Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar a Land Rover mají nového oficiálního dovozce pro český trh

Rakouská společnost Jaguar Land Rover Austria, stoprocentně vlastněná přímo automobilkou, se stala novým dovozcem britských vozů Jaguar a Land Rover do ČR.
Zpět na článek
22. 1. 2010 15:22
23. 1. 2010 22:47
neregistrovaný "MiSho1969"
22. 1. 2010 19:59
neregistrovaný "Ian"
22. 1. 2010 19:02
22. 1. 2010 15:22
no konecne
do ted to byla des a hruza....tak snad budou mit susnejsi chovani a hura na jagy >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kolmar
22. 1. 2010 15:48
co to znamena???
No tak co to znamena pre nas, to vieme, no co pre vas?? novinarov?? Budete mat k dispozicii dostatocne vcas auta na testovanie ak je to len taka "polopobocka" so sidlom v Rakusku? Alebo to zastresi CARTec a bude hrat v tomto prim?

Inac, na slovensku sa dovozca nemenil? nevie niekto?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "MiSho1969"
23. 1. 2010 22:47
Re: co to znamena???
Nie nie furt T.O.P. Auto Slovakia a.s
22. 1. 2010 15:50
Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Když hledali prodejce do zlínské pobočky ROKOMOTOR, tak sem jim poslal mail s životopisem jak požadovali. Bohužel se mi ani neobtěžovali odpovědět. Jakmile sem jim ovšem poslal mail po 2 měsících s peprnou poznámkou o jejich přístupu reakce byla okamžitá. Jedná se o prestižní značku takže by si měli všeho hledět, bohužel realita je poněkud jiná.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - petrumr
22. 1. 2010 16:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
22. 1. 2010 16:17
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Ano je to ze Zlína směrem do Fryštáku. Ale takových firem je víc. Potřeboval sem zadní světlo na golfa, přišel do Eurocaru podejce VW a tam mi pan vedoucí prodeje Stanislav Doležal sdělil že už mají vypnutý pc at si prý zavolám zítra kolik bude stát to nové světlo. Bylo teda ještě otevřeno, nepotkal sem ho na odchodu ze dveří. Je samozřejmé že se tam to světlo nekoupilo :-).
Avatar - Loptos
22. 1. 2010 16:33
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Samozrejme, ked im napises "peprny" email odpovedaju okamzite, ze "my za to nemozeme, mame vela prace atd"
22. 1. 2010 16:49
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Tak tohle mi nenapsali. Ale kamrád měl nabourané auto, protože měl havarijní pojistku dal auto do značkového servisu. Když se auto pořád neopravovalo, tak se ptal kdy že se do toho pustí?? Prý mají moc práce :-)a auto nebylo kupované u nich a bla bla bla :-)
22. 1. 2010 18:26
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Eurocar - to je na konci Zlina u tech koleji ? Esli yo tak tam mam dobrou prihodu s iPod konektorem do pasovce - objednaval jsem auto a zaskrt tuhle polozku - ptam se jak to funguje - nevime nikdo si to tady zatim neobjednal. Kdyz prebiram auto zjistujeme ze to namontovali obracene - reseni ? To podlozite papirem a bude vam to drzet ;-\
22. 1. 2010 19:43
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
To je tne problem spousta techto lidi zije jeste na jine planete obzvlast kdyz jsou tam zamestnani (ridinni prislusnici v nekterych firmach. Ja kdyz pracoval u soukromnika tak pokud koncim v pet, to znamena v pet muzu teprve se jit prevleknou, vypnout pocitac ...atd. Ale ve skutecnosti odchazim v 5.30 coz tak by to melo byt!
Avatar - Johny.Rico
22. 1. 2010 16:35
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Takový přístup má většina luxusního zastoupení v ČR. Vůbec se neobtěžují. Jejich problem!
22. 1. 2010 21:39
Re: Všechno je to o lidech a jejich přístupu
Jednou jsem napsal do citroenu Frýdek Místek, bylo mi odpovězeno zhruba na 1/3 dotazů a ješte stylem tu to máš a neotravuj.Nedokázali mi ani normálně odpovědet jaká je cena ocelových disků na citroen c3.Přes telefon úplně jiná než mi psali v mailu, stylem cena a nic(Nevím jestli s dph nebo bez, na další mail už neodpověděli raději vůbec).

