Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Union Type C: …trojúhelník uzavírá Pink Floyd a Goodwood

Jen nedávno jsme vám představili zajímavé persóny, které osedlají vzácné klenoty dávné i relativně mladé automobilové historie, aby se s nimi postavili na start „závodu“ Festival of Speed v Goodwoodu.
Zpět na článek
15. 6. 2007 10:09
neregistrovaný "emha"
14. 6. 2007 11:00
neregistrovaný "misoo"
Avatar - Pekelná Micinka
14. 6. 2007 10:47
A Momentary Lapse Of Reason
Podle mě mu to sluší víc než za bubnama. Vypadá tak spokojeně, tlusťoučce... ;-) To auto je nádherný, akorát mě trochu mrzí, že si Němci tu repliku nepostavili sami. Možná by bylo zajímavý pokusit se vypátrat, kde skončili ty originály. Ale to je práce pro historiky.
Rozbalit vlákno
2
14. 6. 2007 14:32
Re: A Momentary Lapse Of Reason
Jo, to kdyby historici věděli... :o) Type D, který se měl nedávno dražit, nalezli v Lotyšsku, tuším. Kde jsou "céčka", ví asi jen Bůh (pokud nějaká vůbec přežila). Ale o té renovátorské firmě jsem četl kdysi dávno tuším v Auto motor a sportu a jsou to fakt machři :o) Nickovi závidím, svezl bych se taky.... jízdu na úuzkých gumách dejme tomu na Avusu nebo v Remeši přes 300 km/h si jaksi představit nedokážu.... A na obou tratích se dá jet.... Neví někdo, jak to dopadlo s klopenou zatáčkou na Avusu? Zbourali jí, nebo ještě existuje (jako třeba ovál na Monze)? Z Remeše už je taky jen torzo, budovy se rozpadají....
neregistrovaný "emha"
15. 6. 2007 10:09
Re: A Momentary Lapse Of Reason
Klopená (severní) zatáčka na Avusu byla zbouraná 1967.
neregistrovaný "misoo"
14. 6. 2007 11:00
u-boot
u-boot na kolesach, ale moc pekna formulka :-) :yes:
Rozbalit vlákno
0