Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rekordní prodeje automobilky Audi za prvních 6 měsíců tohoto roku

Vedení automobilky Audi může být spokojeno, prodeje i nadále rostou.
Zpět na článek
6. 7. 2007 09:35
neregistrovaný "Frantik"
6. 7. 2007 10:15
neregistrovaný "AudiMan"
6. 7. 2007 12:52
neregistrovaný "Bart"
6. 7. 2007 18:27
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:42
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 15:55
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:17
neregistrovaný "Angel"
7. 7. 2007 17:24
neregistrovaný "baschwek"
19. 8. 2007 16:33
anonym
6. 7. 2007 18:22
neregistrovaný "Angel"
7. 7. 2007 11:52
neregistrovaný "Frantik"
6. 7. 2007 21:11
neregistrovaný "Drsoň"
8. 7. 2007 10:27
anonym
6. 7. 2007 12:49
neregistrovaný "cuisine at home"
6. 7. 2007 13:51
6. 7. 2007 13:53
neregistrovaný "cuisine at home"
6. 7. 2007 14:33
neregistrovaný "Max Stirner"
6. 7. 2007 15:00
neregistrovaný "Frantik"
6. 7. 2007 09:35
Asi to u Audi dělají dobře.
Asi to u Audi dělají dobře, že čím dál tím víc lidí kupuje jejich produkty. Kde si myslím že Audi převyšuje svoje konkurenty, je v umění prodat. Když si vzpomenu,jak "tajemně" po částech ukazovala novou Q7, tak se dnes trochu usmívám... protože tenkrát to vypydalo, že kdo nebude mít Q7 prostě neexistuje. A mnoho lidí si tu Q7 koupilo. A vzpomeňte na TTéčko na R8 a tu "šou" okolo a nyní A5/S5. Tady velmi dobře Audi zvládá nasazení vozů do prodeje. Nejdříve drahá A5 s velkými a drahými motory... a spousta lidí si koupí drahý šestiválec,protože nevydrží čekat na menší motory a až potom přijdou menší čtyřválce. A nakonec A4, která bude mít stejnou platformu (a stejné motory i nápravy jeko A5). A4 by se mohla vyrábět už nyní, ale ještě chvíli se u Audi počká, více se vydělá na dražší A5. Na druhou stranu musím potvrdit, že "audiny" jsou velmi dobrá auta, kdo si ji koupí (většinou) bývá spokojený. Já jsem s ní také spokojený.
Rozbalit vlákno
28
neregistrovaný "AudiMan"
6. 7. 2007 10:15
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Ve všem s tebou souhlasím ;-) :yes:
6. 7. 2007 12:10
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
To jsi napsal velmi pěkně. AUDI předvádí, co je to tah na branku. Modelová smršť, motorová extraliga, designový předvoj. Umění prodat patří k obchodu stejně dlouho, jako obchod existuje. Ano, i tohle zvládá AUDI mistrovsky. A skutečnost, že vlastně dnes ve vyšší střední vyrábí nejkrásnější combi tohle vše potvrzuje. AUDI je gigant. Spolus s Mercedesem a BMW je to triumvirát, na který nikdo na světě nemá. Ještě jsme se nevzpamatovali z dokonalé R8 a vyjede další dokonalá střela - A5. P.S. AUDI je nutno velmi cenit.
neregistrovaný "Bart"
6. 7. 2007 12:52
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Dovolil bych si s par vecmi polemizovat. S modelovou smrsti souhlasim, motorovou extraligu bych opatril poznamkou, ze dle meho nazoru motory BMW jsou porad o neco lepsi a s designovym predvojem bych si dovolil uplne nesouhlasit. Pro me je Audi (spolu se Seatem a Peugeotem) typicky priklad toho, kam az by znackova identita nemela zajit. Clovek uz se musi docela snazit, aby za pohybu v zrcatku rozeznal, jestli se mu do kufru cpe A3 nebo A4 ;-\ Toz nic, jdu dale predstirat praci ;-)
6. 7. 2007 15:04
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Barte... modelová unifikace je nevyhnutelná manýra. Na druhé straně, vytvořit takové skvosty jako je TT, R8 a A5... to přece o něčem svědčí, ne?
6. 7. 2007 18:08
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Že je viditelná příbuznost ke značce dobrá věc, to nepopírám. Jen prostě Audi, Seat, Peugeot a z exotů Aston Martin zašli moc daleko. Podívej se třeba na BMW, nebo MB. Na první pohled poznáš, o jakou značku se jedná, ale jednotlivý modely zamění jen člověk, kterýmu jsou auta ukradený. A když už jsme tak u A5. Nechci moc dráždit, ale při prvním pohledu na zadek jsem myslel, že tam omylem přidali fotku trojkovýho kupé... :*)
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:27
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Nevím kdy se objevilo trojkové kupé, ale A5 vychází designově z Audi Nuvolari (prakticky odpovídá), které se představilo na začátku roku 2003.
