Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: FAW Bentung A 501 - konec starých čínských časů

V poslední době se začínají objevovat nové modely čínské provenience, které už nepřipomínají ani auta z osmdesátých let, ani jejich evropské vzory.
Zpět na článek
11. 4. 2008 12:00
11. 4. 2008 12:51
Avatar - gld
11. 4. 2008 12:00
Už len čakám
..kedy nejaký expert na dizajn vyblafne na čo sa mu to zase podobá
Rozbalit vlákno
1
11. 4. 2008 12:51
Re: Už len čakám
Mně to připomíná zebru ;-) ...takže další čínská kopie
11. 4. 2008 13:20
Národnost s ručením omezeným
- čínský automobilový průmysl dostává bohatou hnojivou zálivku a hlavně know how od investorů ze všech koutů světa. Ital Design slouží asijským automobilkám ochotně už celá léta a jim se jeho služby vyplácejí. Tahle zpráva je jen dalším signálem v řadě, že okamžik čínského skoku přes hranice do celého světa se velice urychluje, své v tom marketingově sehraje i Olympiáda, kde Čína vytěží zisky i z vysoce negativní "tibetské inzerce", podle principu "o kom se mluví, ten prodává". Je úplně jedno, jak vypadá tahle zebra, prodávat ji nebude vzhled, ale cenový tlak a vylepšené výsledky crashů, které určitě získá. Vždyť i samotní Němci milují výprodeje a výhodné koupě a řada z nich (třeba Ossies) zná moc dobře diktát hubené portmonky). Něco už jsem k tématu Čína taky psal u faceliftu Elantry [odkaz]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CountachSV
11. 4. 2008 16:03
Re: Národnost s ručením omezeným
a bylo to něco důležitýho? Moc to žereš... ;-)
11. 4. 2008 17:27
Re: Národnost s ručením omezeným
Bylo to hrozně důležitý - nejmíň stejně jako fotbal. Trávení mám v pořádku, díky za starost >:D