Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy photos: Nové kupé značky Maserati

První snímky pořízené při vysokorychlostních testech na Nürburgringu ukazují prototyp, který se snaží přesvědčit diváky o tom, že se jedná jen o vylepšenou stávající luxusně-sportovní limuzínu.
Zpět na článek
25. 2. 2021 07:22
Buchty
Jojo, s tím že je aut jako buchet naprosto souhlasím, a je to opravdu velice zajímavé :) Jinak chlapi, kdyby někdo z vás měl chuť na bábovku či buchtu, nedávno moje stará zkoušela podle tohoto receptu zde - https://mlsnavarecka.cz/…noduche-recepty/ udělat hrozně dobrou buchtu, tak kdybyste ji to zkusili navrhnout, tak vám to třeba i udělá :D
neregistrovaný "GTR"
6. 5. 2006 00:01
Re: Tohle auto ma ale 4 dvere!
jsem stejnýho názoru tohle quttroporte!možná facelift nebo další verze třeba motor v12....
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
4. 5. 2006 12:43
Re: Vypadá to,
Tady žádná konurence nebude. V segmentu aut - neřeším, co to koštuje - chceš hlavně někam patřit. Já chci patřit k Jaguaru, takže bych stejně zvolil XK. Kdo miluje Maserati, půjde k nim. 911 snů je pro GTIho a vidět Marka v nečem jiným než v DB9, tak budu věřit, že je konec světa.
neregistrovaný "Permon"
4. 5. 2006 08:38
Tohle auto ma ale 4 dvere!
At se mne a ostatni ctenare snazite presvedcit o tom, ze tohle auto ma jen 2 dvere, tak to neni pravda - pokud tedy budeme vychazet z faktu, ze kupe by melo delsi predni dvere, tedy stredni sloupek dale nez 4dver. Z fotek je jasne patrne, ze sloupek je presne tam, kde je u sedanu. Ja jsem presvedcen, ze tohle je normalni sedan.
neregistrovaný "Paja"
4. 5. 2006 07:50
Re: Vypadá to,
A co odkaz na Khamal, Boru? Neco takoveho mi chybi, ano tohle bude konkurence pro XK, ale co Porsche, AM?
neregistrovaný "Paja"
4. 5. 2006 07:49
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
Po rozhovoru s majitelem cca 2 roky stareho coupe bych to netvrdil... ;-)
neregistrovaný "kkk"
4. 5. 2006 00:55
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
Bude se líbit. Ale jen v několika vzácných chvilkách, kdy nebude v servisu. Tam je Maserati víc doma než na silnici.
neregistrovaný "GTI"
3. 5. 2006 12:42
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
:-) :yes:
neregistrovaný "GTI"
3. 5. 2006 12:41
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
;-) :yes:
neregistrovaný "Peytl"
3. 5. 2006 10:32
Vypadá to,
že Maserati dostává jasnej směr. Po období jistýho tápání, kdy se nějak nemohlo rozhodnout, jestli bude dělat luxusní limuzíny nebo supersporty konkurující těm největším z bohů (ostatně dvojice "základních" Coupé a Spider to ilustruje nejlíp - ani čistokrevnej sporťák, ani pravověrný GT), snad našlo svou cestu. Dneska je jasný, že příští kupé bude VELKÝ auto - takže žádnej sporťák, ale dálniční expres. Maserati se vrací ke kořenům - tohle mu vždycky šlo. A italofilové dostanou další možnost výběru k excelentnímu ale tvarově trochu nudnýmu Scaglietti. Podtrženo shrnuto - dobrá zpráva po ránu...
neregistrovaný "Lonestarstate"
3. 5. 2006 10:29
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
>:D :yes:
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 10:26
Dueporte.
No při pohledu na fotky jsem byl trochu na rozpacích - 4 dveře? Po tom, co jsem si přečetl článek jsem mnohem klidnější. Jo až tohle auto dostane správný počet dveří, tak to bude paráda. Ale už teď je potřeba ocenit ten parádní ZZadek ;-) >:D >:D :yes:
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 10:23
Re: POŘÁDNÁ BUCHTA
:-) >:D :yes:
neregistrovaný "GTI"
3. 5. 2006 10:09
POŘÁDNÁ BUCHTA
brácho, musí taky pořádně vypadat... rozumíš, oči, ústa, uši... a samo i to další... kapišto, doufám. Co je ti platný, že přečetla kompletního Jiráska i pozpátku, když s ní vyrážíš na procházku jenom za soumraku. U aut je to jako u buchet... musí vypadat. Jasně, spodek musí bejt taky v ažůru, pěkný pružení, parádní tlumiče... ale především se ti musí líbit. Už dnes ti píšu, že sice nevím, jakou máš buchtu, ale pokud budeš jednou mít MASERATI :yes: bude se líbit nejen tobě... BRAVO MASERATI :yes:
neregistrovaný "anonym"
3. 5. 2006 09:37
Re: bez nadpisu
SUV bude, otázka je - kdy a jaké: [odkaz]
neregistrovaný "159gta"
3. 5. 2006 09:02
bez nadpisu
Nabídka bude kompletní hlavně aby až s timdle skončej nezačli blbnout s SUV MPV a pod