Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi se zaměří v Brazílii na etanol

Automobilka Mitsubishi se nebude v oblasti ekologicky šetrných automobilů spoléhat pouze na elektrický pohon nebo „čisté“ diesely. Brazilci se například dočkají technologie FFV (flexible fuel vehicle).
Zpět na článek
23. 1. 2007 09:26
anonym
23. 1. 2007 10:17
anonym
anonym
23. 1. 2007 09:26
Zavadejici titulek jak z bulvaru
Nemohu pochopit, proc k danemu obsahu clanku sahl pisatel k tak "bulvarnimu" titulku "Mitsubishi vsadí v Brazílii na etanol", kdyz se v Brazilii na ethanol jezdi jiz cca 20 let ? :-(

Osobne jsem pred 15 lety Brasilii navstivil, a 90% aut (vsech znacek, vcetne Mitsubishi) jiz tehdy na ethanol jezdilo (provincie Pernambuco)... Vždy na ulici jsem jsem se divil, co to tam pořád tak pěkně "voní"...
Takze Mitsubishi nemusi v Brazilii nijak "na ethanol sázet", neboť tam již téměř čtvrtstoletí na něj naprosto běžně jezdí >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - zezlik
23. 1. 2007 10:15
Re: Zavadejici titulek jak z bulvaru
V článku je uvedeno přesně to, co říkáte, tedy že v Brazílii se na etanol jezdí. Mitsubishi v tiskové zprávě uvedlo, že se rozhodlo v Brazílii právě na tento druh paliva vsadit, proto titulek zavádějící není. Reaguje na vyjádření samotné automobilky.
anonym
23. 1. 2007 10:17
Kdy vsadi Skoda v CR
A kdy konecne vsadi na lih take nekdo v CR, treba Skoda? Bez toho, ze nekdo vyvine iniciativu a zacne prvni, muzeme o lihu mluvit jeste 100 let.
Rozbalit vlákno
0