Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cobra Opel Antara: optický chrom-paket

Ladičská firma Cobra Technology & Lifestyle připravila pro Opel Antaru několik karosářských doplňků z chromu.
Zpět na článek
15. 6. 2007 18:50
Re: chevropel
No zase tak dramaticky ne. Opel má výhodu výbav(některé za příplatek), které Captiva nenabízí vůbec -xenony, zatmavitelné vnější zrcátko, DVD navigace, quick heat, park. senzor vpředu i vzadu (tam si teda nejsem u Captivy jist na 100%, vysouvatelný nosič kol). Jinak to jsou téměř totožná auta, podle testů je captiva naladěna více do sportovna.
neregistrovaný "LUKY"
15. 6. 2007 18:36
chevropel
hmmmmm captiv je fakt krajsia .. predpokladam ze to bude to iste ale opel bude drahsi ...
15. 6. 2007 16:46
Re:
to som bol ja len som sa akosi pozabudol prihlásiť
anonym
15. 6. 2007 16:44
Re:
je to možné,alebo budeme mať SUVčka o kategóriu vyššie >:-[]
neregistrovaný "dbaly"
15. 6. 2007 15:37
Re:
Ono to bude asi úplně jedno když to sjíždí z jedné linky jen rozdíl bude trochu v tom pozlátku na Antaře. S tejně si asi oba můžeme jen povzdychnout, že nám to nikdy v garáži stát nebude co?
15. 6. 2007 13:11
Re: hm
Jeep Commander je klassa to uznávam a zdiel tvoj názor :yes:
čo sa týka tej Captivy som to myslel v tom zmysle,že sú to súrodenci /rovnaká podvozková platforma/ a z tých dvoch sa mi viac pozdáva korejec...inak keby som uvažoval nad SUVčkami tak by som bral v tejto triede asi Outlandera
neregistrovaný "dbaly"
15. 6. 2007 13:07
hm
Mě se osobně víc líbí Jeep Commander, ale to je věc vkusu. Jinak mě ty korejci fakt neberou.
15. 6. 2007 12:49
hm
Osobne sa mi viac páči Chevrolet Captiva,ktorý má podľa môjho názoru čistejší dizajn.Antare nepomôže ani chrom paket a dokonca ani gold paket by mu nedopomohol,aby som si ho kúpil...Dizajnovo je "mimo mísu" ako hovoria český bratia