6. 7. 2007 18:35
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
To je dost dobře možný. Já se o studie skoro nezajímám, mě "berou" až ty hotovky ;-) To nic nemění na tom, že ta dvě auta jsou si zezadu dost podobná. Kdo s tím přišel první, je celkem jedno ;-)
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:42
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
No já chci být férový, tudíž napíšu, že trojkové kupé bylo představeno na autosalonu v Paříži 2006, to je tři roky po Audi.
Tedy jedinný kdo mohl něco okopírovat bylo právě ono BMW. >:D Nic ve zlým.
6. 7. 2007 18:59
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
8-s 8-s ;-)
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 15:55
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
No, extraliga je liga, tedy několik týmů, nikoli jeden nejlepší, to je mistr. ;-)
6. 7. 2007 18:11
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Tak dobrá, dle mě je tedy BMW mistr extraligy ;-) Konec konců to pravidelně dokazuje v anketě Motor roku. Ve vyšších kubatůrách nemá soupeře, ve dvoulitrech se na něj sápe VW, ale tendle rok to myslím BMW vyhraje i tam - 123d je hódně silný kalibr! :yes:
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:17
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
O tom tu nikdo nepochybuje. Každopádně jsou motory Audi extratřída a jedny z nejlepších, co člověk může mít.
Máme tu taky mraky automobilek, co pořádný motor vyrobit ani neumí.
V tomto případě bych vůbec neslovíčkařil, vždyď auta a motory nedělá jen BMW (..) a Audi.
6. 7. 2007 17:49
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Jsem rovněž jeden z těch,kde jsem si objednal A5 3.0 TDI guattro je to jen v manuálu protože automat bude až v příštím roce,ale spíše doporučují u A5 manuál,že je sportovnější řazení a po svezení jsem byl naprosto spokojen s novým podvozkem,což nemá ani BMW ani tvrdý ani mekký a pokud se týká motoru,tak to je kroták 500 absolutně super a uvnitř ticho a z venku není rozpoznat zda benzinák či diesel - proto mě to zaujalo a objednal,doufám že budu spokojen.
6. 7. 2007 18:15
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Neber to jako urážku, ale jsi Čech? Pokud ne, tak chválím za celkem dobře zvládnutou češtinu. Pokud ano, tak by ses měl stydět! Zopáknout pár tříd základky v hodinách Českého jazyka by bylo rozhodně přínosem...
6. 7. 2007 18:24
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
ano jsem čech ,ale pokud udělá člověk v rychlosti nějakou chybu tak prosím,ale tady je cílem snad hodnocení A5 a nikoliv češtiny a pokud to někoho vzrušuje nějaký překlep tak se omlouvám,ale doufám,že to nemá s autem nic společného.
6. 7. 2007 18:27
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Nad pár překlepy se tu nikdo nepozastavuje. Ale ten tvůj příspěvek byl téměř nesrozumitelný... Jinak přeju ti hodně štěstí s novým autem ;-)
neregistrovaný "baschwek"
7. 7. 2007 17:24
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Zkomoleniny, chyby, patvary a novotvary snadno znehodnotí i kvalitní příspěvek. Jinak řečeno, proč brát vážně slova někoho kdo je ani neumí napsat.
7. 7. 2007 17:49
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
nevím,ale co se vlastně tak závažného stalo v příspěvku kde jsou chyby ? Nezdá se Vám to trochu přehnané ?? Takové odpovědi jsou nechutné a bavme se o kvalitě A5 a nikoliv o chybách v napsání příspěvku,třeba nejsem tak geniální jako ti dva co kritizují.dík
7. 7. 2007 17:50
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
nevím,ale co vlastně se tak závažného stalo v příspěvku kde jsou chyby ? Nezdá se Vám to trochu přehnané ??
8. 7. 2007 12:10
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Tak víš co? Já zkusím "přeložit" tvůj původní příspěvek do češtiny, jo? Mužeš to porovnat, třeba pak prozřeš ;-) Tak tedy:

Jsem rovněž jeden z těch, kdo si objednal A5 3.0 TDI quattro. Je jen v manuálu, protože automat bude až v příštím roce, ale spíše doporučují u A5 manuál, protože je sportovnější. Po svezení jsem byl naprosto spokojen s novým podvozkem, který nemá ani BMW - není ani tvrdý ani měkký. A pokud se týká motoru, tak ten krouťák 500 Nm je absolutně super, uvnitř je ticho, ani zvenku nejde rozpoznat, zda-li je to benzíňák či diesel. Proto mě to zaujalo a to auto jsem objednal. Doufám, že budu spokojen.

