Diskuse: GP Valencie – Pešek těsně pátý a celkově šestý

Poslední závod sezóny musel přinést rozuzlení ve 250 a MotoGP, ale i závod 125 měl ještě co nabídnout. Lukáš Pešek ještě bojoval o celkové páté místo, leč neúspěšně. I tak získal skvělé šesté místo.
30. 10. 2006 21:09
neregistrovaný "ten co slepě nefandí ani opičce"
31. 10. 2006 11:49
31. 10. 2006 21:01
neregistrovaný "Golias"
31. 10. 2006 21:03
Král je mrtev ať žije král
Všechno jednou končí a musela skončit i Valeho vítězná řada... No ale aspoň máme nového mistra a Vale má důvod k zamyšlení. No ale příští rok bude doufám rokem Ducati a Lorise :yes:
Rozbalit vlákno
1
Re: Král je mrtev ať žije král
Král u mě není ten, kdo nedokáže největšího soupeře v přímém souboji porazit.
Heyden vyhrál, protože celý rok (nebýt sestřelení Pedrosou) dojížděl prakticky druhý až sedmý. Rossiho bohužel letos 3x zařízla motorka, která ani výkonově na tom není jako Honda, a jako Ducati už vůbec ne. Jezdit Rossi na Ducati, tak nemá konkurenci a MotoGP by byla velká nuda.
2006
nj, letošní rok je rokem kroužičů.. jak v Moto GP, tak F1 :no:
4
Re: 2006
Já myslím, že to spíš byl rok kdy se ukázalo, že boží mlýny melou .. tedy hlavně v případě šumáka .. Rossi holt udělal fatální jezdeckou chybu v nejméně vhodnou chvíli ..
Re: 2006
Dívali jsme se letos na stejný šampionát..? :-)
Tak vyrovnané MotoGP ještě nebylo, naposledy 2004, kdy začal Rossi jezdit za Yamahu, ale to bylo mezi Rossim a Gibernauem. Dnes je špičkových jezdců schopných vyhrát více - letos se 7 jezdců podělilo o 17 vítězství - viz motogp.com.
Re: 2006
Jojo, letos bylo MS motocyklů výborné. Ve 125 jsem fandil Peškovi a Abajovi, ve 250 a MotoGP nebylo do posledniho zavodu jasne, kdo bude mistr světa! Ve čtvrtlitrech se překvapení nekonalo, ale v MotoGP ano. Mazeeec ;-)