Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot Hoggar: Brazilský pick-up řady 207

Evropě vzdálené trhy Latinské Ameriky mají několik odlišností, kterým se značky musí přizpůsobovat, aby uspěly. Vedle malých sedanů zde existuje i poptávka po menších pickupech. Peugeot do Brasil jeden takový chystá 15. května 2010 uvést na trh.
Zpět na článek
13. 3. 2010 10:20
Avatar - KANKUNEN
11. 3. 2010 09:02
Automobilky nepochopíš
Jediné takové auto v Evropě je Logan, Korejci nedělají auto typu Tranzit nebo Berlingo a Evropa zase náklaďáček jako Kia.
Rozbalit vlákno
4
11. 3. 2010 09:35
Re: Automobilky nepochopíš
Jojo. Přitom v Jižní Americe takových pikapů jezdí spousta. Pamatuju se na béčovou corsu, která se vyráběla v Brazílii. Pak tu máme Fiat Strada, který se (bez úspěchu) prodával do loňska i u nás. Tenhle lvíček vypadá zatraceně dobře!
Avatar - 3_diamanty
11. 3. 2010 09:43
Re: Automobilky nepochopíš
Peugeot ide hore, aj dizajnovo aj kvalitativne

nova 5008 a 3008 je uz ina liga

tesim sa na novu 508 to bude kral strednej triedy :yes:
11. 3. 2010 09:57
Re: Automobilky nepochopíš
Když Ti srdce bije pro značku, tak tě každý její úspěch potěší. Ano, 3008, 5008 jsou trefy do černého. A tenhle malý extravagantní lvíček Hoggar má jiskru. Bravo pEuGeOt.
11. 3. 2010 11:29
Re: Automobilky nepochopíš
Tak konkrétne u 5008 ma nemilo prekvapili tri detaily - podivné páčky pod volantom, ktoré mi k zbytku auta akosi nesedeli a mali tiež nehorázne tvrdý a nepríjemný chod(že by dedičstvo zo starších modelov?), mrňavé vypínače stropných svetiel tiež život v aute nespríjemňovali, a nakoniec lem plastu na stredovom paneli, ktorá končí hneď "za rohom", a nie práve najjemnejšie spracovaný má stále nehorázne tlačil do pravej nohy. Pekné, ale k dokonalosti ešte teda čosi chýba, a vyslovene drobnosti ale s veľmi negatívnym účinkom...
Jazda, priestor aj všetko inak o.K., ale tieto hovadinky mi silne vadili.
Avatar - Trábošík
11. 3. 2010 12:53
CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
Jak je patrné z fotografií, nejdená se o pick-up řady 207, ale o pick-up řady 206, tedy po faceliftu, u nás pojmenovaného 206+. Stačí se podívat na kapotu, kde jsou dva charakteristické výdechy nebo na dveře poblíž zrcátek, či kliky na dveřích.
Jinak se mi to autíčko líbí, myslím, že by mohlo mít úspěch i u nás na trhu, kde dosluhují zastaralé felicie pick-up a vanplus či ještě starší verze odvozené z favoritu (formanu). Dnes je u nás zastoupen segment malých pick-upů hlavně dacií. Myslím, že by se k tomuto segmentu mohla navrátit i škoda. Dříve při představení konceptu roomster takové varianty dokonce i představila, nechápu, proč je nedala do seriové výroby.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - twistedTSD
11. 3. 2010 15:38
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
je to slatanina 206+, 1007 a kdovi ceho jeste :-) ...designove trochu divny, asi jen nezvyk...
11. 3. 2010 16:50
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
No jo, po skončení výroby 1007 jim ve skladu zbyla spousta zadních světel. :-) A ta klička v zadním víku zase pochází až z 406. Samotného by mě zajímalo, kolik modelových řad se na tomhle podílelo. Ale mezi námi, mně se to vůbec nelíbí, připadá mi to dost hnusný. Pořád bojuju i s designem 206+. Původní 206 bylo krásné auto, ale tahle obrovská tlama celou tu vzhledovou přitaživost zničila. :no:
Avatar - Trábošík
11. 3. 2010 17:59
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
S tím, že 206 bylo krásné auto, s tím úplně souhlasím, stejně tak se mi ještě líbila 406, to byly snad dva nejkrásnější peugeoty, kam se na ně hrabe design současných modelů.
Ovšem tnhle pick-up mi zas tak hrozný nepřijde, je složen z několika modelů, ale je to celkem kvůli úspoře pochopitelné, nakonec nejedná se o žádný prémiový model, ale o model, kde je potřeba dosáhnout co nejnižší ceny. Vzhledově z mého pohledu není zas tak špatný. Peugeot má ve svém portfoliu i ošklivější modely.
Avatar - twistedTSD
11. 3. 2010 19:12
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
taky me to napadlo :-) ...ta 206+ je hruza, opravdu nepochopim proc na stale dobre vypadajici auto z 90 let proste jen hodi divnej predek z novejsich modelu a rikaji tomu facelift, je ji skoda
13. 3. 2010 12:56
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
Ono to bude tím, že se v Brazílii podle všeho náš Peugeot 207 vůbec neprodává, místo toho tam mají Peugeot 207, kterej je vlastně náš Peugeot 206+ (doufám, že si rozumíme :-) )... V Číně se zase 206ka prodává resp. prodávala jako Citroen C2 - pak aby v tom nebyl bordel...
Avatar - Trábošík
13. 3. 2010 17:24
Re: CHYBA NEJEDNÁ SE O 207
Tak tohle jsem nevěděl, v tom případě to beru zpět. Zas jsem alespoň o něco chytřejší ;-)
13. 3. 2010 10:20
Směs
Kapota tvarem mi připadá jak z novýho fauvé beetle doplněná o výdechy 206. Vzadu obrovskej nápis kterej zas evokuje nezničitelný japonský pickupy z 80 let. Brazílie a okolní země jsou nenáročnej trh a myslim že by to tam mohlo uspět. Otázka je jestli Peugeot bude mít ty koule aby to poslal do Evropy, kde by měl v podstatě jen 1 konkurenta
Rozbalit vlákno
0