Fakt nemám ve zvyku někoho poučovat, ale sám ses ptal, tak jsem odpověděl ;-)
8. 7. 2007 12:26
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Tak děkuji :-!
anonym
19. 8. 2007 16:33
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
:no:
6. 7. 2007 17:51
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Jsem rovněž jeden z těch,kde jsem si objednal A5 3.0 TDI guattro je to jen v manuálu protože automat bude až v příštím roce,ale spíše doporučují u A5 manuál,že je sportovnější řazení a po svezení jsem byl naprosto spokojen s novým podvozkem,což nemá ani BMW ani tvrdý ani mekký a pokud se týká motoru,tak to je kroták 500 absolutně super a uvnitř ticho a z venku není rozpoznat zda benzinák či diesel - proto mě to zaujalo a objednal,doufám že budu spokojen.
neregistrovaný "Angel"
6. 7. 2007 18:22
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
K tomu zvuku, vždy se najde nějaký odborník, co začně hlásat něco ochrochtajícím traktoru a jiné nesmysly. Nedávno jsem měl tu čest slyšet Alfu 146 1.4 TS a jaký zvuk vydávala. Najendou jsem zapochyboval, jestli motor pod kapotou není náhodou JTD, nebyl. Ale chrochtala jak Felicia 1,9D.
neregistrovaný "Frantik"
7. 7. 2007 11:52
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Nenech se otrávit závistivými příspěvky některých pisatelů. Objednal jsi dobré auto! Sám mám A6 3.0 TDi asi 8 měsíců. S autem jsem maximálně spokojený. Mám najeto asi 45 000 km naprosto bez závad a problémů. Ten motor v A6 má 233 PS a 450 Nm - nemá chybu. Quattro je také super. Ke vzhledu se těžko člověk vyjadřuje, každému se líbí něco jiného. Ale mě se A5 velice, velice líbí...dobře jsi objednal!
7. 7. 2007 17:58
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Dík za pochopení - zřejmě závist......jsem rád,že hodnotíš A6 a A5 jako dobrou volbu,nikoliv překlepy.Dík.
neregistrovaný "Drsoň"
6. 7. 2007 21:11
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Určitě to u Audi nedělají špatně... jen bych nebyl z toho tak na větvi... obecný růst segmentu "dražších" aut tkví v růstu snobských (především východních) trhů, kde vlastnictví takového auta (a teplákovky s několika pruhy) je prostě "společenská" nutnost (stačí se projet po ruských a někdy i českých silnicích).
anonym
8. 7. 2007 10:27
Re: Asi to u Audi dělají dobře.
Tak s tím bych tak moc nesouhlasil. Já jsem v životě najezdil hodně kilometrů.Můj požadavek na auto, aby trochu jelo, je dnes alespoň 300 koní.Abych ho zvládl, proto volím pohon 4 kol. Přesto kdyby tento pohon mělo BMW, tak si ho koupím. Vystřídal jsem a mám několik AUDI, ale BMW je stále vepředu.A určitě nejsem snob. Auto mám kvůli radosti. Nikde se nepředvádím, a co si kdo myslí, je mi úplně jedno.
neregistrovaný "cuisine at home"
6. 7. 2007 12:49
tuctovka
no nemůžu si pomoc ale z audiny už se stává obyčejná tuctovka ... když vidím kolik už jezdí q7 tak by mě na místě majitele trochu deptalo mít stejé auto jako dalších 5 lidí v satelitním městečku ... jinak mi přijde co se týče motorů že audině chybí benzínový motor šestiválec bez turba okolo 2,5 litru - mzera mezi 4 válcem 2,0FSI byť s turbem a 3,2 mi přijde dost velká ... ;-\
Rozbalit vlákno
4
6. 7. 2007 13:51
Re: tuctovka
A6 2,4 litra V6 bez turba : [odkaz]
neregistrovaný "cuisine at home"
6. 7. 2007 13:53
Re: tuctovka
já sem ale pika ... voni ho furt dělaj ?? já myslel že skončil v minulé a6 8-s 8-s 8-s 8-s
neregistrovaný "Max Stirner"
6. 7. 2007 14:33
Re: tuctovka
Že by v čechách jezdilo už víc Q7 než Octávií? V tom případě BRAVO AUDI!! ;-) ;-) :yes: