Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V nové Dacii Duster se vyspí i čahouni. Můžete ji proměnit v malý obytňák

Třetí generace veleúspěšné dacie přijíždí s továrním příslušenstvím pro kempování. Nechybí ani pohodlná matrace o délce 190 centimetrů.
Zpět na článek
19. 4. 2024 09:15
20. 4. 2024 13:23
20. 4. 2024 13:18
22. 4. 2024 09:13
19. 4. 2024 09:15
DDIII
Velmi sa mi paci tento novy Duster. Aj zvonku, aj zvnutra. Nie je na nom nic zbytocne, fakt maximalna funkcnost. Uvidime, ako sa bude spravat ten novy motor TCe 1.2 mHEV v kombinacii s prevodovkou a 4x4. Podla niektorych informacii by prevodovka mala zostat taka, ako je v existujucom TCe 150 s jednotkou suplujucou Low Range offroadov. Dufam, ze ju vramci ekologie nepredlzia. Potom to strati prakticky vsetok terenny potencial. Prave ultrakratka jednotka je to, co mi chyba na Vitare potom, ako jej zobrali Aisina. Pohrabal som sa v cenniku, slusna konfiguracia 1.2 TCe 4x4 Extreme vysla na 25 a pol tisica, ked Suzuki zareze Boosterjety a Vitara o 2 a pol roka zostane iba ako atmosfericky "strong"hybrid, moja volba dalsieho auta bude jednoznacna. Za 2 a pol roka sa snad aj vylovia vsetky detske choroby DDIII, aj ho EuroNCAP posle proti stene. Zatial to auto vnimam velmi pozitivne.
Vela diskutujucich Dustera zatracuje pre ten trojvalec. Ta mildhybridna vec je ale aj v Australe a na ten sa tolko nefrfle...
Rozbalit vlákno
1
20. 4. 2024 13:23
Re: DDIII
Na fotkách po stránce designu vypadá hezky, dokonce bych řekl lépe, než kdejaký výtvor tzv. prémiových značek. Výkon je takový jaký je, buď to někomu stačí, nebo ne.

Velký otazník je ale kvalita. Měl jsem tu "čest" s několika Daciemi cca 5 let starými a působilo to na mě jako auto po 30 letech těžké služby. Těžko zatím říct, jak obstojí nový model.
20. 4. 2024 13:18
Čahouni?
A čo si predstavujeťe pod takým termínom čahoun, Kefalín?

Na 190cm matraci se "čahoun" fakt pohodlně nevyspí, obzvláště není-li na oné matraci sám. Pan redaktor je asi celkem skrček a za čahouny má muže průměrného vzrůstu.
Rozbalit vlákno
0
22. 4. 2024 09:13
Spaní
Dustera 4x4 mám,plná výbava byla za 337tis.,mělo to význam pouze jako levné auto.Je to stále pouze Renault,Rumun a plechovka s horším zpracováním.Vím o čem mluvím.Za ty prachy k tomu mohou dát malý karavan .
Rozbalit vlákno
0