Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac nabízí zákazníkům satelitní TV přijímače

Prestižní značka koncernu General Motors nabízí jako první zákazníkům v USA ve své dealerské síti satelitní přijímače televizního signálu.
Zpět na článek
27. 4. 2005 00:47
neregistrovaný "Stenley"
27. 4. 2005 09:06
neregistrovaný "JP"
27. 4. 2005 09:20
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 09:53
neregistrovaný "Derbiman"
27. 4. 2005 11:57
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 12:30
neregistrovaný "JP"
27. 4. 2005 09:23
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 12:06
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 15:40
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 17:02
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 19:41
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 09:52
neregistrovaný "davy"
27. 4. 2005 22:21
neregistrovaný "Honysek"
27. 4. 2005 15:30
neregistrovaný "125S"
27. 4. 2005 22:25
neregistrovaný "Honysek"
27. 4. 2005 23:19
neregistrovaný "Jura z Brna"
28. 4. 2005 08:06
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 4. 2005 08:52
neregistrovaný "Jura z Brna"
28. 4. 2005 09:01
neregistrovaný "Lonestarstate"
neregistrovaný "Stenley"
27. 4. 2005 00:47
bez titulku
docela stará informace, na MTV v pořadu Pimp my ride tohle už na některý SUV tohle dávaj a musim říct, že by se mi to v autě taky hodilo
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JP"
27. 4. 2005 09:06
Od televize pred televizi
no kam tohle speje .... uz fakt jen k tomu, ze nekteri v budoucnu budou ochotni zvednout zadek a presunou se do auta (ktere za ne bue ridit nejaka automatika) a oni tam zase budou jen cumet na bednu .... no parada
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 09:20
Re: Klasa
neregistrovaný "Derbiman"
27. 4. 2005 09:53
Re: Klasa
Jo jo.. podivejte se na tu fotku tech hadu ve fotogalerii, jak nadsene cumej na TV. Kdyby trubky radsi cuceli z vokna udelaj lip
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 11:57
Re: Klasa
Tak řidič tu TV asi sledovat nebude. Mně by se rozhodně líbilo mít v autě satelitní TV. Komu ne, tak ať hodí kamenem.
neregistrovaný "JP"
27. 4. 2005 12:30
Re: Klasa
No kdybych nebyl pacifista, tak bych si asi hodil Vim, ze ji nebude sledovat ridic, ale manzelku to stejne asi neodradi od toho, aby donekonecna opakovala, at jedes opatrne a deti by se fakt radsi mohly divat z okna.
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 09:23
Klasa
No teda to je klasa, pravda, bolo by to originalnejsie keby to bolo trochu mensie, ale co povedat. Cadillac dokazuje prevahu v oblasti luxusu a dohana to co stratil za tie roky technicky. No este by take daco bolo treba do DTS a urcite do toho ULS ktory bude pekne kus auta(vacsi nez DTS). Rozhodne lepsie nez tie 3 akoze kanaly co chytate v BMW 7 alebo M-B S-klasse.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 12:06
Re: Klasa
"Ztratil technicky..." To jako kde? No nebudem se hádat. Jde asi o priority. Já třeba na turbodiesely nebo počet stupňů v převodovce kašlu. V bohatosti výbavy ani v bezporuchovosti neměl Cadillac nikdy v evropských značkách konkurenci. ULS bude mít satelitní televizi skoro určitě. Vždyť to bude taková výkladní skříň koncernu GM. A jak už to u amerik bývá, bude za cenu o třídu menšího auta jak u konkurence. ULS bude velikostí a výbavou konkurovat Rollsům, Maybachům a Bentley. Cenově bude na úrovni S-klasse a pod.
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 15:40
Re: Klasa
Ja som skor myslel na roky po ropnej krize kedy dost stagnoval predaj, vyrobaq a tym aj vyvoj, ved ten Seville bol uz OK ale napriklad Eldorado je rozhodne za M-B CL a to vo vsetkom. Mal predny pohon, menej kvalitne materialy a aj ten pocit z jazdenia bol horsi. Pravda cenovy rozdiel, ale uznaj ze vtedy to tymito autami nevyzeralo dobre. Ja viem dnes je vsetko inak, Cadillac s*re model za modelom a M-B sa topi v sr*ckach, ale niekedy treba pozriet aj na inu a aj na chyby tych co favorizujeme(napr. Alante) a taktiez na pozitiva kokurencie(Mercedes CL a SL tam urcite patria) Co sa tyka ULS, cytal som o Coupe, t.j. konkurent Bentley Cont. GT, predpokladam ze sedan bude konkurent Flying Spur za cenu Phaeton-u a Audi A8, avsak nenazval by som to vykladnou skrinou, skor europskou vlajkovou lodou- V12(500-600K), zadny pohon, kopa nepraktyckych p*covyn a pod. lebo podla mna sa DTS do EU nehodi(cesty, styl jazdy a pod...)
