Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Cobra Opel Antara: optický chrom-paket

Roman Daněk Roman Daněk 15. 6. 2007 • 16:17
4
9
Ladičská firma Cobra Technology & Lifestyle připravila pro Opel Antaru několik karosářských doplňků z chromu.

Opel slaví návrat do segmentu vozů s pohonem všech kol. Pětimístný crossover s pohonem 4x4 sice pochází z Koreje, ale zákazníci Opelu by to neměli poznat. Sebevědomě nastavená cena zahrnuje bohatou výbavu a po projížďce v okolí Atén jsme vám nabídli první jízdní dojmy.

Ladičská firma Cobra Technology & Lifestyle se rozhodla doplnit novou Antaru o několik karosářských doplňků z chromu. Přední část vozu si můžete vybavit masivním trubkovým nárazníkem, kde průměr trubek činí 60 mm, a krytem spodní části motorového prostoru. Obdobný motiv se objevuje i na nadstavcích bočních prahů, chrom je i na nové koncovce výfukového systému a na listě pátých dveří. Kompletní chrom-paket stojí necelé 2 000 eur (cca 56 tis. Kč). SUV můžete dále doplnit 18palcovými koly s vícedílnými disky z lehkých slitin.

Související články

Témata
15. 6. 2007 18:50
Re: chevropel
No zase tak dramaticky ne. Opel má výhodu výbav(některé za příplatek), které Captiva nenabízí vůbec -xenony, zatmavitelné vnější zrcátko, DVD navigace, quick heat, park. senzor vpředu i vzadu (tam si teda nejsem u Captivy jist na 100%, vysouvatelný nosič kol). Jinak to jsou téměř totožná auta, podle testů je captiva naladěna více do sportovna.
15. 6. 2007 16:46
Re:
to som bol ja len som sa akosi pozabudol prihlásiť
15. 6. 2007 13:11
Re: hm
Jeep Commander je klassa to uznávam a zdiel tvoj názor :yes:
čo sa týka tej Captivy som to myslel v tom zmysle,že sú to súrodenci /rovnaká podvozková platforma/ a z tých dvoch sa mi viac pozdáva korejec...inak keby som uvažoval nad SUVčkami tak by som bral v tejto triede asi Outlandera
15. 6. 2007 12:49
hm
Osobne sa mi viac páči Chevrolet Captiva,ktorý má podľa môjho názoru čistejší dizajn.Antare nepomôže ani chrom paket a dokonca ani gold paket by mu nedopomohol,aby som si ho kúpil...Dizajnovo je "mimo mísu" ako hovoria český bratia

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud