Novinky
Pekelná Micinka
0
Jo, v té skupině tam je, ale že by získala nějaké čestné uznání, asi všechno nepíšou. Ty fotky jsou z auto.cz, tedy podle adresy v odkazu. Podle značky je to stejný vůz co byl v těch Holešovicích.
Přejít do diskuze
Je pravda, že Tatru jsem mezi vítězi taky nenašel. Na stránkách píší, že byla ve skupině C "The power and the beauty", tu vyhrál právě M-B SSK, který získal Trofeo BMW Group čili "Best of Show by the Jury". Foto Tatry je z nějakých cizích stránek, ale měl by to být čerstvě zrenovovaný vůz nějakého čecha. Viděl jsem o ní i pořad v tv.
Myslel jsem tu Tatru... Nikde ji na těch stránkách nevidím, resp. mezi vítězi není, jen mezi zúčastněnými. Koukám na ty fotky, oni jsou odsud z auto.cz... tak to je asi od nás z ČR.
Byl jsem tam a stálo to sakra za to, největší pozdvižení nastalo ve chvíli, kdy nešel nastartovat koncept Jaguar C-XF a musel se z červeného koberce roztlačit... .
Co si vzdychat, to není jako u nás na Žofíně, nebo na výstavišti... >😁 >😁 ;-\ 😢 😄 😉
spis skoda, ze komunisti hans ledwinku strcili do basy i kdyz behem valky byl v odboji. Přesto ještě z vezeni radil při výrobě tatraplánu. Bez zidu a nemcu byli nase automobilky po valce v pr..
Přihodím foto tohle skvostu
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Ale ten M-B SSK 2 je nádherný
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Ale ten M-B SSK 2 je nádherný
[odkaz]
..., ale existence této přehlídky automobilové krásy mi unikla, snad tedy příští rok. Jinak Tatra je Tatra, tedy byla, bohužel.