke interiery su IMHO jedny z najlepsich v mainstreame. Niektori novinari vsak potrebuju napisat aj nieco zle o modeloch vybaných znaciek a tam kde objektivne niet co, tak poukazu na tvrde plasty ako na najdolezitejsiu vec na aute. fakt neviem, v com su Oplacke interiery horsie od fordu, vw, .. ..akurat su velmi "strohe a nenacancane" to sa mi ale na nich najviac paci.
Je to... jaksi... dost Bentleyovské... ale zrovna tahle inspirace je spíše na pochvalu. Nová Omega, proč ne?
No, jinak konečně je to napadlo. Udělat Opel z Holdenu je dobrý krok. Zejména pokud to bude jen rebrand 😉
Novou Omegu bych bral všemi deseti, pokud by to nebyl... crossover... Pokud by navázala na to nejlepší z minulé generace, jako velký a elegantní sedan, či kombi. Toto vypadá dobře jen zepředu, vzadu to má hrb jako Nosferatu, a co hůř, vážně se bojím že realita tomu bude dost podobná. Kdysi jsem v jednom německém časopise viděl skicu Omegy, byl to klasický sedan, předek to mělo hodně podobný tomuto konceptu, a vypadalo ta fakt monstrózně. Jenže jak už to tak bývá, zřejmě asi převáží touha být „cool“ a nakonec z toho vyjde nějaký hrbatý crossover, kterého nikdo nepotřebuje.
Novou Omegu by to chtělo jako sůl. Ale o její prodejnosti bych měl i tak obavu. Vždyť nám to tu Marko pěkně vysvětlil 😉 Proto ta sázka na výjimečnost v podobě hrbu. Myslím, že postavit to na Holdenu je fakt dobrý nápad. Velká a silná auta umí a nemuselo by se investovat do nového vývoje. Takovej Commodore by nemusel být špatnej základ 😉