Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Car Clinic není nemocnice pro auta

Automobilky pravidelně používají různé studie a koncepty k tomu, aby lépe poznaly, co by zákazníci v budoucnu rádi koupili, za co by mohli utratit více peněz, nebo aby odhalily dosud skryté okrajové segmenty...
Zpět na článek
1. 9. 2004 10:33
neregistrovaný "Yaroukh"
1. 9. 2004 20:23
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2004 09:43
neregistrovaný "Yaroukh"
2. 9. 2004 18:58
neregistrovaný "Marko"
6. 9. 2004 17:58
neregistrovaný "FordFocus"
10. 9. 2004 16:19
neregistrovaný "pulse"
neregistrovaný "Yaroukh"
1. 9. 2004 10:33
dobrej clanek
zvlast ta fotka Focusu je na miste (soude podle reakci na jeho fotky)
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Marko"
1. 9. 2004 20:23
Re: dobrej clanek
s tym Focusom mas recht.
Ja uz som pri diskuske k Focusu napisal, ze neruzumiem tomu ako niektore automobilky vyberaju ludi do toho "focus-groupu". Teda viem ako to robia technicky, lenze moj znamy z Hamburgu, ktory bol na pretestingu noveho Golfa mi k tomu povedal toto(!): Mne je vcelku jedno ako to auto vypada, Golf je aj bude dobra znacka, ale mal som v ten den rozptylenie, pohostenie a este mi bolo aj co to zaplatene. Pritom vsetkom som si tam aj pripadal dolezito. No, ked o buducich autach rozhoduju podobny ludia (a sudiac podla niektorych automobiliek, ich neni malo), tak to zbohom...
neregistrovaný "Yaroukh"
2. 9. 2004 09:43
Re: dobrej clanek
Co k tomu dodat ... Pokud k tomu velka cast pozvanych bude pristupovat takhle, casem automobilky zjistej, ze to je k prdu, a budou to delat jinak (nebo opravi algoritmus kterym ty "soudce z lidu" vybiraji).
///
Ale zvlast u toho Focuse si s dalsima soudama pockam, az ho uvidim v realu; prvni den jsem byl z jeho bramboroidniho zadku (ala Xsara Picasso) u 5dv-verze zklamanej. Druhej den jsem na ty fotky narazil znovu, a uz mi to tak hrozny neprislo; ale na co jsem zvedavej, je hlavne to, jak to cely bude vypadat s tou jeho ohromnou sirkou ... BTW myslim si, ze s tou sirkou udelali u Fordu krok spravnym smerem - ze to je dobrej napad ...
neregistrovaný "Marko"
2. 9. 2004 18:58
Re: dobrej clanek
Focus-teraz ked sa objavili vsetky press-fotky na www.autodeadline.com aj mne sa na niektorych uz nezda byt az tak zly (tie prve reakcie asi vychadzali z porovnania s predchodcom. takze asi zvyk,.... ale mozno bol predsa krajsi. uvidime). Inak ta sirka a asi aj vacsia dlzka oproti gen.1 je asi logicky tah. Mondeo velkostou atakuje vyssiu str. triedu, takze aj Focus musel vyrast trochu viac nez by bolo obvykle. Ale urcite ma sklamala 3dv. verzia Cakal som podobny postup ako pri Fieste, teda nieco sinou... skosenou strechou, nielen prevzatie 5dv konceptu. Neviem si predstavit, ze by verzia RS mohla vyzerat dynamicky..
neregistrovaný "FordFocus"
6. 9. 2004 17:58
Re: dobrej clanek
Ja som už výzor nového Focusa strávil a dnes hlásim, že vzhľad je OK. Ak sa zamyslíte nad jeho konkurentami, musíte uznať, že je jednoducho osobitý, iný.
neregistrovaný "pulse"
10. 9. 2004 16:19
Re: dobrej clanek
Vydel jsem Fucusa RS MK2 concept a vypada velmi dynamicky rekl bych ze splni ocekavni,je prave dost podobny postupu ala Fiesta MK6 RS.