Prostě na zákazníka se*ou, je to podle mně banda budižkničemů, kteří nedokážou ani sesmolit mail.Doufám že s takovým přístupem půjdou do kopru, aby si uvědomili že zákazník je jejich pán...P.s.:Když jsem tam volal zapůsobil na mně nejlépe vrátný který mně přepojoval >:D .Pozdravil a ihned se mně zeptal co potřebuji.To camfulínek v prodejně měl l00 chutí mně poslat do prde*e že mu tam vůbec volám.
22. 1. 2010 17:01
Jinak kluci tohle je ale pech, tohle bych zažít teda nechtě
:-( tady je link ne včerejší černé ovce [odkaz]
Rozbalit vlákno
8
Avatar - da_b0mb
22. 1. 2010 19:47
Re: Jinak kluci tohle je ale pech, tohle bych zažít teda ne
Otřesný! To je snad zlej sen...Doufám, že ty lidi aspoň dojedou na tuhle negativní reklamu
22. 1. 2010 20:14
Re: To neni pech, to je citroen
Ty si neviděl, že ten prodejce je postiženej a jakej má tik? No jo, citroen... si asi myslej, že se všichni z Loeba pos.erou.
Avatar - da_b0mb
22. 1. 2010 20:57
Re: To neni pech, to je citroen
No nekecej, Navtech se vratil :-) Zdravim, jak se dari? Co blog? Chtelo by to nejakej recept ;-)
22. 1. 2010 21:56
Re: To neni pech, to je citroen
Ahoj, jen prolétám... ;-) Blog se nechystá, zatím si čti recepty od coswortha, wolffa, nebo misiaka, to tě zasytí alespoň duševně.
Avatar - Johny.Rico
22. 1. 2010 21:45
Re: To neni pech, to je citroen
Oco jde? Nějak vidím jen opravu domu, hypotéku a lyže...
22. 1. 2010 22:13
Re: To neni pech, to je citroen
Hledej datum 21.1.2010
Avatar - Johny.Rico
23. 1. 2010 13:50
Re: To neni pech, to je citroen
Díky.
Avatar - Johny.Rico
23. 1. 2010 14:32
Re: To neni pech, to je citroen
No TO SNAD NENÍ MOŽNÉ TOHLE!!! Jak můžou být lidi takoví de*bilové? Tímto u mě Citroen ČR a hlavně ten diletantní "technický" ředitel totálně spadl!
Avatar - positivemind
22. 1. 2010 17:21
Blýská se na lepší časy
O A.T.M. jsem neslyšel nic dobrého... třeba se nám teď blýská na lepší časy :yes: a s úsměvem kupovat Jaguary
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Ian"
22. 1. 2010 19:59
Re: Blýská se na lepší časy
A přitom je vlastní stejná společnost, jako AuTec group. A na ty jsem zatím žádné stížnosti neslyšel. Měli dokonce stejné vedení pro obě firmy. Takže je vcelku jasné, že jeli na BMW a a na Jag a LR kašlali.
22. 1. 2010 19:02
V Ostravě
"V současné době prý probíhá například jednání o obchodním zastoupení v Ostravě".
V Ostravě na Rudné ulici teď postavili nový autosalón Jag.+Land, tak mě překvapilo, že se o zastoupení teprvé jedná :-)
No možná to nejsou oficiálni dovozci, to nevím.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Vampix(Diesel Power)
24. 1. 2010 01:01
Re: V Ostravě
dle tohoto webu [odkaz] jsou ale autorizovany prodejce a opravce, takže se už asi dojednalo?