Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat končí s šedou barvou. Důvod vás dost překvapí

Vozy značky Fiat přicházejí o jeden atraktivní odstín. Oficiální důvod je celkem úsměvný.
Zpět na článek
29. 6. 2023 06:18
29. 6. 2023 08:31
29. 6. 2023 11:40
28. 6. 2023 19:06
Dělali šedý auta....
.... ale kupovali to lidi.... :'-(

Jinak já tleskám každému, kdo si koupí jiné než šedé nebo bílé auto, ta uniformita je šílená.... Na druhou stranu, když se to lidem líbí.....
Rozbalit vlákno
5
28. 6. 2023 19:57
Re: Dělali šedý auta....
Ja bych si i nejakou vyraznejsi barvu (zluta, oranzova, zelena) vybral,ale pri pohledu do vzorniku pak muzes vybirat mezi nekolika odstiny sede, cernou, bilou a cervenou. :no:
28. 6. 2023 20:31
Re: Dělali šedý auta....
... bychaři by hýřili barvami, bohužel realita je taková, jakou denně vidíme....
Avatar - Mikesus
28. 6. 2023 21:30
Re: Dělali šedý auta....
Taky bych vybíral pestřejší barvy. Bohužel to je opravdu tak, ze odstíny šedé, černou a bílou člověk vyřadí a pomalu mu zůstanou oči pro pláč.
Jinak moje poslední auta byla tmavá modrá, světlá modrá, hnědá a světlá modrá ( I když ve statistikách budu jako šedá, protoze to je psáno v technicaku ). Pak další máme červené ( jasná červená i tmavší), hnědá, objednané tmava zelená a světle modrá. Vzal bych hned něco pestřejšího, ale není moc co. Teď jsem chvíli uvažoval i o oranžové.
29. 6. 2023 06:08
Re: Dělali šedý auta....
ona i Alfa u Tonale ma jen obligatni cervenou a pak zelenou a pak uz jen seda/bila/modra.... takze neni kde brat....
Avatar - Mikesus
29. 6. 2023 07:28
Re: Dělali šedý auta....
No právě. Je to smutné a pak se člověk nemůže divit, že je všude šedá
28. 6. 2023 21:47
Za mě souhlas
Mám třetí auto. První bylo stříbrné, v techničáku mělo napsáno "šedá metalíza". Tam jsem asi k barvě necítil žádné emoce, nejsem ženská. Pak jsem si koupil černé, taky bez emocí, prostě tam stálo a bylo za dobrou cenu, tak bylo doma. Tohle černé auto mě rychle naučilo cítit emoce k barvě, obzvlášť, když jsem ho nechal chvíli stát na slunci :no: Od té doby jsem věděl, že všechna příští auta už budou mít nějakou pěknou světlou barvu, která odráží paprsky :yes: Třetí auto mám pastelově světle modré a je to moje první hezké auto. A dá se do něj v pohodě nastoupit, i když stálo půl dne na slunci, aniž by člověk utrpěl popáleniny :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - twistedTSD
29. 6. 2023 06:18
Hmm
A přitom to té 600e v té šedé sluší. :D Myslím, že lepší by bylo nechat to na zákaznících.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
29. 6. 2023 08:31
Starej Henry
Nejde nevzpomenout slavná slova Henryho Forda o modelu T: "Můžete si vybrat jakoukoliv barvu, pokud to bude černá"... ;-)
Rozbalit vlákno
1
29. 6. 2023 11:40
Re: Starej Henry
...a za chvíli to bude: "Můžete si koupit hakékoliv auto, pokud to bude elektrozkrat..." :-O :-O :-O :no: