Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tokijský taxikář byl zatčen a obviněn z úmyslného přejetí holuba

Pro některé jsou holubi opeřenými přáteli. Pro jiné křídlaté krysy ničící svým trusem historické památky. Ale v Japonsku se mohou stát obětí zločinu, jak dokázal případ tokijského taxikáře, který byl zatčen a obviněn z úmyslného najetí do hejna holubů, z nichž jeden nepřežil. 
Zpět na článek
17. 12. 2023 17:11
17. 12. 2023 17:42
17. 12. 2023 22:40
17. 12. 2023 17:45
Avatar - WinDiesel
17. 12. 2023 16:07
A co brouci a hmyz?
Nezavřou nás za úmyslné najetí do brouka? Nech brouka žít !!!
Proč tam na silnici ti holuby jsou? Proč se veřejná správa nepostará o to, aby byli odchyceni a přemístěni jinam, kde jim nebezpečí nehrozí?
Nech člověka žít !!!
Rozbalit vlákno
2
17. 12. 2023 17:01
Re: A co brouci a hmyz?
Většina zákonů na ochranu zvířat definuje zvíře jako obratlovce, někde jsou pod ochranou i hlavonozci. Hmyz ne.
17. 12. 2023 17:14
Re: A co brouci a hmyz?
Rozdiel je možno v tom, či aspoň pribrzdil aby holuby mohli vzlietnuť a iba jeden to nestihol, alebo naschvál pridal plyn. V druhom prípade by si zaslúžil klepnúť po prstoch, to predsa kultúrny človek neurobí.
Avatar - Ham.
17. 12. 2023 17:11
Ujetí Japonci
Masové válečné zločiny, kterých se v historii Japonci dopustili je seznam dlouhý jak Lovosice a nikdy nikdo nebyl potrestán, dokonce se za ně nikdy ani neomluvili. A tady zatýkají taxikáře kvůli šokovanému holubovi, zvrácený národ.
Rozbalit vlákno
3
17. 12. 2023 17:42
Re: Ujetí Japonci
Čo to pletieš preboha. Si inak zdravý?
Avatar - Stejsn
17. 12. 2023 21:02
Re: Ujetí Japonci
Já bych spíš vytáhl velryby...
Avatar - Ham.
17. 12. 2023 22:40
Re: Ujetí Japonci
To by sice také šlo, ale tím bychom se dostávali tak trochu na úroveň Japonců a jejich svatouškovství ohledně holubů. Skoro každý národ měl (a má) nějakou z historie se táhnoucí "libůstku" ohledně lovu nebo obecně zacházení se zvířaty (Španělsko má koridu, v řadě zemí jsou oblíbené koňské dostihy, kohoutí zápasy, někdo baští prasata, někdo ryby, někdo krávy a někdo netopýry). Na tom všem lze najít znaky týrání zvířat (neetické chovy slepic/prasat, krav/ryb a jejich zabíjení, týrání býku, zranění a utrácení koní při dostizích no a u Japonců lov velryb je pro citlivky také téma). S tím vším ale nemám problém (tedy pokud mě někdo nebude nutit baštit třeba ty netopýry) a jsem to z určitého úhlu pohledu schopen pochopit (i když bych u harpunovací mašiny co vystřelí oko velrybě také nechtěl stát). Ale když národ, který byl schopen třeba nankingského masakru a dodnes se za to ani nezastyděl, natož aby někoho hnal k odpovědnosti, je schopen zatýkat lidi za přejetí holuba, tak je to u mě prostě zvrácená kultura, které miliony mrtvých lidí nevadí, ale přejetého holuba řeší policie a soudy. Doufám, že ten taxikář nedostane doživotí.
Avatar - Roman Horký
17. 12. 2023 17:32
Zažaluje nekdo
Taky ty ostatní drze dinosaury co nemají respekt a lezou pod auto? Nechápete mě špatně, v mém světě se nesmí ubližovat živým tvorum. Ale sám jsem rozsakroval jednoho takového a neměl jsem nejmenší šanci tomu zabránit. Jen jsem zahlednul letět křidélko a za nim stehynko. A každý ví jak neuvěřitelně drzí tito dinosauři jsou.
Rozbalit vlákno
1
17. 12. 2023 17:45
Re: Zažaluje nekdo
Drzí alebo nevedomí. :-) To sa proste niekedy stane. Pokiaľ v tom nie je úmysel...