Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche: průhledný cayenne

Pokud byste se rádi podívali, jak vypadá jedno z nejluxusnějších SUV Porsche Cayenne pod povrchem, budete mít možnost ve Frankfurtu. A nebo v tomto článku.
Zpět na článek
2. 9. 2005 11:04
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:09
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 11:30
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:06
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:07
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 11:28
neregistrovaný "Jura z Brna"
2. 9. 2005 13:03
neregistrovaný "mišo"
2. 9. 2005 13:25
neregistrovaný "Jachym"
2. 9. 2005 16:58
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 13:28
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 13:44
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 13:52
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 13:58
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:54
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 14:36
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 15:26
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 15:57
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 16:07
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 16:08
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 16:29
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 16:55
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:00
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:08
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:13
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:21
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:27
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 18:01
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 18:34
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 18:41
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:04
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:08
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:18
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:25
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:35
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:49
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:51
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:52
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:53
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 21:06
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 21:09
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 21:48
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 21:50
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 18:24
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:57
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 15:27
neregistrovaný "Woody"
2. 9. 2005 15:58
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 19:38
2. 9. 2005 19:52
neregistrovaný "Micek"
3. 9. 2005 11:12
neregistrovaný "Marko"
3. 9. 2005 11:34
3. 9. 2005 12:21
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 12:29
3. 9. 2005 12:32
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 13:00
neregistrovaný "Micek"
3. 9. 2005 13:06
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 13:36
neregistrovaný "Micek"
3. 9. 2005 13:19
neregistrovaný "Marko"
3. 9. 2005 14:27
3. 9. 2005 16:39
neregistrovaný "Marko"
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:04
To ¨tu ch
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 11:09
Re: To ¨tu ch
"Komunikujes" s interierom? >:D >:-[]
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:30
Re: To ¨tu ch
>:D >:D hmm, odpověděl.. to ´p'a
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 11:06
To je auto
ten interiér se mi fakt líbí.. >:-[] nejlepší od dob terminátora 2 :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 11:07
Kutil Tim
Interier je fakt perfektny >:D :yes: ...Ja viem,viem ...ma to svoj "ucel" ...ale aj tak. Kamarat strasne rad "sklada" pocitace...a toto by ho dostalo >:D :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jura z Brna"
2. 9. 2005 11:28
bulšit
Podle me je to blbost s tim testovanim-ma to vyvolat presne pocity jak napsal marko-vypada to jako z terminatora. Kdyz chteji menit nejake parametry senzoru atp. staci k tomu pripojit notebook a normalne prepsat stare hodnoty novymi, nepotrebuju ten senzor fyzicky videt...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "mišo"
2. 9. 2005 13:03
Re: bulšit
tie priesvitne plechy tam davaju preto, aby testovaci jazdci hned z kokpitu videli, ktory senzor znicili pri buracke, zaujati odkrytou palubkou svietiacou krajsie ako KITT >:-[]
neregistrovaný "Jachym"
2. 9. 2005 13:25
Cool
:-) Souhlas. Ten interier je fakt cool. V praxi ale dost neprakticky. Vypada to sice zajimave, ale urcite se tam dostane plno bordelu a prachu a dovi ceho. Ucel vozu jsem taky nepochopil, co chteji jako sledovat? Je ale pravda, ze by bylo docela zajimave udelat model s prusvitnou pristrojovou deskou, treba jako se delaji prusvitne mysi k pocitaci nebo kalkulacky. Je az neuveritelny kolik elektroniky se v novych vozech nachazi. Takova S-klasse Transparent Edition by urcite zaujala plno technickych fajnsmekru.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 16:58
Re: Cool
Krasne. Jedno aj druhe. Ale druhe ma moc vysoky profil predku. To je take nejaguarie.... Ale inak ako som povedal - moze byt.
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 13:28
Compare Offtopic
[odkaz]
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 13:44
Re: Compare Offtopic
Oboje moooooc pekne:-)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 13:52
Re: Compare Offtopic
to nahoře trochu víc ;-) >:D >:-[] :yes:
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 13:58
Re: Compare Offtopic
Ctes nekdy maily?:-)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 17:54
Re: Compare Offtopic
jo čtu.. žádnej novej.