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 4. 2005 17:02
Re: Klasa
Přední náhon. To by bylo téma na esej. V polovině minulého století vrchol moderní techniky. Kdo ho neměl, byl out. O padesát let později se móda najednou zase obrátila. Vím, že teď se ozve milión zastánců zadního náhonu. Jenže faktem je, že jim můžu odvětit, kde jste byly v roce 1950? Nedostatky v trakci má jak přední tak zadní náhon a za tím si stojím. Ale bylo vážně vtipné jak třeba superkonzervativní Town Car najednou předběhl modernější DeVille, když se náhle změnila móda. A to s tou evropskou vlajkovou lodí nechápu. Vždyť to bude jejich vlajková loď i v USA. A DTS byl snad mimo diskusi ne? Ten se v EU prodávat nebude.
neregistrovaný "Johny"
27. 4. 2005 19:41
Re: Klasa
1950? Ja som vtedy nezil. DTS je v sucastnosti vlajkova lod. A sedi ULS sa predpokladam bude predavat v USA a hlavne tam. Neviem, ale ten predny pohon je vo velkom auta skratka divny, mozno som si ja zvykol na zadny. Mimochodom sedel si niekedy v Tatre 613-4(motor vzadu, zadny pohon)? Ja ano, je to zvlastne ale mne sa to pacilo, cele auto bolo jemne vzadu. Town Car je opak toho.
neregistrovaný "davy"
27. 4. 2005 09:52
jak je to v cr?
jak je to sprijmem sateltni tv v cr? Jde o skalu, kterou najdu na UPC nebo chytim i novu, CT1, 2 atd.?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Honysek"
27. 4. 2005 22:21
Re: jak je to v cr?
Dovolím si tvrdit, že díky rozdílnému kódování signálu (UPC i české programy v ČR - systém Cryptoworks), nebude toto zařízení schopno žádné české nebo česky dabované kanály přijímat (s výjimkou TV Óčko a TV 24.CZ, které vysílají nekódovaně).
neregistrovaný "125S"
27. 4. 2005 15:30
bez titulku
Kdyby tam nebyla ta vobluda na střeše, tak by se mi to možná líbilo...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Honysek"
27. 4. 2005 22:25
Rychlost?
Podobné zařízení jsme montovali na lodi - příjem českých a zahraničních programů pro movitější část národa mající své zázemí v Chorvatsku apod. Tenkrát(cca 2 roky zpět) se podobný systém dal sehnat za cca 5 - 9.000 Euro. Samonaváděcí sat. parabola pomocí gyroskopu. Spíše by mě zajímalo, do jaké rychlosti je zařízení schopné přijímat signál bez výpadků?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jura z Brna"
27. 4. 2005 23:19
Televize :no:
Televize v aute, v kuchyni, v obyvaku, na mobilu, v loznici, v koupelne. Vsude televize. Ze zpráv na nove se me dela spatne od zaludku a kdyz nedopatrenim prepnu na primu, musim vyhledat lekarskou pomoc. Vazne je o co stat? Internet v aute, to je vec, televize je nah*vno, divejte se, kdyz chcete byt manipulovani.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 4. 2005 08:06
Re: Televize :no:
I televizi můžeš vypnout nebo přepnout. Na internetu máš sice mnohem větší možnost výběru, ale mezitím se povalují i totálně nehorázné lži, které v TV zatím nehrozí. Nebudu tu obhajovat konkrétní televizní pořady, protože to je věc vkusu, ale ten aparát v Cadillacu ti jen rozšiřuje možnost volby a tím i svobody. Jo a myslím, že výběr pořadů na satelitní televizi je nepoměrně větší a kvalitnější než nějaká nova a prima.
neregistrovaný "Jura z Brna"
28. 4. 2005 08:52
Re: Televize :no:
Kdyz nekdo chce televizi, at ji ma. To je v poradku. Jen se divim, ze ji tolik lidi chce. Na internetu se vyskytuji lzi, musis se ale divat na "spravne" stranky a dozvis se toho mnohem vic a s dobrou kvalitou ([odkaz] to by bylo zpravodajstvi, kdyz chces filmy, serialy, klipy, cokoliv-stahnes za par minut z internetu, internet je svoboda, ne televize, ani satelitni, ani jakakoliv jina. Divat se na ceske motoristicke porady? Ani nahodou, je to amaterismus, radej stahnu za par minut Top Gear.
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 4. 2005 09:01
Re: Televize :no:
Jo amatérismus z českých médií často přímo odkapává