Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: JE Design Touareg: dvě naftové úpravy

Tuner JE Design se specializuje na úpravy vozů koncernu Volkswagen. Pozornosti ladičské firmy neuniklo ani SUV Touareg, kde byly vedle karosářského kitu přepracovány dva dieselové agregáty.
Zpět na článek
9. 6. 2007 09:46
neregistrovaný "SUPERB"
10. 6. 2007 17:57
neregistrovaný "Jozki."
12. 6. 2007 07:51
10. 6. 2007 03:28
neregistrovaný ".."
neregistrovaný "SUPERB"
9. 6. 2007 09:46
Aj V12
Mohol tam byť aj V12. Pretože design vyzerá naozaj pekne. Ako ten najvýkonnejší Touareg. :-)
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Jozki."
10. 6. 2007 17:57
Re: Aj V12
Clanok je o tom ze oni upravia dieslove motory a ty tu spominas W12 benzin ? Ach boze.
12. 6. 2007 07:51
Re: Aj V12
Co sa divis? Dalsi nick toho blbecka DanielDesigna....
9. 6. 2007 10:38
biela je späť
Velmy ma potešilo,že sa biela vrátila späť aj na osobne auta a neobjavuje sa už len na dodávkach.Myslím,že znovuzrodenie bielej začal mercedes ked vypustil obrázky bieleho CLka a to bolo niečo musím uznať.Zaujímavé je ,že mercedesy vyzeraju všetku super v tej mercedesackej bielej,rad by som videl GLko v bielej to musí byť nádhera.Tiež stretavam Ečko v bielej farby dovezený z USA a musim dať preto :yes: Tuaregu od JE Designu tiež pristane biela,ale osobne by som asi šetril plastom na naraznikoch su až moc komplikovane hlavne zadný,viac si cením čisté línie,ale nič nepokazili
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný ".."
10. 6. 2007 03:28
Re: biela je späť
biela je pekna hlavne na luxusnych autach videl som pred 3rokmi dokument z dubaie kde jazdia 7er, sklasse len v bielej farbe, neni to obycajna ale ma niekolko specialnych podkladov aby vyzerala tak pekne mohutno. je to na vyrobu dost drahe preto ju ponukaju len premiove znacky.
10. 6. 2007 13:19
Re: biela je späť
no myslel som si,že ked to je biela tak poriadna...v uni bielej by moc krasa nevynikla a dodava luxusnym autoam ta biela taky punc luxusu
11. 6. 2007 10:53
Re: biela je späť
Biela slusi snad kazdemu autu a v sucasnosti sa vracia do mody. Navyse je aj prispevkom k bezpecnosti, je uz z dialky na ceste velmi dobre viditelna. Inak si myslim, ze konkretne Touaregu velmi nepomoze ani specialna biela, ani upravy motorov. Jeho dizajn je mdly az nudny, technika draha a prilis zlozita. Novy Touareg by mal byt z trosku ineho sudka...