Novinky
0
Je to fajn, je dobře, že s tím začali e😜erimentovat u MB, ale snad by si u sériových modelů mohli odpustit ty chromový názvy na víku.. Přeci jen vozit sebou "Přímý hybrid" nebo taky "Řídit hybrid" nebo vysvětlovat kontrole, že nejedu na technopárty, když mám na kufru napsáno "BlueTec Hybrid".. Jo Kompressor, to je jiná... 😄 Ale hybrid.. 😄
0
Je pravda, že Hybrid zní skoro jako Mutant. >😁
0
😄 :yes:
0
Jo mutant do kteryho se moci, aby mel nizsi emise. >😁
GTI
0
>😁 >😁 :yes: >😁 >😁
0
>😁 nestraš.........
0
Kdyz muze byt na tom jejich anglicaku Smart, tak Hybrid uz nic nepokazi😄
0
Smart je dobrej... Když malý auto, tak fest, zu grunt. Hlavně tedy ten koncept Smart Jakojeep je super 😄 :yes:
Otevřu Auto.CZ, kouknu na titulku a čtu "hybridní třída S". Zaraduju se, že jsem konečně našel objektivní automagazín a že se někdo nebojí, to pořádně osolit. >😒] Dál snad nemá cenu pokračovat 😉
Včera jsem si koupil hybridní nočník. Zatím jsem se uměl teda sám vždycky parádně pos*at. Ted to bude mít jiný grády. Sednu a rozsvítí se mi žárovička mezi koulema. Jo, to znamená, že jedu na kapalný palivo. A jak mi zazvoní budík, přepíná se nočník na brikety... no, chce to cvik, přeci jen lejno ve tvaru brikety... to umí málokdo. :yes: P.S. Dělaj si z nás srandu. Ušetříme pár procent za benzín a ten zas spotřebujem, protože auto je moc těžký, kvůlivá baterkám. Nejlepší hybrid je žádnej hybrid :yes: Chci za svý peníze výsledky výzkumníků... ne hybridní tance.
Muze mi nekdo vysvetlit, na co potrebuje hybrid prevodovku? Prece vyhodou elektrickeho prenosu vykonu je, ze neni potreba prevodovka a spojka, stejne jako u dieselelektricke lokomotivy. Nebo to nema elektricky prenos vykonu? Tak to je pak hybrid jen na to, aby to tam mohlo byt napsane :no:
Mám pocit, že je to kvůli tomu, aby elektromotor odebíral co nejstálejší proud z baterií. V nízkých otáčkách vyžaduje menší proud, ve vyšších větší a takové střídání baterku asi rychleji vybíjí. Ale můžu se plést, četl jsem to už před pár lety.
No elektrický přenos výkonu to rozhodně NEMÁ. Ten elektromotorek tam jen pomáhá! (nebo snad myslíte, že to má 200KW generátor a 200kW trakční motory?)
No rojí se nám jak houby po dešti. Ale když do toho kousnul i Mercedes jeden by očekával že z toho vypadne něco na úrovni. Ale to co z nich vypadlo je zhovadilost. Auto které má ještě jeden druh pohonu ale nic na něj neujede. A dotaz redakci😜ánové můžete mi vysvětlit jak lze akumulovat kinetickou energii při brzdění ??!!! Jinak pokud by to Mercedes dokázal tak by se musela přepsat fyzika. Ale jinak si myslím že když se něco překládá musí se u toho použít občas i mozek nebo použít překladatele který ovládá příslušný obor.
Víš, ten elektromotor se dá použít jako generátor.
Ano, ale ten vytváří el. energii. Ale akumulovat kinetickou energii.. to je v současné době stejně nemožné jako napsat, že umíš uchovat světlo... 😉
Jestli to chce nekdo videt na vlastni oci, tak v Plzni na Borskejch polich to jezdi kazdej (pracoovni) den porad dokolecka okolo jejich konstrukcniho centra.
Hledám hybrydní holku,milující sex vzhledu Jitky Kocurové,nejlépe na dálkové ovládání.Podmínkou funkce:uklidit,mlčet,schovat se,neskákat do řeči,spát,podržet...