Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Padesát nejprodávanějších aut v ČR v roce 2004

Český trh nových automobilů neměl v roce 2004 na růžích ustláno. Pokles prodeje osobních automobilů byl sice vyvážen rekordním odbytem lehkých užitkových aut, ale přes to se prodalo o 4,7 % méně automobilů než v roce 2003.
Zpět na článek
neregistrovaný "ultra provocation tuning"
23. 1. 2005 15:58
Re: Statistika SDA
hm to je príma ... konečně se do těchto statistik zahrnou i auta která nejsou od oficielních dovozců a od automobilek které nejsou v sda ...
neregistrovaný "škodovák"
23. 1. 2005 12:29
Re: Superb:)))
Do očí to sice trklo i mne , než jsem si přečetl propad jiných aut v této třídě , myslím , že ani jedna automobilka v této třídě nezaznamenala nárust , ale pokles , nebo jsi snad vyčetl něco jiného???
Krom toho škodovce zůstal skoro 50% procentní podíl na trhu jako loni , takže zas až tak neprodělala , protože celkovej prodej aut se zvýšil ze 448 tisíc na 452 tisíc prodaných aut letos..
neregistrovaný "Ondřej Láník (Auto.cz)"
23. 1. 2005 11:49
Re: Statistika SDA
Od ledna 2005 má být zavedeno vyhodnocování skutečných registrací vozidel. Již nyní jsou k dipozici data za poslední měsíce roku 2004, ale bohužel vždy pouze za určitou značku, ne po jednotlivých modelech. (Doufejme že měsíční reporty CRV budou od ledna podrobnější)

Nový zdrojem dat je Centrální registr vozidel ČR, což ale také znamená, že minimálně první rok nebude dodávaná data s čím srovnávat. Rokem 2004 končí dvanáctiletá datová řada sestavená na základě hlášení jenotlivých výrobců a dovozců automobilů.
neregistrovaný "geroc"
23. 1. 2005 11:11
Statistika SDA
Úplně nevěrohodná. Dovozci si tam dají čísla jaká chtějí. Doporučoval bych to brát z CRV. To se mi zdá jako důvěryhodnější zdroj.
neregistrovaný "Jméno a Zájmeno"
23. 1. 2005 00:48
Superb:)))
Hmm tak první věc, která mě trkla do očí je propad SUPERBu o 40%!!! To je celkem slušný, nemyslíte???
neregistrovaný "Quattro"
23. 1. 2005 00:29
hehe
Audi zaznamenalo docela slušnej úspěch...