Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Transit SportVan: dodávka s extra image

Ford představil na Autosalonu užitkových vozidel v Birminghamu nový Ford Transit SportVan. Zřejmě se nechal inspirovat “závodem“ Transitu na Nurburgringu, za jehož volantem seděla profipilotka Sabine Schmidtz.
Zpět na článek
anonym
4. 8. 2007 20:06
Ford transit r.v.2000
Čaute všichni mam menší zavadu na voze pomuže mi někdo najit problem jsem na icq 426-250-410 dik
neregistrovaný "*"
5. 5. 2007 23:25
.
kolko to slape? :-!
anonym
25. 4. 2007 23:56
Re: Splasena bouda
NO u Forda to neni takovi problem jako jinde holt nejlepsi podvozek mezi dodavkama.
anonym
25. 4. 2007 23:54
Re: ford transit na nurburgringu - top gear
Mozna v UK
neregistrovaný "West"
25. 4. 2007 23:42
naco
no naco bolo toto dobre? by som chcel vidiet ludi, ktori robia vo Forde na marketingovom oddeleni.....
neregistrovaný "lettro"
25. 4. 2007 23:17
Re: Bludy
vždyť to popisované auto zezadu nevidíš ! Zezadu je zobrazený sice také Transit, ale jeho menší varianta Conncept.
neregistrovaný "lettro"
25. 4. 2007 23:09
Re: dvojitá koncovka??
fotky zobrazují dvě různá auta : Transit a Transit Connect, tedy menší variantu. Zezadu je zobrazený právě Connect s jednoduchou koncovkou výfuku. V článku se zřejmě popisuje větší Transit.
neregistrovaný "MarioV8"
25. 4. 2007 22:26
Splasena bouda
No, udelaly i ostrejsi dodavky u Forda... >:-[] Dnes je asi jednickou Mercedes Sprinter 318CDI nebo 324. 3L 184 a 3,5L 220 koni... :-! Barevne pruhy umi dnes kdokoliv, ale udrzet takovou splasenou boudu na silnici jen profik jako ta Sabine...
neregistrovaný "adaś"
25. 4. 2007 22:23
dvojitá koncovka??
kdepak se nachází ta druhá koncovka výfuku?! :-O
neregistrovaný "Well"
25. 4. 2007 19:15
Re: Nádhera.
Je to super! Řidič téhle káry dává jasně najevo, že má smysl pro humor a soutěživého ducha. :yes:
neregistrovaný "Johny.Rico"
25. 4. 2007 18:19
Nádhera.
Líbí se mi takové excesy...opravdu. Mám rád neobvyklé dodávky a myslím, že je to v tomto aji hezčí jak Transporter v úpravě. Povedlo se :yes:
25. 4. 2007 17:40
Re: ford transit na nurburgringu - top gear
Na tom videu (teda ak som nevidel nejake ine) je tusim Transit IV. generacie, teda sucasnej, a ten sa s motorom 2.5D nerobil a nerobi. Tak teda ako?
neregistrovaný "M.B"
25. 4. 2007 17:38
Re: luxus+sport
vypadá,karosérii,cihly,stěží...ale to je jen detayl ;-)
neregistrovaný "Marcusi"
25. 4. 2007 14:14
Užitkový
Jen tak dál a svět bude přeplněn užitkovejma kárama >:D >:D >:D :yes: :yes:
anonym
25. 4. 2007 13:55
Re: ford transit na nurburgringu - top gear
NO sam s trandakem jezdim jako Sabinka, a staci mi diky sprevodavani to hodne osobakum s prazdnym nandat, tak do 160 to tahne pakne i s cca +-90KW.
At to prodavaji i v CR kupa lidi by to koupilo.
neregistrovaný "assasin-cz"
25. 4. 2007 13:16
ford transit na nurburgringu - top gear
kdo chce vidět sportovní Tranzál,nechť shlédne tohle

youtube.com/watch?…
youtube.com/watch?…

Sériový Ford Transit 2,5D na Nurburgringu pod packama šikovné testovací jezdkyně Sabine Schmitz :-)

pak budete paranoidně zírat to zpětnýho na každou dodávku :-)
neregistrovaný "tomin"
25. 4. 2007 12:39
luxus+sport
:-! Tyhle sport vany si určitě nikdo nesplete s Viperem nebo Mustangen,takže vůbec nevim kam těma pruhama Ford míří.Zevnitř to vipadá jako docela slušně a pohodlně.Ale o karosériji se to říct nedá(trochu si to protiřečí)-celkem netradiční spojler(na van)a potom docela pěkně navíc i prakticky hledí ten plíšek na podvozku,což se o těch plastovejch lištách,nárazníkách,blatníkách říct nedá(jesli to má bejt tuning).Protože tuning a pračtinost zas tak dobře skloubit nejde,pokud chci převážet prkna,cihli nebo nářadí určitě si nekoupim tohle auto.Chtěl bych vidět poštu,jak jezdí s touhle károu.Ale policii,hasičům,záchrance by se to mohlo hodit prože rychlost potřebujou.Já jakožto obyčejnej smrtelník jsem tohle auto pochopil jen s těží.
neregistrovaný "nitro"
25. 4. 2007 12:19
hmm
jj, to neni vubec zle ale privytal bych to spis jeste s druhou radou sedadel... nacpat kolama, boardama bagazi a valit v 5ti nekam.. luxus...
neregistrovaný "Nový Jičín Tuning Club"
25. 4. 2007 12:10
Bludy
Asi jsem slepý, ale nikde nevidím tu dvojitou koncovku výfuku, zato jakási obyčejná trubka se tam podle fotek dá nalézt, jinak dobrý počin ze strany Fordu, takový firemní tuning