Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: GM možná vytvoří zisk již letos, odhaduje nový finanční ředitel

Nový finanční ředitel koncernu General Motors Chris Liddell předpovídá automobilce reálnou šanci vytvořit celoroční zisk již na letošní rok. Bývalý finanční ředitel softwarového Microsoftu se dnes prvně setkal s novináři v Detroitu.
Zpět na článek
Avatar - theolli
17. 3. 2010 23:24
Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi namlo
jaksi opoměl že se fotrovi houpal ještě v koulích a takových mistrů je tu víc!Ano,GTI je jeden z těch co mají co vyprávět o pocitech za volantem a možná ho ještě ani v ruce nedržel!

Re: Re: Nj
Datum: dnes 20:41Autor: theolli70
Ty toho o těch průvodech víš hodne vid
nahlásit administrátorovi … Odpovědět …
< Re: Re: Re: Nj
Datum: dnes 21:07Autor: GTI
V podstatě všechno, od školního lampiónového, přes ty zoufale prvomájové, až po doslova dojemnou Letnou v osmdesátdevátém, což tedy až tak nebyl průvod, zato jsme komouše "vyprůvodili" rovnou do pekla. V to jsem tehdy tedy doufal. Jak to dopadlo, to si tu můžem říci za pár měsíců, předpokládám, že budeš mít už volební právo.

P.S. Jinak se z toho nesmyslu, cos napsal nahoře pokoušíš poměrně neúspěšně vylhat.
nahlásit administrátorovi … Odpovědět …
< Re: Re: Re: Re: Nj
Datum: dnes 22:17Autor: theolli70
Jak jsi to v 17 možná v 18-cti stihl?? Co tu lžeš nebo lžeš na blogu o svým věku??
Není tu jedno slovo nějakým vylhávání se z toho co jsem napsal,zato tvoje názory o vztazích zaměstnavatel,zaměstnanec jasně ukazují jak žalostně málo toho máš za sebou,radši nepiš,co věta to lež!
Na rozdíl od tebe to volební právo mám 21let,zato ty koktáš jak kdyby jsi ho letos použil poprvé ,neboj tam ti nikdo neublíží!
nahlásit administrátorovi … Odpovědět …
< Re: Re: Re: Re: Re: Nj
Datum: dnes 22:46Autor: GTI
Jsi příliš křečovitý Teo. Příliš se nutíš do smíchu, hledáš kotvy, aniž by sis uvědomil, že zde platí jenom jedno - napřed musíš vědět, abys mohl psát. Vím, zkoušíš to obráceně. No, jak píši... je to křečovité.

Pokud lidé jako ty mají volební právo, pak se nedívím, že to zde vypadá jak vypadá... Co oranžová šála, hřeje?
Rozbalit vlákno
13
Avatar - white label
17. 3. 2010 23:39
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Za prvé nevidím žádný racionální důvod proč (a pro koho) to píšeš/kopíruješ zrovna do téhle diskuse, navíc jako první příspěvek... a za druhé v době tzv. "sametové revoluce" byl "GTI" rozhodně už nějakou tu dobu plnoletý... ;-)
P.S. ...zkus to trochu s nadhledem, věřím, že jde diskutopvat i bez těch "fotrových koulí", zbytečně moc to "žereš", dyť ti ještě není ani 40..., ale na "neurvalost" si už přece jen trochu starý a na chronickou neurotičnost zase poměrně mladý... :-)
18. 3. 2010 00:32
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Pokud ti nekdo lezi v zaludku z diskuze tak toto neni nejlepsi misto si neco vyrizovat timto zpusobem.

Jestli se tu lide pretvareji zda maji ci nemaji zkusenosti v tom ci onom, nebo vek/ sexualni zamereni ci politickou agendu tak je mi jich lito ne kazdy mel v zivote stesti/sance ci odvahu.

Ale pokud nekdo na nekoho neco vystoura jako tvuj clanek tak mi to pripada vice mene nedustojne k tve vlastni osobe...bez toho abych te znal.

GTI mozna favorizuje 1001 veci ale nekdy umi napsat zajimavy nazor k autum a rozhodne jsem od nej videl vice automobilovych clanku nez od tebe...

Pokud se nekdo chovat jak se chova tak k tomu ma nejaky duvod at uz to je vlastni duvod at je sebe pitomejsi a zalostnejsi...

Nechapu co se svym smiranim snazis tady vsem dokazat... GTI jsem nikdy nevidel a na 100% nikoho v zivote z Vas ostatnich neuvidim ... presto by me mrzelo necist zajimave nazory od nekolika lidech co tu pisou/ nekdy mozna pisou hlouposti ale jidny zajimave nazory nez jen palec nahoru a dolu

Dobrou noc!
18. 3. 2010 00:43
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
A neříkej, že čekáš, že to někomu takovému dojde? >:D
Avatar - white label
18. 3. 2010 01:18
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Nečeká... a právě proto mu to raději rovnou/polopatě píše... :-)
Avatar - white label
18. 3. 2010 01:16
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
:yes: ;-)
Avatar - theolli
18. 3. 2010 07:42
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Tak za prvé,na nikoho jsem nic neštoural to GTI o sobě napsal sám a k tomu jsem se dostal nahodou protože čtu a čtu i nazory lidí jako je GTI,někdy se tomu zasměju,někdy mu dám za pravdu.
Vadí mi pokud někdo ze sebe dělá co evidentně není,pokud tu kecá o zkušenostech na které ve svém životě nemohl dosáhnout at je to věk,handicap,cokoli,pokud tu mluví o tom jak se tamto či ono řídí a v životě v tom neseděl.
A proč jsem to sem napsal? Aby i normálně myslící diskutéři věděli co je pan "všeznalec a všeuměl" ve skutečnosti zač.
Avatar - T613
18. 3. 2010 07:47
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Onen brouk Pytlík, kterým vskutku je, už má věk na to být dědou. Ale zároveň má věk na to, aby sám sobě udělal "vnoučata". Theolli, GTIho vskutku nemám rád, ale ty jsi takový inteligent, že to snad nemá obdoby ... na tebe nemá ani porouchaný výtah s Cosworthem dohromady.
Avatar - DRBNUTY
18. 3. 2010 11:42
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
No ak ma GTI naozaj věk na to být dědou, je to dovod aby som sa nad sebou zamyslel a ospravedlnil sa mu za vsetky negativne komenty, pretoze naozaj nie je pekne, vysmievat sa cloveku so stareckou demenciou. :-(
Avatar - T613
18. 3. 2010 07:13
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
a tohleto má volební práva ;-\
18. 3. 2010 12:20
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
hmm, nechápu jak jsi se od zisku GM dostal ke GTI-mu, ale ok

jestli se ti nelíbí co píše a nemáš chuť/náladu mu to vymlouvat, tak na něj prostě nereaguj.

normálně diskutující si udělají názor, o to se bát nemusíš ;-)

ale musíš uznat, že je mistrem slov (nebavím se teď o obsahu). Jeho slohy se krásně čtou a k tomu máš jistotu, že se v nich dříve nebo později objeví jedno ze tří slov Polo/Golf/Passat >:-[]
Avatar - theolli
18. 3. 2010 12:33
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
ale jo,ja ho i respektuji někdy má dokonce pravdu,ale to mě už nadzvedlo ze židle o sobě na blogu napsat že ti je 17 a pak vykřikovat o tom jak vyprovodil komunisty. A když mu to napíšeš na rovinu tak kolem sebe kope a vykřikuje o křečích a k věci se nevyjádří,to uplně pominul čímž mi dal za pravdu!
neregistrovaný "yaroukh"
18. 3. 2010 17:32
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
Nevim, kde jsi těch 17 vzal, ale leccos by to vysvětlovalo. >:D
Avatar - theolli
18. 3. 2010 17:49
Re: Názorná ukázka za co vše se tu pisálci vydávají,GTI mi n
na nějakým
jeho blogu to je.