Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota zahajuje výrobu motorů pro kolínská auta v Polsku

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) dnes zahajuje výrobu malých zážehových čtyřválců pro kolínské minivozy Toyota Aygo, Peugeot 107 a Citroën C1. Roční výrobní kapacita motorárny na agregáty o objemu 1,0 l je 250 tisíc kusů...
Zpět na článek
neregistrovaný "anonym"
31. 1. 2005 09:10
Re: bez titulku
Obávám se že tohle auto není určeno pro CR. Je to auto pro Evropu, malá auta jsou v modě, mají spoustu výhod.
neregistrovaný "IT"
27. 1. 2005 19:47
Re: bez titulku
No vidiš že se dohodneme. Tak to udělej. Tu si lidi tykají.
neregistrovaný "zigi"
27. 1. 2005 15:26
Re: bez titulku
no tak to bych vam mozna mel vykat.skodovenky jste se v zadnem pripade nedotkl.nepovazuju ji za super znacku jen proto ze v ni jezdim ja jsem vas pochopil,jen jsem si trosku neuvazene vybral jen neco,politici tomu rikaji vytrhnout s kontextu...zkousku jeste nejsou,ale budou,budou jeste bio zbyva.tak at se dari.
neregistrovaný "IT"
27. 1. 2005 14:18
Re: bez titulku
Zigi :ty mi nerozumíš.Protože mi dcera studuje VŠ tak docela velmi přesně vím, jaké jsou její příjmy a jaké má výdaje Pokud studuješ VŠ, tak mne nenuť, abych ti jako žáčkovi základky vysvětloval, proč u nás na to ,bohužel, studenti nemají(resp. jejich rodiče) a proč musí jezdit starými vraky(často i ti rodiče). Je to o míře srabu po 40 letech budování světlých zítřků. Pokud jsem se škodověnky dotkl, tak to soráč, holka mi s ní jezdí také. 3 roky stará Fabie, ale aby se naučila jezdit (už dávno se naučila) to stačí. Co zkoušky, už máš? Dcera jo. Ještě něco: když jsem jí to auto ukázal a rozměry, tak docela jásala, že to je do velkoměsta bezva skrz parkování. Chci tím naznačit oblast užití. Žena také jezdí denně vyslovené ***čky, ale profese ji k tomu nutí a přeje si Yarise nebo něco malého na tento způsob. Prostě 2. resp. 3. auto do rodiny. Průser je, že u nás lidé na 2. a další auto nemají. A jsme u toho srabu zpátky. Na cesty k moři to asi není, nicméně, ve 2 lidech proč ne? Přece se na autařských stránkách nebudeme poučovat, kolik pidi aut jezdí v západních velkoměstech.Viz.Smart aj.A už se uč!
neregistrovaný "Hooligan 49"
27. 1. 2005 09:21
Re: bez titulku
Za 230 000,- ať si tuhle malou mrchu nechají. Stejně bych potřeboval dvě, abych měl v teple alespoň nohy . Myslíte, že mají číslo 45? Jisté ale je, že za ty peníze se dá dneska pořídit větší auto.
neregistrovaný "zigi"
26. 1. 2005 23:42
Re: bez titulku
KRUCI PREKLEP.ja se jen chytil toho ze je to idealni auto pro studenty.proste mi to prislo ze mas zkresleny predstavy o socialni urovni studujicich v tomto state.mel bych nove auto ( kdybych na nej mel)ale ono to chce nejake ty garancky,vymenu spotrebnich dilu nekde to klepnes atd.proste ta stara plecka,jak ty rikas vubec nic nechce a kdyz je to v radu stokorun,a jeste si to opravim sam.stejne student potrebuje auto asi jako mrtvej zimnik... ale jinak proti tem strojum nic nemam-nakupni tasky za par penez (pro nekoho) ja bych za ty prachy radsi ojetinu.
neregistrovaný "zigi"
26. 1. 2005 23:35
Re: bez titulku
neregistrovaný "IT"
26. 1. 2005 23:22
Re: bez titulku
Studente, jinak. Neříkej, že bys nejezdil raději novým autem(ponechme stranou názor na tato auta),než starou plečkou. Co bys na to potřeboval za ND?. Nic, je to nový. Benzín a jenom jezdil. Nechci do toho plést parametry, užitné vlastnosti atd. Prostě ten pocit, že jsi student a máš na to. Že by ten rok 2033 přišel třeba o 15 let dřív, jestli mi rozumíš.
neregistrovaný "zigi"
26. 1. 2005 22:59
Re: bez titulku
ja ti nevim.jsem student mam favorita,uz to ze mam auto je luxus (dedictvi) a radsi bych to favo nemenil.vem to takhle je to pomerne prostorne ale hlavne strasne jednoduche auto.a cena dilu bude s timhle nesrovnatelna.vyfuk 600,Tlumic 900,blatnik 690 atd.chapes co chcu rict.
neregistrovaný "IT"
26. 1. 2005 22:18
Re: bez titulku
Přesně tohle mne napadlo, když jsem to, tuším, v pondělí slyšel. Je to deprimující, ale raději nežít v iluzích. Když to vrátím k těm prckům : kdyby se třeba 50% produkce prodalo v ČR, jen tak, prostě do města, pro ženy jako nákupní kabelky, pro mladé lidi, studenty atd., nebylo by to špatné...bráno z tohoto pohledu.
neregistrovaný "GTI"
26. 1. 2005 19:16
Re: bez titulku
Dík za informaci. Pokud tady ještě v těch letech budu, tak mě asi bude spíš zajímat invalidní vozík.
neregistrovaný "IT"
26. 1. 2005 18:43
Re: bez titulku
Tenhle angličák se bude těžko dávat na poličku. S tou fiatkou 500 je to výstižné. Náš skluz oproti vyspělé zemi, jakou Itálie jistě je, těch 50 let možná je. Optimistická prognóza hovoří, že průměrná životní úroveň v ČR dosáhne průměrné živ. úrovně původní 15 ky EU, pokud bude vše OK, asi v roce 2033, což je 45 let od "SAMETU". Zdroj: hlavní ekonom ČS a.s. pan Kysilka.
neregistrovaný "Petr"
26. 1. 2005 16:13
bez titulku
Fiat 500 motorizoval Itálii. Nás budou motorizovat tihle tři mušketýři. Jenže ten fiat byl aktuální před 50 lety. Beru jen do sbírky angličáků.