Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pařížský autosalon LIVE - fotografie z 2. dne

141 fotografií z druhého dne Pařížského autosalonu
Zpět na článek
neregistrovaný "delph"
29. 9. 2004 19:46
modelky..
božičku kdo ty modelky fotil? ty minulí byly aspoň některý hezký ale tady ani jedna! to už pan fotograf byl zblblej z přemíry aut nebo nemá vkus...nevěřím že by na tak velkým autosalonu nebylo víc hezkejch modelek než tyhle ** radši pomlčím co
neregistrovaný "lonestarstate"
26. 9. 2004 09:50
Re: Pariz toho roku slabota
sotva na Frankfurt přišlo víc "amíků" a "šejchů" než na Detroit a to, že na Franfurtu mají premiéru důležité německé modely mě jaksi nepřekvapuje ale čím dál tím víc toho němci předvádí napoprvé už v Detroitu (hlavně SUV koncepty samozřejmě).
neregistrovaný "mark"
25. 9. 2004 22:13
Re: Pariz toho roku slabota
frankfurt je oficialne brany jako nejlepsi a nejdulezitejsi veletrh. POsledne tam taky byli premiery nejluxusnejsich aut jako porsche gt, ferrari enzo, mclaren mercedes, lamborghini, maybach, 1000ps bugatti .. ze strednich aut prisla premiere golfu, astry, audi, smart forfour, atd...
bylo se naco divat taky prisel obrovsky pocet amiku a sejchu ze s.arabie.
neregistrovaný "Marko"
25. 9. 2004 19:33
Re: Pariz toho roku slabota
V Detroite byvaju najlepsie koncepty (lenze v drvivej vacsine zakapu, abo vylezu osekane / pochvalenbud Bob Lutz, ten to ani u Chryslera ani teraz u GM nedovoli - Nomad, Curve, Velite, Soltice, SS, paradicky do seriovej vyroby). Inak, od 2006 bude LA Motor Show v novembri, aby si az tak nekonkurovali. Dobre byva aj Tokyo (byvalo) - ked vynechame vseliake tie ich uchylne bizarnosti ako napr. Open Terrace tak fajn - aj ked v poslednych rokoch ich tam je volako moc. Frankfurt tiez super, je z toho citit ze su tam nemci doma a ostatni to povazuju za najsilnejsi trh. Zeneva? Obvykle su tam len nove karosarske verzie (aj ked toho roku dost absolutnych noviniek!) z jesene, ale zas si tam najdu svoje milovnici dizajn. studii.
neregistrovaný "lonestarstate"
25. 9. 2004 18:22
Re: Pariz toho roku slabota
nejlepší je stejnak Detroit....už se těším...
neregistrovaný "Marko"
25. 9. 2004 14:08
Pariz toho roku slabota
Neviem ci to je tym, ze automobilky predstavovali seriovky uz davno v predstihu a postupne (a ziadna ma moc nechytila), ale zda sa mi ze Parizsky autosalon je na vyznamne novinky dost chudobny. U tych seriovych vozov to je este OK, ale dost ma prekvapila absencia konceptov. Cakal som v "novinarske" dni a par dni pred tym predstavenie niekolkych prekvapeni (fakticky len Kia , Focus Vignale, a Chevy). Prekvapiva je absencia noveho konceptu od Renaultu (ja viem Fluence, ale aj tak...), a hlavne od Citroenu-ktory nepriviezol vobec nic! Tiez by som bol cakal preview Toyoty Aygo (to je to co sa bude vyrabat v Koline). Takze celkovo slabota - na prioritny autosalon.
neregistrovaný "lonestarstate"
25. 9. 2004 09:20
Cadillac
super, že jste neopoměli Cadillac, Corvettu a Hummer
neregistrovaný "quattro"
24. 9. 2004 20:02
a4
a kde je facelift a4???