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 14:36
OT - Jeeps
Este to nie su oficailne fotky, ale takto nejake maju vyzerat oba koncepty Jeepu na IAA: [odkaz]
[odkaz]
Rozbalit vlákno
29
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 15:26
Re: OT - Jeeps
Ten prvni je docela dobrej (na gazik) :-)
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 15:57
Re: OT - Jeeps
..jo..jo... Bertoňák za to vzal... >:D >:D ..."gazik".... :yes: :yes: >:D to už jsem čeče neslyšel... :yes: >:D .. a jak to zní... jen si to řekni 3x nahlas... >:D GAZIK.... >:D >:D
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 16:07
Re: OT - Jeeps
Ja to pouzivam furt:-) 3xgazik zni stejne blbe jak to vetsinou vypada:-) Jedina vyjimka, kterou beru na milost je LR :yes:
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 16:08
Re: OT - Jeeps
Jeste me napadlo, jak na tebe v open space koukaji, kdyz cumis do monitoru rikas si nahlas GAZIK, GAZIK, GAZIK:-) >:-[]
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 16:29
Re: OT - Jeeps
... >:D >:D dobrej postřeh.... >:D :yes: ;-) >:D >:D ale v Brně to není tak hrozný.. a dokonce se mi podaří, že tu jsem i chvíli sám... (někdy).. nebo si to jdu odříkat na cigáro na ulici... >:D >:D >:D
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 16:55
Re: OT - Jeeps
Ze?! :-) Na tych skicach pred troma tyzdnami to bolo teda nic moc - tu uz to zas tak strasne neni. Ale aj tak, keby som chcel gazik >:D , tak si kupim nieco co aj vyleze na obrubnik....a idealne to zajde aj dalej ako na prasnu cestu: vychadza to na LR Discovery. Pred par dnami som videl Nissan Pathfinder - tiez pekne! Ale asi to Disco. A keby mi niekto dal Cayenne, tak by som o bral tiez! Potom by som ho predal a kupil si to Discovery. :-)
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:00
Re: OT - Jeeps
:yes: Tak to Disco chvalim:-) Ale stejne by bylo lepsi Cayenna prodat a koupit neci pred cim ten obrubnik uhne - XJ :-!
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:08
Re: OT - Jeeps
To bez debaty! Len som opisoval situaciu, co by som zvolil, keby som nutne potreboval SUV ( ... teda, podobne ako 40% mojich spoluobcanov z mesta :-) >:D )
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:13
Re: OT - Jeeps
Taky ti nechapu tu potrebu mit SUV:-( Kdyby ty auta byly alespon necim zajimavy, ale toho se pohrichu nedostava:-( To by bylo tema na diplomku :yes: Asi kvuli tomu zacnu znova chodit do skoly:-)
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 17:21
Re: OT - Jeeps
Oni sa ti majitelia zvacsa brania tym, ze to je bezpecnejsie. To som si uz vsimol. Akurat, ze ked im ponuknes nejake porovnatelne velke MPV - tak to uz nechcu. ;-\ A ta bezpecnost je tiez na povazenie...povedzme "panicky" vyhabaci manever, ktorym sa pokusas vyhnut nehode. Ten asi zvlada hovadske SUV trochu inak, nez sportovy sedan. Alebo taka brzdna draha.... Takze nejaky dobry sedan, alebo kombi, alebo idealne nejaky crossover so 4WD a varibilnou karoseriou - nieco ako bol koncept Opel Insignia. MPV a SUV je uz aj na moj vkus moc plechu.
neregistrovaný "mates"
2. 9. 2005 17:27
Re: OT - Jeeps
Ta jazykova "bariera":-) Ja vidim napsano "panicky" a uz se tesim, ze je tu me oblibene tema a pak to doctu a ono je to jinak:-( S tou bezpecnosti uz jsem to taky zaregistroval. Je to tezky, ale neco to bude vypovidat o nekterych majitelich. Je navic zajimave, kdyz je odkazes na nejake testy a videa, tak vetsinou krouti hlavou a odmitaji. Jako male deti, kdyz si zakryju oci, tak strasidlo urcite zmizi:-(
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 18:01
Re: OT - Jeeps
Já myslím, že když se podívám na stav českých silnic, tak ty SUVka jsou docela dobrý řešení, představa, že si kodrcám svý milovaný tlumiče u XK mě děsí, hlavně takový ty různý malý cestičky k domům atd. A zase na druhou stranu kupovat si vyloženej offroad, to lidi neudělaj, protože většina čistejch offroadů je dost ošklivá a když už za něco dávám prachy, tak chci, aby se mi to líbilo..
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 18:34
Re: OT - Jeeps
Aaa..ved ano. Ja sa tiez rad pozriem na pekne SUV / SAV. Len piseme svoje pocity, ze akosi neni potreba to vlastnit. Ked to napisem vulgarne, tak SUV su take (zlahka) buranske. Chyba im stylovost a gracioznost (super)sedanov. A okrem toho - aj vacsina toho co sa vydava za SUV tymi dierami na cestach trpi podobne ako kazde ine auto. Jednak preto, ze su to vacsinou iba cestovne SAV, ktore nie su stavane na tie diery. A aj keby to bolo SUV - jazda v terene vyzera inak, nez narazy kazdych 100m do diery v inak "rovnom" asfalte (nehovoriac uz o tom, ze auta, kt. naozaj jazdia v terene, maju predpisany specialny servisny program). A vacsina majitelov tych SAV s tym naviac aj tak jazdi ako so sportakom...
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 18:41
Re: OT - Jeeps
no buranský to sice svým způsobem je, ale bohužel zrovna ty burani mají dost peněz na to, aby si to koupili... a zrovna u SUV je to problém hlavně ženskejch. Jinak tam právě jde o tu světlou výšku.. Ani ne tak o nějaký závěry diferenciálu atd. Prostě SUVko má lepší průchodnost, než obyč sedan. Já bych taky 2 mega uměl "utopit" líp než za SUV, ale zase bych nemohl u nás téměř nikam jezdit.
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:04
Re: OT - Jeeps
So zenskymi mas recht - polovicu toho co vidim riadi utle ziena, ktore na cestu vidi medzerou medzi palubkou a vencom volantu. A ked potom vystupia v z auta v stekloch, alebo nejakych slapkach - tak to spanombohom. Ta svetla vyska aj priechodnost je jasna...len tvrdim, ze tie narazy vo vymoloch skodia aj tomuto autu. Obzvlast ked, ako vidim, s tym majitel ani nespomali pred dierou, lebo ma odniekadial pocit, ze terennak = tank. Malokto ma predstavu o tom, ze terenne auto je terennym od toho, ze vie prejst teren efektivne (teda pomaly), a nie ze vie prejst teren rychlo. A aj to sa bavime o skutocnych SUV a nie radoby-SAV, ktore na to vobec nie su stavane (ako npr. X5, Murano, atd...)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:08
Re: OT - Jeeps
já vím, že potom, co jsem se pustil do týhle debaty budu asi za blba, ale co je SAV.. upřímě řečeno jsem to slyšel až tady v debatách.. resp. co to znamená... PS. myslel jsem, že X5ka už je celkem slušná.. Co by si tedy ty zařadil do SUV a co do SAV..?
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:18
Re: OT - Jeeps
Ja to vidim takto: v kategorii "terennakov" mame v zasade toto: - - SAV: sem patria vsetky radoby-terennaky bez redukcie. To su take tie cestovne auta typu X5, Murano, Q7, alebo trebars aj tie kombi so zvysenou priechodnostou - allroad quattro, XC70. Proste take tie auta, ktore su viac stavane na dobre vlastnosti na ceste, nez mimo nej. Inak povedane, SAV je vlastne SUV na paradu. Potom su SUV - sem spada siroka skal aut s viac, alebo menej lepsimi terennymi schopnostami. Su ale prijatelne aj na beznej ceste. A potom su off-roady: opak SAV - na ceste to je kostitras, ale nekompromisne vynikajuce su v tazkych terenoch (napr LR Defender, Mercedes G-Klasse, Jeep Wrangler,...)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:25
Re: OT - Jeeps
Jasně, to bych pochopil.. ale co znamená ta zkratka SAV? SUV je, pokud se nemýlím, Super Utility Vehicle. Čili něco jako "Nad" užitkové vozidlo.. O offroadech nemám pochyb, tam je určení jasný. Ale co je pak SUV, když ty jsi většinu "nazývaných SUV" zařadil jako SAV?
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:35
Re: OT - Jeeps
SUV - Sport (!) Utility Vehicle. / SAV - Sport Activity Vehicle /// Do SUV mozme zaradit napr. LR Discovery , Range Rover, Pajero, LandCruiser, Pathfinder, X-Trail, Touareg, Explorer,... To, ze ich tak ja radim ako ich radim, to je moja uchylka v presnosti. Ono je vseobecne akceptovatelne (aj akceptovane) ak su vsetky tieto kategorie zovsobecnovane pod jedinu skratku SUV. Ale ono to treba v istych chvilach rozlisovat. Tazko mozes povazovat za konkurentov napr. to Murano, kt. je postavene hlavne na cesty, s Pathfinderom, kt. je "obojzivelny" (s priklonom k terenu) a trebars s Patrolom, kt. je svojou stavbou prevazne nekompromisny off-road. To je priklad Nissanu. Este zaujimavejsie to je u Landieho. tam sa vela veci zdanlivo kryje, ale auta su vzdy postavene inak - pre ine podmienky a inych uzivatelov.
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:49
Re: OT - Jeeps
jj, dík.. a sorry za to, že jsem spletl zkratku SUV... už jsem z toho jelen a s tím S jsem si nebyl jistej.. Jasně tak teď už mám jasno. Lze vlastně tedy říct, že SAV je jistá podkategorie SUV, i když vpodstatě by měla stát samostatně a vozy do ní patřící by měly být označovány SAV a né SUV.. :-)
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 19:51
Re: OT - Jeeps
ano, ano! :-) :yes:
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:52
Re: OT - Jeeps
:-)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:53
Re: OT - Jeeps
PS. akorát si nejsem jistej, zda třeba Cayenne je SAV nebo SUV. Spíš asi SAV, co? :-)
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 21:06
Re: OT - Jeeps
Cakal som tu otazku. Ja by som skor povedal, ze SUV. Drahe ale SUV Pretoze: je to sice Porsche - teda iste vyladene tak aby bolo dobre na bezne cesty - ale ma aj slusne schopnosti v terene. Konec-koncov je to technicke dvojca Touaregu (myslim, ze vratane uzavierky dif.,...). A ten je SUV ako vysite! ;-)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 21:09
Re: OT - Jeeps
ok. :yes:
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 21:48
Re: OT - Jeeps
To lahko rozoznas. Staci zistit, ci je auto vybavene redukciou. Ak ano, je to SUV! (Ak to teda nie je dokonca cisty off-road - ale ten poznas.) Cokolvek ostatne - to su tie bez redukcie - teda na "rychlu jazdu po cestach" - to su tie SAV. ;-)
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 21:50
Re: OT - Jeeps
hmm, dík.. :yes: :yes:
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2005 18:24
Re: OT - Jeeps
To snad nebude ani jazykova bariera...to bude skor mojou klavesnicou - ze mam nastavenu GB a nie SK, takze nepisem diakritiku... ;-\ Ale to ma mrzi, ze som Ta "namotal" na Tvou oblubenu temu - a potom toto >:D. A dnes uz druhykrat! >:D K ostatnemu sa uz nebudem vyjadrovat, lebo sa zas rozculim a potom budem zly! >:D Tu je vseobecne najpopularnejsi sposob riesenia problemov zavriet oci (resp. "pozerat inam"), lebo vtedy skarede veci zmiznu....
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 17:57
Re: OT - Jeeps
:yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "Woody"
2. 9. 2005 15:27
Série
I když "kajána" nemusim, nějakou limitku,nebo normalni verzi s pruhlednou karoserii a palubkou bych si libit nechal >:-[]
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ciello"
2. 9. 2005 15:58
Re: Série
..jo.. a na zádi by bylo napsáno... "NUDE COLLECTION".... >:D >:D
2. 9. 2005 19:38
MIRROR IMAGE
Cayenne ti nastavil zrcadlo. Jo, koukej se do něho ve své fabiomeganofokusní pýše... spatříš než trapáčka. Hochu, nemáš šanci na silnici uhranout. Jestli ještě jezdíš limuzínou, tak jsi musel spadnout rovnou z měsíce. Dělej tedy alespoň, že ti jí někdo půjčil... Cesta je jenom tímhle směrem. Teď teprve jezdí na silnici konečně auto. Jo, to auto se jmenuje CAYENNE. Tak až pojede kolem, zastav tu svou herku a vystup. Pak padni do prachu a modli se, abys měl někdy možnost se s ním alespoň projet. Protože není nic horšího než se metr od ráje propadnout do pekla... Zapomeň na combi, zapomeň na hatchback, liftback a cabrio... existuje jenom jedna cesta... CAYENNE.
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "Micek"
2. 9. 2005 19:52
Re: MIRROR IMAGE
no jako nadsázka dobrý :yes: , ale chvílemi to na silnici vypadá, že to tak opravdu je.. ale já mít limo, tak se rozhodně nestydím ;-)
neregistrovaný "Marko"
3. 9. 2005 11:12
Re: MIRROR IMAGE
Prave sa mi to stalo. Cayenne ma v meste dobehol na svetlach. ;-) Akurat som sa znovu uistil, ze SUV od Porsche je des (a nic na tom nemenila cierna metaliza schromoavnymi detailmi). Sam osebe, aj v porovnani s inymi SUV (cim chcem povedat, ze keby som kupoval SUVecko na mojom short-liste nebude). Pravda, majitel - snedo opaleny, vyposilovany mlady "bejk", bol tazky frajer. Zasvietila zelena a cakal som ako nam to vsetkym ukaze. Pokusil sa. Koordinacia koncatin a mozgu zlyhala. Motor mu "skapal". ;-\ ;-)
3. 9. 2005 11:34
Re: MIRROR IMAGE
:-) Jasně. Něco ti napíšu. Nijak moc mě nebrala dodnes Laguna. Pod vlivem psaní tady se trochu víc soustřeďuju na tvary, co kolem sebe vidím (na silnici ;-) ) a nakonec jsem se zadíval na antracitovou Lagunu tak nějak hlouběji a uvědomil si, že je to tolik nadčasové auto, tolik povedené, s takouvou porcí skryté krásy... že je vlastně stále nedoceněné... No, tahle SUV... problém je, že jak jich bude čím dál víc, budou vedle nich klasické sedany vypadat fakt jak stavebnice Lego. navíc se celé pojetí života v moderní společnosti žene k volnosti, nevázanosti, k útěku od tradic... a to těm SUV jednoznačně nahrává. Takže má prognoza je, že je potřeba koupit takovéto auto. A ten Porsche to dokázal střihnout dokonale. Vedle toho je tu Land Rover, který svým postavením nádherně vyjadřuje ještě něco navíc... tu stopu aristokracie v sobě a v tom je dokonalý.
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 12:21
Re: MIRROR IMAGE
No né, francouzská Laguna ;-) Zejména jako combi je nádherná. To je tvar :yes: Včera jsme se o tom rozepisovali s Míčkem pod Seatem.
3. 9. 2005 12:29
Re: MIRROR IMAGE
Možná bych preferoval u Laguny víc sedan... ale třeba u 407 jednoznačnou potenci proti sedanu má combi, to je klenot šarmu.
