Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hamann Range Rover Sport – silniční štika

Hamann se pustil do silniční konverze off-roadu Range Rover Sport a výsledek opravdu stojí za to. Z terénního vozu je speciál na silnici s hodně ostrým motorem.
Zpět na článek
neregistrovaný "švihák"
2. 8. 2006 16:34
Re: Vogue
Promiň, mám toho moc. Ale ozvu se jak budu v Praze.
neregistrovaný "Alessio"
1. 8. 2006 00:44
Re: Range je Range
ciello....já to sčítám a pak ti to jednou pěkně vrátím... :-) ;-) >:-[]
neregistrovaný "Alessio"
1. 8. 2006 00:43
Re: Range je Range
ne, nevypadá....nebo máš Zelený Zákal? >:-[]
neregistrovaný "Alessio"
1. 8. 2006 00:42
Re: Vogue
no jo...ale že by ses ozval, to ne... :-(
neregistrovaný "švihák"
31. 7. 2006 21:40
Vogue
U Rangeru se vyskytl první problém. Měnili mi sloupek řízení, a teď přestal jít zvuk u rádia i TV. Ale jinak paráda!
neregistrovaný "ciello"
31. 7. 2006 15:31
Re: Range je Range
takhle dobře? >:D >:D No.. taky se mi to nelíbí.. už právě proto že je to Range... stává se z toho tak akorát masturbátor pro nějakýho rádoby gangsta-boy.. :no:
neregistrovaný "ZZ"
31. 7. 2006 09:28
Re: Range je Range
Když se podíváš na tu fotku z profilu, tak je to celý Scion >:-[] Hlavně to z té fotky nepůsobí nijak velkým dojmem a už vůbec důstojným. Jen takovej hnusnej hranatej kombík. Nevypadalo takhle nějak ňáký starý Subaru? Nebo nevypadá takhle Forester pořád? >:-[]
neregistrovaný "ciello"
31. 7. 2006 09:01
Range je Range
to auto je krásný i takhle neskutečně škaredý.. ;-\ 8-s
neregistrovaný "ZZ"
31. 7. 2006 08:56
KOULE
Celý můj názor se vejde do jedné krátké věty: Za tohle bych Hamannovce nakopal do koulí!!! :no: 8-s
neregistrovaný "vig"
31. 7. 2006 05:49
:D
No jednak na seznamu tuhle zpravu meli asi pred 2 mesici (news???) a jednak sou to ty stary fotky, kde ma to auto na kazdy starne jinej typ pneumatik :-O
neregistrovaný "Lancer"
31. 7. 2006 04:10
Proboha...
PROC??? :-( :no:
neregistrovaný "xml"
31. 7. 2006 01:30
Re: Preco fuj??? To je len viac okoreneny RR Sport
>:D Normalne odsudzujem tunning nielen off-roadov, ale aj SUV... no ale tentoraz to namna posobi ako kompaktny celok, mozno by som bol podobneho nazoru ako ty, keby som to videl v skutocnosti, ale usudzujuc podla fotiek :yes: :yes: :yes: ps. z praktickeho hladiska by som bral ten ropak, ale ani vykon toho kompresora 107 k/l je viac ako v M5, slusne... o SUV/off-roade nehovoriac!!! :-!
neregistrovaný "Yaroukh"
31. 7. 2006 00:53
NO ALE TO SE DELA!? FUJ JE TO!!!
Ferrari se mi od Hamannu zpravidla libi, ale tohle je docela kekel. Kdyz se prenesu pres ty loukote, spolehlive si ublinknu pri pohledu na spodni pulku celni masky. Ale rychle to nekam uklidte, nez to nekdo uvidi!