Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Abt AS4 Avant – dravost a elegance

Nové Audi A4 Avant je prezentováno jako vice než jen kombi, německý úpravce Abt Sprotsline však tento slogan posouvá ještě dále. V jeho podání je nová A4 jednoznačný sportovec.
Zpět na článek
15. 7. 2005 16:15
neregistrovaný "Kingus"
16. 7. 2005 21:41
neregistrovaný "eSTe"
neregistrovaný "Kingus"
15. 7. 2005 16:15
bez titulku
mno je to hezky

ale stejne se mi ty motory zdaji prilis slabe na to aby to bylo sportovni auto....zlata tovarni S4
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "eSTe"
16. 7. 2005 21:41
Re: bez titulku
No neviem, uz aj motor 1,9 TDI so svojou charakteristikov je schopny velmi zaujimavych veci, co sa toho dvojlitra tyka, zachvilu sa bude dat kupit seriovo 170PS. Ale s motorom 3,0 TDI to musi byt pozehnana jazda... Ten vykon je perfektny
Samozrejme tovarna S4 je niekde inde, myslim vsak ze ABTovi slo hlavne o silny diesel, tu ma co robit a hladat, stale viac a viac ludi hlada tuto variantu a nie pre usporu, tu nie je o com to auto nie je z lacnych, ale pre charakter toho dieseloveho motora.
Z tohto pohladu je to super vec.
Neber to ako narazku, ale zaujimalo by ma ...uz si niekedy soferoval auto tejto vekosti s tak silnym diesel motorom?
Ludom bezne staci na ako tak sportobu jazdu Octavia 2,0 TDI 140PS, pripadne Golf sa ma robit 2,0 TDI 170PS, toto je asi tak rovnako velke, ma to vo variante 3,0 TDI 252PS a 505Nm. S tym autom to musi vediet riadne zacvicit...