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 12:32
Re: MIRROR IMAGE
To už jsem taky psal. 407 je jediné pužitelné jako SW. U téhle kategorie aut preferuji kombíky ;-)
neregistrovaný "Micek"
3. 9. 2005 13:00
Re: MIRROR IMAGE
No rozplýval jsi se ty, já kombiky rád nemám..
neregistrovaný "ZZ"
3. 9. 2005 13:06
Re: MIRROR IMAGE
Můžeš mi říct, kde je slovo "rozplývali" ve větě: "Včera jsme se o tom rozepisovali s Míčkem pod Seatem."?? A bylo to myšleno, že jsme o těch autech včera spolu psali.
neregistrovaný "Micek"
3. 9. 2005 13:36
Re: MIRROR IMAGE
Aha, no já to nemyslel takhle "ostře". Asi jsem to špatně pochopil.. jako, že jsem se rozepisovali o tom, jaká je Laguna úžasná... Tedy není špatná, ale já bych o ní asi nepsal.. Matesovsky: not my cup of tea :-)
neregistrovaný "Marko"
3. 9. 2005 13:19
Re: MIRROR IMAGE
Co sa tyka Laguny...u mna to bolo tiez tak. Prve fotky: "Fujto! Co to je?" Dalsie fotky stale vacsia krasa.... Az nazivo "laska". Teraz ma to uz tak nebere - je to uz 5 rokov - aj ked je stale krasna. Ale mozno troska zovsednela - tym, ze ju mam doma. /// Btw. ak si jej neprisiel na chut - kludne povedz. Krasne by malo byt auto na prvy, maximalne druhy pohlad. Hladat tam nieco, to uz nebyva ono. Sice sa mozno doparacujeme k nejakemu vysledku aj tak - ale to uz je mozno trosku racionalizacia. Je to ako u mna s BMW. Proste to nefunguje. // Inak ja som sa nechcel chytat toho, ze by som nejak obhajoval svoje auto proti Cayennu. To v mnohych ohladoch realne nejde. Len ten Cayenne...on mi ako SUV od Porsche lezi v zaludku (pre mna to je moc lacna skratka k uspechu a vyssim ziskom znacky. Moze to spravit hocikto pocnuc Astonom, konciac Ferrari - a pod tou znackou by to malo vzdy predajny uspech. Ale to nie je frajerina. Frajerina je vyrabat dalsie a dalsie sportaky. Nikam neodbocovat. A prezit a prosperovat takto.) To co sa stalo...to som s troskou sarkazmu napisal preto...aby som ukazal, ze pre 90% majitelov je to Cayenne iba vecou prestize. Nic viac. /// S tymi SUV - mozno to tak bude. Ale....pozri ako ludi prestali bavit bezne MPV. Nebudu bezne SUV iba dalsi modny "osial" na 20-30 rokov? Na starte mame crossovery - Merc R-Klasse, Opel Signum, atd... Pravda, este stale nie je na trhu nijaky presvedcivo ziaduci crossover. Ale to je iba otazka casu. Potom nastane hodina pravdy aj pre SUV-ecka. ;-) :-)
3. 9. 2005 14:27
Re: MIRROR IMAGE
To nastane. U BMW jsem víc a víc rozpačitý. Minulý týden jsem byl studovat podrobně trojku... a jsem ještě rozpačitější. Stála vedle jednička, a tu beru všema deseti. :yes:
neregistrovaný "Marko"
3. 9. 2005 16:39
Re: MIRROR IMAGE
Jednicka je zvlastna. To je fakt. Zvlastna tym, ze ona sa v istych uhloch vymyka tomu mojemu : "Nepaci sa mi design BMW" Niekedy vyzera dynamicky a dokonca pekne. A 3er? Na fotkach bola fakt pekna. V realite je strasne subtilna. Nerobi to dbrotu. Ale o BMW az pod nejakym clankom o bavorakoch. Viem vsetky veci buduce. ;-) Priamo od zdroja. >:D A to co sa pripravuje so 7er - to bude fakt bomba. :yes: