Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Transit Connect 1,8 TDDi - Modrý límeček

Evropská část americké automobilky Ford chrlí užitková vozidla s proslulým jménem Transit jako neporazitelné obchodní šlágry. Menší a mladší příslušník klanu, model Connect, nastoupil proti konkurenci hodně ostřené a pevně zakopané v opevněných pozicích.
Zpět na článek
24. 7. 2007 13:52
neregistrovaný "honzarov"
24. 7. 2007 14:14
neregistrovaný "honzarov"
24. 7. 2007 14:47
neregistrovaný "Seremed"
5. 10. 2007 21:30
neregistrovaný "honzarov"
24. 7. 2007 13:52
hm
Jak dáš autore normálním vysokozdvihem ( bez dlouhých vidlí ) paletu, kterou nakládáš jako první? To asi nebude taková výhoda oproti bočním dveřím? Těch sto tisíc v áčkách je před nebo po stočení? Nějak jsem přehlédl informaci o případné korozi, vlastně áčka - perfektní stav. Jinak lepší je el.stahování oken, a kam se dává 1,5l pet flaška ? Jo a co ta informace se 6l/100 v pražských zácpách, nějaká jiná o karkulce by nebyla? Koukám že v tom vozili asi cement, to jsou líní to umýt? Má to opěradlo sedadla dostatečný sklon? Co přidat informaci ze servisu o závadách? Nechutný PR článek .
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "honzarov"
24. 7. 2007 14:14
Re: jo
Mrkl jsem na áčkovské stránky , přiznám že se v tom neorientuji , ale oni tam maj cenu těch 239t bez DPH ?
neregistrovaný "Seremed"
24. 7. 2007 14:47
Re: jo
máš pravdu, tady se píše neustále o nějakém Cayenu a spol., samá * o skandálním odhalení levého předního blinkru ale o užitkových vozech nic. A to jestli je praktická schránka na PETlahev mě u Tranzitu mě zrovna nevytrhne...
5. 10. 2007 21:30
pěknej
ale barva neni ohromující :-(
Rozbalit vlákno
0